ادامه مسیر چطور پیش برم؟

سلام به مربیان خوب زبانشناس
راستش یه سوال چند روز درگیرم کرده اونم اینکه من از بهمن ماه از زبانشناس استفاده میکنم و تقریبا روزی یک ساعت براش وقت گذاشتم تاالان دایره لغات و تلفظم خیلی بهتر شده(( به اضافه اینکه زبان شده جز جدانشدنی زندگیم و اینو مدیون زبانشناسم))
اما همچنان ضعف زیادی تو درک ساختارها و جمله سازی و جمله بندی ها دارم و درک مطلبم پایینه
تاالان منابعم داستان های واقعی و بچگانه و فیلم ها و انگلیسی بدون تلاش بوده و مرور اصطلاحات رایج که تمرکزم بیشتر رو داستان های واقعی بوده
توی این ۴ماه هنوز مشکل درک مطلب و ساختار شناسی خیلی دارم و نمیدونم چطور باید درستش کنم
طبق برنامم یک سال دیگه باید به سطحB2برسم اما نمیدونم چطور باید مسیر یادگیریم رو اصلاح کنم و چقدر بیشتر وقت بزارم! ممنون میشم از مربیان و کسانی که تجربه مشابه دارن ،راهنمایی کنن:)
@sepide-str

3 پسندیده

سلام
چند سوال داشتم
شما از بهمن تا الان چطور اینقدر منبع خوندید؟
چقدر تکرار داشتید؟
و اینکه بگم قبلش چه در از زبان میدونستید قبل شروع و الان یعنی بعد جهار ماه چه سطحی هستید؟
و اینکه در چهار ماه انتظار زیادی نداشته باشید
برای درک مطلب هم کتاب خوندن رو پیشنهاد میدم فکر کنم مناسب باشه براتون هم ساختار های بیشتری یاد میگیرید هم دایره لغاتت ن میره بالا هم درک مطلب

3 پسندیده

1 پسندیده

سلام مهسا جان

گسترده خوانی انجام بدید و از کتاب سطح بندی شده در زیبوک رو شروع کنید از سطح خیلی ساده داریم تا پیشرفته.
شما از سطح خیلی ساده شروع کنید و سعی کنید از داستان هایی که قبلا داستانش رو خوندین یا کارتونی رو دیدید رو انتخاب کنید و بخونید و همین پروسه گسترده خوانی رفته رفته روی درک مطلبتون تقویت میشه.

الان یه منبع اصلی رو انتخاب کنید.
انگلیسی قدرت رو پیشنهاد میکنم استارت بزنید و در کنارش فیلم، کتاب های سطح بندی رو گسترده خوانی کنید تا روند یادگیریتون یکنواخت و کسل نباشه.

انگلیسی قدرت رو تموم کنید و گسترده خوانی رو در برنامه اتون قرار بدید و به سطح B2 می‌رسید.

شیوه مطالعه و توضیحات کامل در رابطه با دوره انگلیسی قدرت رو میتونید در مقاله زیر بخونید:

این لینک هم در مورد تجربه یکی از دوستان عزیز که در مورد گسترده خوانی گفتن:

1 پسندیده

تمام قلب های دنیا برای شما:))):heart:
چشم حتما همین کارهایی رو که گفتین انجام میدم ممنونم از پاسخ گویی عالی تون

1 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم
خبر موفقیت هاتون رو ببینیم

1 پسندیده