😱 🙀 اضافه شدن دوره ی «انگلیسی واقعی را یاد بگیر» به اپلیکیشن زبانشناس 🤯

سلام به همه ی دوستان خوبم از امروز می تونید دوره ی «انگلیسی واقعی را یاد بگیر» (Learn Real English) از مجموعه دروس Effortless English را در اپلیکیشن زبانشناس داشته باشید و ازش استفاده کنید.

و باید بگم که اگه انگلیسی قدرت رو دنبال می کنید ، دیگه تا آخر راه تسلط به زبان انگلیسی (با روش انگلیسی بدون تلاش) احتیاجی به منبع دیگری به غیر از زبانشناس ندارید و خودم به شخصه از این موضوع خیلی خوشحالم. :star_struck:

روش استفاده از این دوره هم تو لینک زیر آموزش داده شده: آنالیز کامل و دانلود دوره‌های انگلیسی Effortless English + راهنمای استفاده (که در پایین قسمتی که مربوط به این دوره ست رو براتون قرار دادم)

193ee45db7ddbd4ba69d312379087056f8dbd2a3_1_500x500
مناسب برای سطوح: B2 یا متوسط به بالا.
آیا دروس تدریجاً از آسان به سخت می رود؟ بله، دروس باید از اول خوانده شوند، چون از آسان به سخت می روند.
زمان برای اتمام این دوره: حداقل 30 هفته.
تعداد دروس: 30 عدد.
متن برای همه فایل های صوتی وجود دارد؟ بله.
آیا این مجموعه در اپلیکیشن زبانشناس موجوده؟ بله :heart_eyes:

این دروس ساخته شده توسط ای جی هوگ، کریستین دادز و جو وایز هستش. این سه نفر در طول روز یه سری مکالمتون رو ضبط کردند و اونها رو به شکل درس در آوردند. شما با گوش دادن به این مکالمات با واژگان و اصلاحات آمریکایی آشنا خواهید شد. این دروس شامل اصلاحات انگلیسی، اصلاحات خیابانی (slang) میشه.
این دروس باید به ترتیب خونده بشن و تا درس اول تموم نشده نباید به درس دوم برید.

اولویت در این مجموعه به شکل زیر می باشد:

8

اولویت این دروس دقیقا مثله دروس New method هستش. شما باید بیشتر به داستان های کوتاه بپردازید و بعدش به داستان اصلی یا همون مکالمه بین افراد مختلف بپردازید و بعد برای واژگان اولویت بزارید.

برنامه پیشنهادی:

برای این مجموعه حداقل باید یک ساعت و نیم، وقت گذاشته شه. دو بار به داستان کوتاه و یک بار به مکالمه و یک بار به واژگان گوش بدید.

اگه ساعات بیشتری وقت میزارید، تعداد گوش دادن به داستان های کوتاه و مکالمه رو افزایش بدید.

در ضمن: معنی اصطلاحات جدیدی که در این دوره استفاده میشه رو به تفکیک درس به مرور به همین تاپیک اضافه میکنم.

امیدوارم لذت ببرید. :relaxed:

21 پسندیده

واقعا دستت درد نکنه :tulip::tulip::tulip::tulip: :heart_eyes:
فک کنم دو سال دیگه هم باید تو این تالار بریم وبیایم :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 پسندیده

عاشق این ایموجی هاییم ک قبل عنوان میزنی دیگه :joy:
دمت گرم بابت درسا
امیدوارم زمان آزادم بیشتر شه بتونم روشون کار کنم

4 پسندیده

وایسا حالا دو سال خیلی کمه :sweat_smile: یسری سورپرایزای خفن ممکنه در ادامه باهاش مواجه بشین :yum::blush:

9 پسندیده

فدات :relaxed: این یه قول بود که باید انجام میدادم
من که از خدامه، چی بهتر از این تالار واسه کسب انرژی؟؟

5 پسندیده

فوت و فن بازاریابیه دیگه :joy:

قربونت، امیدوارم زمان آزادت بیشتر شه بتونی روشون کار کنی :smiley:

3 پسندیده

نکن (بکن) اینکارارو با ما :drooling_face: :heart_eyes:

2 پسندیده

من که تا موهام همرنگ دندونام نشه از اینجا برو نیستم :grin:

بازم دمت گرم :heart:

3 پسندیده

خییییلی مررسی مرد تحسین شده :rose::rose::rose:
تلاشتون قابل تقدیره
آقا فرزاد این مرحله از نظر زمانی باید بعد از قدرت خونده بشه؟؟

3 پسندیده

شرمنده نکنید اینقدر تورخدا، مثل گوجه شدم از بس خجالت کشیدم این چند روز :sweat_smile:

بله، اگه دوست دارید میتونید قبل از Vip بخونید، اگه دوست دارید میتونید بعد از VIP بخونید.

من که خودم میخوام بعد از قدرت بخونم، چون VIP هی آپدیت میشه ولی این ثابته و دوست دارم Vip تا ابد واسم ادامه داشته باشه (حس ترتیب بهتری داره اینجوری برام)

2 پسندیده

دشمنتون شرمنده باشه
تشکر کمترین کاریه که میشه انجام داد

ایده خوبیه…پس میشه تا ابد با ای جی :grin:

2 پسندیده

دقیقا :smiley: البته دو سه نفر دیگه هم هستن

2 پسندیده

واقعا که شما گل کاشتین!
تا شما هستین هیچوقت ما با مشکل کمبود منابع مواجه نخواهیم شد!
من به شخصه خیلی مدیون شما هستم :laughing:

2 پسندیده

خخخ ممنون
شما لطف دارید :relaxed:

2 پسندیده

واقعا زحمت می کشین تشکر می کنم. من یه سه چهار ماهی هست با زبان شناس آشنا شدم. اما تازه دارم درست می فهمم که باید چیکار کنم. واقعا داره لذت بخش میشه

2 پسندیده

خواهش میکنم
خیلی خوشحالم که به جمعمون پیوستین

1 پسندیده

چقدر عالی و ممنون از شما برای زحمت های زیادی که میکشین،انگلیسی قدرت رو تموم کردم و میخوام این دوره رو شروع کنم (چون اعتیاد خاصی به ای جی پیدا کردم:sweat_smile:) نظرتون چیه؟و اینکه شیوه ی وقت گذاشتن واسش مثل شیوه ای که اقای کامبیز واسه ی اجرای انگلیسی قدرت گذاشته بودن و روز های هفته رو تفکیک کرده بودن و روز هفتم میرسید به بازگویی داستان کوتاه و دیدگاه بنظرتون مناسبه؟(من ۱۰/۱۲تا درس اخر انگلیسی قدرت رو به شیوه ی ایشون انجام دادم اصلا کلی همه چیز فرق کرد و حسرت خوردم چرا مقاله ایشون رو زودتر ندیدم )البته من از امروز میخوام شروع کنم و هنوز نمیدونم اون تو چه خبره؟:joy: و آیا درس ها جوری هستن که بشه روشی که اقا کامبیز واسه انگلیسی قدرت گفتن رو واسه اینم اجرا کرد یا نه:grimacing: