500 روز با زبانشناس 🥳

:rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

Tnx​:rose::rose::rose:

3 پسندیده

سلام .بله چرا که نه. فقط من فیلم هایی که می‌دیدم خیلی سطح بالا بود و الان که خودم دوباره اونا رو میبینم بازم تعجب میکنم. (مثلا راجبع جنگ جهانی اول _بیماری های کشنده _یا مثلا دلو روده یه چیزی می‌ریخت بیرون راجبعش توضیح میداد :joy::joy: مثل ماشین ولی یه تاپیک جدا براش میزنم کانال های یوتوب در سطح بندی مختلف :rose:

9 پسندیده

اره این اپ بعد یه مدت بخشی از زندگیت میشه هیچوقت فراموشش نمیکنی :joy::joy::joy::slightly_smiling_face:

5 پسندیده

اگه برا اساس سطح بندی چند تا کانال یوتیوپ معرفی کنی خیلی خوب میشه :blush::blush:

6 پسندیده

Sounds impressive
:joy: OMG, My LEAVES
Congrats :ok_hand:

4 پسندیده

سلام روزتون بخیر
چقدر عالی بهتون تبریک میگم
میشه راهنمایی کنید چطور از این اپ استفاده کنم؟
اون قدر حجم مطالب و منابع زیاده ادم گیج میشه

5 پسندیده

سلام روز شما هم بخیر
سطح زبانتون رو بفرمایید تا منبع مناسب سطح خودتون راهنمایی کنیم

5 پسندیده

فکر میکنم B2 باشه

3 پسندیده

دوست خوبم با توجه به سطحتون دوره‌های زیر براتون مناسب هستن:

:small_blue_diamond:مگا داستان
:small_blue_diamond:انگلیسی واقعی را یاد بگیر
:small_blue_diamond:مکالمات تجاری
:small_blue_diamond: دوره وی آی پی ای جی هوگ

شیوه مطالعه و توضیحات کامل رو میتونید در مقاله زیر بخونید:

اگه پس از خوندن مقالات بالا باز هم سوال یا مشکلی در این رابطه داشتید، من اینجا هستم که بهتون کمک کنم :relaxed::rose:

6 پسندیده

سلام روزی چن ساعت از زبان شناس استفاده میکردین

4 پسندیده

سلام من بستگی به شرایط داشت ولی هر روز 3ساعت رو حداقل ت اپ بودم اگ همه چی اوکی بود تا6ساعت هم می‌رفت :slightly_smiling_face:

3 پسندیده

اقاا چقدررر خوب بود تجربتون :heart_eyes: چقدر رسیدن به این مرحله شیرینه …بهتون تبریک میگم ‌… امیدوارم منم ی روزی همینطور بیام از تجربه پیشرفتم بگم :sunglasses::heart_eyes::joy: خدا کنه خیلیییییییی دور نباشه اون روز …میشه از روش های مطالعتون بگید …و اینکه اون سطح 4 دقیقا چه سطحی هستین ? مکالمتونم مثل شنیداریتون اوکی هست ؟
ببخشید خیلی سوال کردم :see_no_evil:

5 پسندیده

روش مطالعه ام که اینطوری بود من باید یه منبع از خود بخش زبانشناس داشته باشم و یکی از زیبوک و یکی از بخش زوم و مطالعه میکردم ساعتشم که توی پیام بالا هست .و سطح 4در کل فک کنم b1و b2هست البته من چند وقتی هست که لغتی سفید نمیکنم و الان سطح خودمc1هست . من همون طور که روی مهارت شنیداریم حساس بودم روی مکالمم هم حساس بودم روزی 3یا4ساعت مکالمه میکردم با هر کی که گیرم میومد اگر هم کسی نبود با خودم حرف میزدم درکل اگ فک میکنین که با شنیدن زیاد مکالمتون خوب میشه از نظر من کاملا باهاش مخالفم . اینا دوتا موضوع جدان که برای هر کدومشون باید جدا گونه وقت بزارید :slightly_smiling_face:

6 پسندیده

دقیقا باهاتون موافقم تمرین کردن حتی با خودمون جلو اینه خیلی بهتر از هیچی نگفتنه … اما در مورد اینکه شنیداری و مکالمه هیچ ربطی ندارن بهم .اتفاقا من فکر میکنم بی ربطم نباشن … من خودم تا قبل از این حرف شمارو میزدم … ولی با برنامه ریزی برای شنیدن ۳۰ بار یک درس … واقعا میگم خیلیییی تاثیر داشت تو این که راحت میتونم برا خودم کنفرانس بدم … چون اونقدر خوب شنیدم که بدونم تلفظ چطوریه .الان باید چی بگم انگار ملکه شده برام …اصلا با حفظ کردن اشتباه نگیرین …من درسو کامل درک کردم … توضیح اون درس برام شدید راحت شده … تا قبل از این درس واژگان ای جی برام معضل بود … اصلا انگار راهو اشتباه میرفتم ولی الان اینطور نیس انگار شنیدن به اندازه کافی ساختار درستشو هک میکنه تو ذهنمون … البته این تجربه منِ تازه کاره در مقابل شما دوستان که این مسیرو طی کردین اصلا جسارت نمیکنم …

5 پسندیده

…لطفا به منم میفرمایین چطور شروع کنم؟

1 پسندیده

سطح زبانتون رو بفرمایید

چه کانالای میدیدی ، و چه دوره های داخل زبانشناس تموم کردی

سه ساعت! خیلی زیاده
دانشجو هستم اصلا وقت نمیشه
باید نرم افزار و مهارت رشته ام رو هم یادبگیرم

از وقت های بین راهی و… استفاده میکردید؟

1 پسندیده

2 پسندیده