آخرین پیام در تالار زبانشناس. اعتراض به تالار زبانشناس!

سلام

من نمی‌دونم چند وقته در تالار فعالیت میکنم
ولی این فعالیت به پایان رسیده

چون این کاربر @hnaseri که مدیر زبانشناس هست آمده و یکی از تاپیک هایی که برای اولین بار پاسخ گرفته پاک کرده

من در این تاپیک آخرین پیامم رو مینویسیم و جمعه فعالیت کامل قطع میشه

این کاربر @hnaseri میگه : نباید پروکسی تبلیغ کنید !

من نکردم یکی از دوستان کرد
و خوب کرد
احتمال هست که این کاربر @hnaseri بیاد این تاپیک رو حذف کنه

ولی تخفیف دادن چیزی رو دوا نمیکنه

تخفیف ویژه هم همینطور

اگر این تاپیک هم مخفی کنن
زودتر از تالار خواهم رفت

و هرکسی بخواهد زبانشناس را نصب کند
اینجوری که کردید را میگویم و میگم که : مدیر زبانشناس اومده تاپیکی که نوشته بودم پاک کرده و برای اولین بار زیاد پاسخ داشته

و کاری میکنم زبانشناس رو نصب نکنه

بچه ها زود دلشون می‌شکنه
و شما دل منو شکوندید
با چسب تخفیفی نمی چشبه

من گفتم لابد تالار زبانشناس جای خوبیه بلکه فهمیدم فقط قانونی هست که هیچکس فحش نده

من در اون تاپیک بالا حرف بدی زدم

چیز های سیاسی نگفتم

بنابراین این آخرین تاپیک من هست

و دیگه هیچ وقت به تالار نمیام

اگه زنجیره ام یک ساله بشه دوست ندارم بزارید در اینستاگرام

و دیگه من به تالار نمیام

@zaribano متاسفم که قراره برم

امیدوارم بتونید چالش بعدی را بزنید

اگر این تاپیک پاک شود پس یعنی شما نمی‌خواهید که یک کاربری که خداحافظی می‌کند کسی بشنود و ببیند

و شما نامردی میکنید که این تاپیک را حذف کنید

موفق باشید

@YoKambiz

@aFsaneh_boroumand

@ahmadi49

@abbas_17

@zahra9981

@zargol6

2 پسندیده

سلام کاربر محترم وخوب زبانشناس
ببخشید که منهم بعنوان عضوکوچکی اززبانشناسِ دوست داشتنی،اینجانظرمو میگم.خصوصا که منو منشن نکردید. امیدوارم حالتون خوب باشه،وبتونید به استفاده اززبانشناس بهتراز قبل ادامه بدین.
من اون تاپیکِ شما رودیدم .آقاي ناصری اشاره کرده بودن که ممکنه تبلیغ فيلترشکن دردسرهایی رو برای تالار ایجادکنه،شاید دلیل حذف تاپیکتون همین بوده،اما یک سوال:بنظرشما بهتر نیست که ایشون بخاطر هر نوع احتمالی،تلاش کنند این فضای دوستانه همچنان برای کمک بهمدیگه فعال بمونه؟وآیا ارزش زبانشناس این حق رو ایجاد نمیکنه؟
جدای ازاینکه بنظرم دوستانیکه میخواستن ازون لینکها استفاده کنن،فرصت بهشون تا حدی داده شد.
بازم عذرمیخوام.امیدوارم از من نرنجیده باشین.
اگه این پیامودوست ندارین ،بهم بگین پاکش کنم.ولی دوست داشتم تواین موقعیتِ حساس کمی از رنجشِ شما کم کنم.فقط همین.
موفق باشین.

