500 روز با زبانشناس 🥳

خب امروز 500روز شد که با زبانشناسم.واقعا انگار همین دیروز بود که اپ رو ریختم و اشتراکش رو خریدم .(خیلی زود گذشت انگار بهم خیلی خوش گذشته ) :joy::joy::joy::joy:‌‌.

بدترین حس یه زبان آموز زمانی هست که چند سال از عمرش و زمانش رو میزاره و بعد از چند سال 10درصد یه فیلم یا یه آهنگو می‌فهمه .منم این رو تجربه کردم.

اما با اپ تونستم خودمو تقویت کنم .الان دیگ فیلم ها رو بدون زیر نویس متوجه میشم برای آهنگ ها دیگ نیازی به متنش ندارم .ولی اولش یه زره سخت بود ولی بعدش دیگ عادی شد.

البته منابع من فقط اپ نبود یکی از کارای که شاید اون موقع زیاد تاثیر نداشت روزی 4یا5ساعت ت یوتوب می‌چرخیدم و فیلم می‌دیدم.ولی الان تأثیرات خودشو نشون میده .به جایی رسیده بود که ت یه ماه 150گیگ استفاده کردم :joy::joy::joy:.

اینم یه تاپیک جمع و جور و کوتاه
:rose::rose::rose:

49 پسندیده

ماشالله چ عالی
درباره یوتوب ک میگید منم ک متوجه نمیشم کلافه میشم واقعا
سعی میکنم ویدیوهای ساده و سطح پایین تر رو نگاه کنم تا گوشم عادت کنه

16 پسندیده

درود بر شما بهتون تبریک میگم مهمترین دلیل پیشرفتتون استمرار و تلاش شماست. پر انرژی باشین.

:blue_heart: :seedling:

18 پسندیده

چقدر عالی :heart_eyes::ok_hand:
من یاد خودم افتادم که چقدر زبانم بد بود حتی یه لغت رو هم نمی‌دونستم و با اینهمه سختی ها و چالش ها بالاخره تونستم سطحمو بالا ببرم.
یه نکته هم بگم که خیلی برام ارزشمنده
زبان رو چون واقعا براش وقت گذاشتم و تمام انرژیمو گذاشتم که سطحمو بالا ببرم ولی الان که نتیجه زحمات و تلاشم رو میبینم یجورایی غیرتی میشم که زبان رو نخونم باید حتما زبان همیشه باهام باشه یا بخونم یا گوش بدم.

مرسی که نتیجه پیشرفت خودتون رو به اشتراک گذاشتید منکه خیلی خوشحال شدم از نوشته هاتون :cherry_blossom::heart_eyes:

25 پسندیده

باریکلا به شما!
آره زبانشناس خیلی روی لسنینگ تأثیرگذاره.

8 پسندیده

چه عالی کلی خوشحالم خدارو شکر که اپ رو پیدا کردم من امروز زنجیره ام64شد منی که استمرار نداشتم این اپ خود بخود میره جلوووو

11 پسندیده

دمت گرم با اراده:heart::crown:

5 پسندیده

سلام حالت خوبه میشه چند تا منبع برا تقویت زبان داخل یوتیوپ معرفی کنی :bouquet::bouquet:

6 پسندیده

:rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

Tnx​:rose::rose::rose:

3 پسندیده

سلام .بله چرا که نه. فقط من فیلم هایی که می‌دیدم خیلی سطح بالا بود و الان که خودم دوباره اونا رو میبینم بازم تعجب میکنم. (مثلا راجبع جنگ جهانی اول _بیماری های کشنده _یا مثلا دلو روده یه چیزی می‌ریخت بیرون راجبعش توضیح میداد :joy::joy: مثل ماشین ولی یه تاپیک جدا براش میزنم کانال های یوتوب در سطح بندی مختلف :rose:

9 پسندیده

اره این اپ بعد یه مدت بخشی از زندگیت میشه هیچوقت فراموشش نمیکنی :joy::joy::joy::slightly_smiling_face:

5 پسندیده

اگه برا اساس سطح بندی چند تا کانال یوتیوپ معرفی کنی خیلی خوب میشه :blush::blush:

6 پسندیده

Sounds impressive
:joy: OMG, My LEAVES
Congrats :ok_hand:

4 پسندیده

سلام روزتون بخیر
چقدر عالی بهتون تبریک میگم
میشه راهنمایی کنید چطور از این اپ استفاده کنم؟
اون قدر حجم مطالب و منابع زیاده ادم گیج میشه

5 پسندیده

سلام روز شما هم بخیر
سطح زبانتون رو بفرمایید تا منبع مناسب سطح خودتون راهنمایی کنیم

5 پسندیده

فکر میکنم B2 باشه

3 پسندیده

دوست خوبم با توجه به سطحتون دوره‌های زیر براتون مناسب هستن:

:small_blue_diamond:مگا داستان
:small_blue_diamond:انگلیسی واقعی را یاد بگیر
:small_blue_diamond:مکالمات تجاری
:small_blue_diamond: دوره وی آی پی ای جی هوگ

شیوه مطالعه و توضیحات کامل رو میتونید در مقاله زیر بخونید:

اگه پس از خوندن مقالات بالا باز هم سوال یا مشکلی در این رابطه داشتید، من اینجا هستم که بهتون کمک کنم :relaxed::rose:

6 پسندیده

سلام روزی چن ساعت از زبان شناس استفاده میکردین

4 پسندیده

سلام من بستگی به شرایط داشت ولی هر روز 3ساعت رو حداقل ت اپ بودم اگ همه چی اوکی بود تا6ساعت هم می‌رفت :slightly_smiling_face:

3 پسندیده