حالا واقعا باید هفت بار گوش بدیم؟

اگر همه ی لغاتشو بلد باشیم بازم باید هفت بار لاقل گوش بدیم؟

این تاپیک مربوط به درس «درس داستان کوتاه» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «انگلیسی قدرت»، فصل «مقدمه ای بر دوره‌ی انگلیسی قدرت»

1 پسندیده

من برای داستان هایی اش که برام قابل فهم و واژگانش رو میدونم نهایتا سه بار گوش میدم ولی اگه نه متوجه داستان میشی در بار اول و نه بیشتر واژگانش رو میدونی همون هفت بار نیازه

4 پسندیده

اگر میتونید بازگویی انجام بدید و براتون راحته نیازی نیست.
و اگر بالای 85 درصد رو متوجه میشید و یه کوچولو سخته باید هر آیتم رو حداقل ۷ بار و بیشتر گوش بدید و تکرار کنید و در آخر بازگویی حتما انجام بدید‌.
حالا بهم بگید که بازگویی میتونید انجام بدید؟

6 پسندیده

سلام و درود
ببین هدف یاد گیری عمیقه واسه همین باید تکرار بالا باشه، حداقل ۷ بار تعیین شده ولی من بعضیارو شاید ۲۰ بارم گوش دادم چون هرچی تکرار بیشتر باشه تسلط تو به صورت ناخودآگاه بالاتر میره، دونستن کلمات ربطی به تسلط نداره، اگه بلدی و میدونی کلمات و معنی درسو اوکیه میتونی دیگه گوش ندی ولی اگه تسلط میخوای و میخوای عین همین زبان فارسی راحت بدون فکر صحبت کنی، باید تکرار داشته باشی، چون کلید تسلط تکراره، حالا خود اقای ای جی کامل توی هر درس توضیح میده که چطوری درس بخونی با سیستمش پیش بری جواب میگیری خیلی

12 پسندیده

هدف از داستان کوتاه فهمیدن لغات نیست
بلکه مسلط شدن بر گرامر و لغات درسه
و هفت بار خیلی کمه
حداقل باید 20 بار این درس رو گوش بدید
چون این قسمت خیلی مهمه
لطفا این تاپیک رو هم بخونید تا با روش کار این دوره آشنا بشید

6 پسندیده

من تمام کلمات رو بلد بودم و کامل متوجه شدم ولی بازگویی ضعیفم. حتما تکرارش می کنم ممنونم :pray:

4 پسندیده

امیر خان نوزده بار گوش بدیم نمیشه؟؟

1 پسندیده

ته تهش نوزده و نیم :joy::pensive:

2 پسندیده

تخفیف بده مشتری شیم

2 پسندیده

تخفیف 0% برات میزنم :joy:

1 پسندیده

میگن تو بیابون لنگ کفش غنیمته همیینه هاااا.
باشه قبول

2 پسندیده

دقیقا. نمیدونم اگه همه رو بلده چطور اینو نفهمیده😐

ببخشید منظورتون ازبازگویی این هست که بتونیم به راحتی جملات را با گوینده همزمان بلند بلند بگیم؟

2 پسندیده

سلام
اگه صداش رو مخه خب برو دوره بعدی
اگه نه حوصله اش رو نداری یکم استراحت کن بعد گوش کن هفت بار

اگه نه ۸۰ درصدش رو میفهمی خب نمی‌خواد
اگه واقعا بهش نیاز داری ۱۰ بار گوشش کن

نگا کن

زمان زود میگذره
نمی‌فهمی چطور ۷ بار گوشش دادی

بازگویی یعنی چیزی که از داستان رو متوجه شدید و یادش گرفتید رو بدون کمک گرفتن از متن برای خودتون بازگو کنید

6 پسندیده

این بهترین جواب بود به نظرم. :rose:

3 پسندیده