لینک مطالب مهم تالار زبانشناس

سلام روزهمگی بخیر…

طبق رفت و آمد این چند وقتم به تالار ،نحوه سوال و جواب گرفتنای داخل تایپینگ ها متوجه شدم خیلیا منابع خوبی مثل پادکست،مقاله ،سایت،اپ کمکی ،کتاب ووووو میشناسن که میتونه در کنار زبانشناس خیلی کمک کننده باشه.ولی خیلی راحت به پستت نمی خورن.

خودم چندتا مقاله همین چند روز پیش توسط معرفی دوستان خوندم که خیلی خیلی بهم کمک کرد شاید بهتر بگم بهم انگیزه و ایده های جالبی هم داد برای بیشتر درگیر شدنم با زبان،بعدش با خودم گفتم چرا قبلا اینا رو ندیده بودم یا نمی دونستم.

همچنین دوستای مجرب تالار هم با معرفی یه لینک ساختار جمله یا کاربرد کلمه ها و حتی یادگیری زمان ها رو به خوبی در اختیار آدم میزارن.

حرف آخر اینکه چطوره که ما بجای پخش بودنشون تو کل چتای تالار ،یه جا اینا رو جمع بندی نکنیم؟که راحت دسترس باشن؟

مثلا اسمش بزاریم لینک دونی تالار؟

اینم بگم در حد یه ایده بهش نگاه کنید که بنظرتون دارم درست فکر میکنم یا نه؟ نقطه قوتش بیشتره یا ضعفش ؟ چون ممکنه پیشنهادم درست نباشه من از بعضی قوانین تالار بی خبر باشم:pray:

8 پسندیده

ای ، همانا از دوستان خودمی .
این تو ذهنم بود که از بچه ها بپرسم ببینم تاپیکی هست که منابعی که معرفی میشه رو یه جا جمع کرد .
چون یه جا دیدم زده بود بعد یه هفته بعضی مکالمه ها پاک می شه .
برای منم سوال بود اگه همچین تاپیکی باشه ،هم از تجربه ی بقیه استفاده کنیم هم خودمون اگه چیزی می دونیم اضافه کنیم .

2 پسندیده

فکر کنم دنبال این میگردین

البته این قدیمیه ممکنه موارد جدید توش نباشه

6 پسندیده

خیلی کامل بود،جای بحث نمی مونه . ولی کامل بودنشم یه جوری گیج کننده اس:face_with_spiral_eyes:

1 پسندیده

بله

تالار زبانشناس داره یجورایی تبدیل میشه به ویکیپدیای یادگیری انگلیسی

نمیشه موارد مهمشو توی یه صفحه دسته بندی کرد :smiley: بنابراین بهترین راه سرچ هست.

2 پسندیده

قربونت …:orange_heart:

آره منم متوجه شدم خیلی کم پیش بیاد متوجه چنین منابعی بشم

حالا این که چتا پاک میشن دیگه الان فهمیدم:sweat_smile:

آره دیگه مخصوصا برای پیدا کردن مقالات و سایتای خوب.

1 پسندیده

سلام

بله درسته دقیقا منظور منم همچین پَکی بود.مرسی که راهنمایی کردین⚘⚘

درسته ممنون،البته فعلا یه نگاه سر سری انداختم فقط

معجزه سرچ در اینجا فراموش کرده بودم واقعا :neutral_face:

3 پسندیده