آخرین پیام در تالار زبانشناس. اعتراض به تالار زبانشناس!

خواهش میکنم دوست خوبم :tulip::tulip::tulip::blue_heart::blue_heart::blue_heart:

1 پسندیده

آقا!

برای اولین بار این نظرسنجی ۲۱نفر شرکت کردن

بعد اومدن اینو پاک کردن.

نه!

باهاش کنار نمیام

چون شما حس منو ندارین

نه فقط تاپیک رو برگردونن همین!

الان دقیقا چیش خنده داره؟

ببین!

هر تاپیکی زدم که سوال یا کمک نبوده کم بازدید و کم پاسخ بوده
و این اولین بوده که اینا حذفش کردن

خب پاسخ دریافت کردین ک کردین
ی نفر میره ی استوری با محتوایی ک میتونه مخرب باشه میزاره و ریپلای و بازدید زیادی میخوره دلیل بر این میشه ک اون استوری درستی هست؟و باید یک سال بمونه ؟
چرا متوجه نمیشین که لینک و ادرس پروکسی ممکن بود وب سایت اپ رو برای همه غیر قابل دسترس کنه درکش سخت نیست!!!

2 پسندیده

ببین!!

وقتی اون پاک کرد

این کاربر @hnaseri گفت تاپیک رو برمیگردونیم

کو؟

کو!؟
کو برگردونن !!؟؟
کو؟

تا تاپیک برنگرده دست بر نمی دارم

چرا طلبکارین ازشون؟
سازنده اپ هستند و مختار
شما میتونی بری از سازنده اینستا بپرسی یااعتراض کنی ک چرا فیلتره؟
الان من نمیتونم درک کنم بحثو ادامه نمیدم!

2 پسندیده

خب شاید اپش خوب باشه و من از اپش هیچ شکایتی ندارم

ولی در این مورد شکایت دارم

شما فک میکنین

که من میگم برگردونین که تالار خراب بشه
نه!
نیست

برید تاپیک های قبلی رو ببنید ببنید چقدر بازیددش کمه
و لایک

ولی این نه نیست
برای همین شکایت دارم

فیسبوک هست

و واتساپ

بنابراین من از فیسبوک متنفرم
از شرکتش

1 پسندیده

میشه بدونم بازدید زیاد چه نفعی به شما میرسونه یا به چه هدفی میرسید جز چن نشان تو پروفایلتون، اونم اگرامکان داره بگید بهشون تو پروفایلتون اعمال بشه، و اینکه سعی کن به یک پست اکتفا نکنی میتونی خالق پستای بهترازین باشی

8 پسندیده

بله درسته من مثلن چندین پستم تو اینستا بخاطر قانون کپی رایت حذف شده یا اگر محتوای غیراخلاقی یاخشونت باشه هم، چه اینستا چه یوتیوب احتمال حذف کردنش خیلی زیاده

5 پسندیده

این یکی رو راست میگی

سلام دوست عزیز

@yousof1111

همین الان تاپیک تون رو خوندم و همینطور نظرات بقیه دوستان رو.

این تالار زبانشناس درسته که مختص زبانه اما خیلی انعطاف پذیره و در مورد خیلی چیزای مفید و متفرقه که به زبان ربطی ندارن میشه صحبت کرد.زبانشناس و تالارش با این همه خوبی که دارن رو دیگه در نظر نمیگیرین و فقط زوم کردین روی اینکه تاپیکتون رو حذف کردن ببینین وقتی که یه کسی بهتون خوبی میکنه و از خوبیاش یه دیوار براتون میسازه با یه بدی(گرچه بدی هم در کار نبوده و فقط برای محافظت از محیط تالار انجام شده)کل دیوار رو به هم نریزین فقط یه آجر از دیوار رو خراب کنین.واقعا انصاف نیس که میگین هرکی بخواد زبانشناس رو نصب کنه من منصرفش میکنم آخه چرا؟
اینم در نظر داشته باشین که توی تالار هزاران تاپیک متخلف از کاربرا وجود داره چرا اونا حذف نشدن چرا تاپیک شما حذف شد؟خب معلومه که حتما یه ناامنی برای تالار داشته و گرنه مدیران این آپ چه خصومتی با شما دارن که تاپیکتون رو حذف کنن.

5 پسندیده

البته شما که انقد دنبال پربازدید شدن هستین اگه یه کم دیگه همین بحث رو ادامه بدین میشین جز پر بازدید ها:joy:

امیدوارم از صحبتای من دلخور نشده باشین منم مث بقیه دوستان عزیز نظرم رو گفتم.

2 پسندیده

قضیه حذف پست تو شبکه متا و و یوتویوبم خودش جای بحث زیاد داره . در ضمن مدیرانشون کم رسوایی به بار نیاوردن. البته بحثم قیاس نیست با مدیر زبانشناس که ایشون ما بهشون ارادت داریم و ظاهرا خبر برگشت پیام رو دادن. ولی در کل برحسب ازادی بیان بخوای در نظر بگیری همین شرکتا مدعیان ازادی بیان که نیستن و کم تخلفات نداشتن و ازشون سلب اعتماد شده در سطح جهانی. رسوایی فیسبوک که همه فک کنم ازش خبر دارن. خیلی حرف برای گفتن هست و جاش اینجا نیست

2 پسندیده

دوستان توجه داشته باشید

من با خانم برومند صحبت کردم
و مشکل حل شد

من رضایت رو میدم که این تاپیک پاک بشه

و بزودی یک تاپیک خوبی میزارم

از آقای ناصری معذرت می‌خواهم و از بقیه شما هم معذرت می‌خواهم

رضایت قفل این تاپیک را میدهم

3 پسندیده

با خانم برومند صحبت کردم

قانع شدم

گفت داشته می‌رسیده به بحث سیاسی