11 پسندیده

سلام اقا یوسف امیدوارم خوب باشین . . همونطور که گفتین تایپیکتون بازدید زیادی داشت … حتی دیدم اقای ناصریم پاسخ مثبتی به تایپکتون داشتن … منم پیامشونو دیدم که گفتن تبلیغ پروکسی برای تالار مشکل ایجاد میکنه … فکر نکنم کار ایشون از روی حال نکردن با تایپیک شما باشه … از این جهت بهش فکر کنین که برای صلاح تالار بوده …
و اینم اضافه کنم این چیزای پیش پا افتاده ارزش خورد کردن عصابتون نداره :tulip::rose:

9 پسندیده

سلام به‌ @zargol6 و @saba.a97

خب من معذرت می‌خوام

چون این دوستان رو بیشتر میشناسم

ولی میتونست کسی که اون پروکسی رو تبلیغ کرده پیامشو حذف کنه
نه این تاپیک

الان تاپیک اینترنت چشه برام مهم شده

گفتم این تاپیک برای من خیلی مهمه

ولی نباید تاپیک منو حذف کنه

باید پیام های اون دوستمون رو حذف میکرد

خب ببین دوست من

من یک تاپیکی زدم و خودم گفتم باید حذف بشه

ولی این

نیاید این تاپیک رو حذف میکرد

نه بابا

چه حرفیه

نه لازم نیست

ممنون

ممنون شما هم موفق باشید

جدی؟
نمی‌دونستم

لایک نداشت ولی پاسخ زیاد داشت

برا همین برام مهمه

:+1::+1:

ولی باید پاسخ دوستمون رو پاک میکرد

خب بهتره تاپیک های قبلی رو ببینید
هیچ پاسخ نداشته
البته کم پاسخ بوده

و این برای من یک شکست بود

مخصوصا چالش زنجیره زبانشناس

1 پسندیده

کاملا ی طرفه دارین حرف میزنین
باید حق بدین ایشون سازنده زبانشناس هستند و حق دارند نسبت به اپ خودشون حساس باشن و نگران این باشن ک توی این اوضاع این یکی فیلتر نشه!
خیلی ازسوپر کانال های تلگرام هم همین کار رو کردن
هدف این اپ اموزش زبان هست و تنها مسئولیتی که دارند بهبود و پیشرفت اپ و اموزش هست و ما نباید توقع داشته باشیم مسائل حاشیه ای دیگه روی هدف اصلی این اپ تاثیر بزاره با کمال احترام
لطفا یک مقدار منطقی فکر کنین!
علاوه بر این شما تمام مزایا و کاربردی بودن این اپ و مخصوصا ارتباط خوب مدیران زبانشناس رو کلا نادیده گرفتین و فقط بخاطر یک احتیاط از جانب سازنده برنامه،کل مجموعه رو زیر سوال میبرین!
دوستان در بیرون از زباشناس حتی با پیامک کردن پروکسی هم. دچار مشکل شدند و خطر…
صرفا تاپیک شما مورد خاصی نداشت اون لینک هایی ک گذاشته شد باعث میشد سایت دچار اختلال شه

11 پسندیده

دوست عزیز پیام تمام دوستان درباره پروکسی …نصب پروکسی … چگونه کار کردن با پروکسی بود … که اصلا اشکالی نداشت … ولی اینطور که من از حرف اقای ناصری متوجه شدم انگار برای تلاار مضر بود … خب نمیتونستن دونه دونه پیامارو حذف کنن که … سخت نگیرر … تا دلت بخواد میتونی تایپک بازدید بالا بزنی …
و صد البته اینکه قانون تایپک زدن تو تاالار باید در مورد هرچیزی مربوط به زبان باشه … ن غیره…

4 پسندیده

اتفاقا تاپیک جالبی بود و من دنبالش گشتم دیدم پاک شده. اون اقا هم گفت چند دقیقه بعد پروکسیا رو پاک میکنم. به نظر من حتی اگر پروکسیا هم میبودن اتفاق خاصی نمیفتاد.

