پچه ها برنامه ایی سراغ دارین ؟

برنامه این سراغ دارین مثل برنامه های که برای یادگیری کودکانه …انواع چیزارو به انگلیسی با تلفظش داره…
حالا من ی برنامه میخوام که اکثر ادویه جات و میوه ها رو داشته باشه ؟ اگه میدونین اسمشو بگین لطفا

4 پسندیده

https://youtu.be/PY2OxP_jMZ0
سلام عزیز
من این کانال یوتیوپ رومیدونم که نه تنهااسامی ميوه ها وگلهاووسایل خونه‌ و…بلکه هرچیزیکه شمانیازداری انگليسی اشوبدونی ،توهرقسمتی جداگونه برات با تلفظ وگاهی ام توجمله آموزش میده.
اميدوارم هموني باشه که شما دنبالش هستی.

این لینکم واسه اسامی انگلیسی تمام ادویه جات.

4 پسندیده

دست رو دلم نزار که خونه :sob:با یوتیوب زندگی میکردم بعد ریست گوشیم به هیچ عنوان برام نصب نمیشه :expressionless:فعلا تو ترکم :joy::expressionless: در مورد گوگل … با تلفظ پیدا نکردم ‌.
برای همین …برای لوازم خونه …اعضای بدن …بعضی چیزای دیگه برنامه دان میکنم … ولی برای ادویه جات هنوز چیزی پیدا نکردم

3 پسندیده

با سلام،

کتاب دیکشنری تصویری آکسفورد انتخاب خوبی میتونه باشه.

4 پسندیده

ممنون از شما :cherry_blossom::tulip:

2 پسندیده

آخی.:cold_sweat::cold_sweat:کاملا درک میکنم.زندگی بدون یوتیوپ واقعا سخته.:heart_eyes::heart_eyes::joy:منم واسه گوشی قبلیم همین اتفاق افتاد.شنیدم بخاطر ورژن اندرویده.ولی دیکشنری هم همونطور که اون کاربر محترم پیشنهاد کردن،انتخاب خوبیه،خصوصا واسه تلفظ کلمات.اما نمیدونم همه ی موارد ادویه جات ومیوه هارو داره یانه.من تا حالا هیچ دیکشنری ندیدم که هر چیزیکه لازم داشتم انگلیسی اشوبدونم،داشته باشه.اما همیشه گوگل هر چیزیو سرچ کردم،جوابی که می‌خواستمو بهم داده.

3 پسندیده

مرسی عزیزم…ممنون برای وقتی که گذاشتی :heart_eyes: :rose::kissing_heart:

3 پسندیده

سلام دوستم . توی این بازی ی تعدادی پیدا میکنی
من ک این بازیهارو کچل کردم :joy:

4 پسندیده

خواهش میکنم عزیز.:heart_eyes::heart_eyes::blush:
آرزوی موفقیت

2 پسندیده

بهترین نرم افزار برای مرور کلمات memrise هست…
دوره های آماده هم داره که معمولا تلفظ هم دارن…

به نظرم دوره کتاب word skills رو تو memrise پیدا کنین و ازش لذت ببرین … با بازی و تصویری بهتون آموزش میده

3 پسندیده

ممنون خانوم احمدی جون :heart_eyes::heart_eyes::joy: منم برم برا کچل کردنش :kissing_heart::kissing_heart:

2 پسندیده

همچینین برای خودت عزیزم:heart_eyes::kissing_heart:

2 پسندیده

ممنون از راهنمایتون :tulip::cherry_blossom::blush:

2 پسندیده

ممنون منم سیو میکنم برای بعد :hugs:

3 پسندیده

Rachel’s English خوبه توی همین زبانشناس هم هست، همه چی رو با تلفظ و در قالب فیلم توضیح میده

2 پسندیده

اتفاقا من دور ریچل ی نگاهی کردم ولی قسمت واژگانش نرفته بودم … الان دیدم اون قسمتو … ممنون که گفتین :cherry_blossom::tulip: خیلی به کارم میاد :ok_hand::ok_hand:

2 پسندیده

آره خیلی سرراست و با جزییات توضیح میده

2 پسندیده

سلام زرگل جونم . شبت بخیر
داشتم تو کوچه باغهای زبانشناس می گشتم یادم افتاد ی چیزی میخواستم برات بفرستم ولی فراموشم شده بود شاید ب دردت بخوره ی نگاهی بنداز .

آخیش خیالم راحت شد

2 پسندیده

مرسی مهربون ترین :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: خیلییییی خوبه تایپیکش …:kissing_heart::kissing_heart:
@ahmadi49

2 پسندیده