4 پسندیده

شاید اسم پروکسی وسط باشه … تو این اوضاع که دنبال کوچیک ترین چیز برای فیلتر کردنن:no_mouth: الان تنها راه ارتباطی من با بیرون همین تاالاره :smile: حیفه نباشه @shokoufeh5

4 پسندیده

اخه چون مدل سیستمشو میدونم میگم اتفاق خاصی نمیفتاد. توی این بلبشو بیان زوم کنن روی سرور داخلی برای ۲ تا پروکسی. شما برید مشرق نیوز رو هم بخونید مثل نقل از کلمه پروکسی استفاده میکنن.

4 پسندیده

شما درست میگین :relaxed::kissing_smiling_eyes:

2 پسندیده

شما یه تاپیکتون و تعداد لایک و پاسخ هاش اینقدر براتون مهمه بعد توقع دارین فیلتر شدن یه اپ با چندین کاربر برای سازندهاش مهم نباشه؟عجیبه

6 پسندیده

پس چرا یکی زده چگونه سیگار رو ترک کنیم

این غیر زبانی نیست؟

:+1:

:+1:

توصیه میکنم برید ببینید تاپیک هامو

فقط ۴ تا پیروزی داشتم دیگه هیچ نداشتم

و بقیه اش با شکست مواجه شده

ولی اون به پیروزی رسید و این پیروزی رو از من گرفتن

بابا

پروکسی برای تلگرام کار می‌کنه

ولی بیشتر پروکسی ها غیرقابل دسترس شدن

نظر شما قابل احترامه

ولی این تاپیک برای من مهمه

خب

پروکسی برای تلگرام هست

2 پسندیده

6 پسندیده

باز هم میگم

نظر شما قابل احترامه

شاید این تاپیک برای شما مهم نباشه ولی برای من مهمه

خب مسلمه هر کس برای حرفش و به اشتراک گذاشتن فکر و نظرش ارزش قائله. و متقابل باید ارزش قائل شد برای نظر بقیه. بحث یه کلمه دو کلمه نیست. و یا اینکه یه ادم اهنی پشت این کلمات نیست. یه ادمه که از اوضاع الان مستاصل شده و بدون هیچگونه پیام خاصی حسشو به اشتراک میذاره. هنوزم میگم نیازی به حذفش نبود و لااقل و البته حتما باید پیام میدادن به نویسنده. خب خودشون بیان با همدیگه گپ بزنن و از هم تعریف کنن و هر وقتم عشقشون کشید پیاما همو پاک کنن چون بلاخره صاحب اختیارن.

2 پسندیده

بنظر من اگر مطلبی یا ویدیویی ناامن تشخیص داده بشه مدیر حق داره اونو حذف کنه حالا هرچقدم که میخاد بازدید داشته باشه

4 پسندیده

سلام به @shokoufeh5 و سلام به @alisolo

بله درسته

واقعا

این حتما ولی من نه هکرم
نه برنامه نویس

ممنون شکوفه جان که بهم حق میدی

این @hnaseri کاربر یک پیروزی که از یک تاپیک داشتم رو گرفت

بالاتر گفتم

اگه این تاپیک رو پاک یا قفل کنن

نمی خواهند کسی اعتراض این کاربر را بشنود

2 پسندیده

اصلا نیازی به معذرت خواهی نیست.
خواهش میکنم.
منظورم این بود که شاید من نباید درین مورد اظهار نظر کنم.
در هرصورت امیدوارم شما بتونید به بهترین وجهی موضوع رو واسه خودتون حلش کنین وباهاش کناربیاین.

1 پسندیده

کنار بیام که متاسفانه ممکن نیست

و خوب کردین نظر دادین

اگه میخواستن پاک کنن اول باید پیام میدادم
نه همینجوری

دوم آیا
کلمه شرمنده و معذرت می‌خوام چیزی رو برای من درست می‌کنه ؟
نه از نظر من
نمیکنه

@hnaseri

2 پسندیده

بفرما
الان ۵ ساعت گذشته چی رو درست کردن؟

نه نکردن!

اگر این تاپیک را برگردونن
من هم به اعتراض خودم پایان میدم

@emad24

@hnaseri

@aFsaneh_boroumand