زندگی شما چقدر سریعه؟

برای فهمیدن اینکه زندگی تون چقدر سریعه به پرسشنامه زیر پاسخ بدید؟
فرقی نمی کنه پاسخ شما به انگلیسی باشه یا به فارسی، غرض ارزیابی میزان سرعت زندگی شماست.

6 پسندیده

1- بله
2- معمولا نه، بستگی داره
3- نه
4- به شدت :joy: مخصوصا خانومای چادری
5- بله، معمولا همینطوره (البته الان دیگه زبان تمرین می کنم در اون مواقع)
6- نه (چون متوجه میشم اون رستوران یا مغازه جای خوبیه که صف کشیدن) :sweat_smile:

2 پسندیده
  1. نه
  2. اگه زیاد حرف بزنن بله
  3. اگه همزمان بشینم فک کنم اولین نفر باشم.
  4. بله
  5. صد در صد بله
  6. خیلی ضروری نباشه بله بیخیال صف میشم.
2 پسندیده

۱- کلا زیاد حرف نمیزنم :grin:. ولی کسی هم بهم نمیگه که تند حرف میزنم
۲- بستگی داره موضوع چی باشه. اگه موارد روزمره زندگی باشه بله. اما اگه مطلب آموزنده و بدردبخوری باشه نه.
۳- بعضی وقت ها
۴- احساس بدی پیدا نمیکنم ولی سبقت میگیرم :grin:
۵- بله
۶- بله

2 پسندیده
  1. نه
  2. نه ،زیادی حرف بزنه بله
  3. بله تقریبا
  4. جلو میزنم
  5. بله
  6. بله
1 پسندیده

1-نه
2- بستگی به موضوع مورد بحث داره
3- اگه همه با هم شروع کنیم بله
4- جلو میزنم حوصلم سر میره اگه طرف اسلوموشن راه بره :joy: سواحل تانزانیا نیس که خیابونه والا
5- اره به شدت . الان یپا معتادم به گوشیدن ای جی
6- اصولا از صف واستیدن خوشم نمیاد.

الان از کجا میفهمیم زندگیمون سریع بوده یا نه؟ :thinking:

3 پسندیده

۱_ نه
۲_ نه کلا از بحث خوشم نمیاد مگر اینکه ازون موضوعایی باشه که دوست میدارم :blush:
۳_نه :sweat_smile: معمولا زیر ۲۵ دیقه نمیشه
۴_ آره بابا تازه زیر لب … هیچی استغفرلله
۵_بله قبلا همچین مواقعی کلش میزدم الان ای جی میزنم :joy:
۶_ بله چون اگه بمونمم مطمئنم ۵ دیقه بعدش پشیمون میشم میرم

3 پسندیده

فک کنم آقا فرشید تهه این تاپیک بیاد بگه سووورپرایییز
به بالا سمته چپ نگاه کنید دوربین مخفی بود :grin:

5 پسندیده

۱.نه تو صحبت کردن ارومم ولی تو روخونی خیلی عجله دارم
۲.بله
۳.بله :sweat_smile::sweat_smile:
۴.بله :joy::joy:
۵.معمولا خودمو سرگرم ب کاری میکنم یا کتاب میخونم یا ای جی گوش میدم :sweat_smile:
۶.اگه خیلی مهم باشه ک تو صف میمونم ولی خب اگه ضروری و مهم نباشه ن

3 پسندیده

البته واسه گزینه دو بستگی داره راجب چ موضوعی باشه اگه دلچسب و باب میل باشه یا شخصی ک صحبت میکنه برام مهم باشه لذت میبرم

1 پسندیده

یچیزی بچه ها
@a.bayani
@YoKambiz
@hojat
@Farzad_Poodineh
@hojat
@mohadeseh34
@hnaseri
شما چطوری زودی غذاتونو میتمومین ؟؟؟ :neutral_face::neutral_face:
من هرکار میکنم نمیشه
بااینکه هیچوقت هم کامل نمیخورم غذامو :see_no_evil:
وقتی هم عجله دارم کلا غذا نمیخورم
چون آرامش حین خوردن رو ترجیح میدم :joy::joy:

فاطمه جان شوما هم همینطور :blush::neutral_face::point_up:

3 پسندیده

۱_ بله.بعضی وقتام ی جمله رو باید دو بار بگم :stuck_out_tongue_winking_eye:
۲-بستگی به بحثش داره
۳-بله.خیلی سریع غذا میخورم
۴- عذابه برام این موضوع سریع سبقت میگیرم و مراتب اعتراضم رو به گوشش میرسونم :joy:
۵-بله خیلی زیاد.معمولا ی کار از قبل برنامه ریزی شده دارم براش
۶- گاهی بله

2 پسندیده

توضیح خاصی نداره
اول به غذا نگاه میکنی بعد فک میکنی خوشمزه ترین غذای دنیاست و تو گرسنه ترین فرد در جهانی
این جمله پیامای هیپوتالاموس رو ناک اوت میکنه و همه ذهنت رو درگیر برای غذا خوردن :joy:
تازه من بعضی وقتا همراش فیلمم میبینم ولی کلا میشه ۱۰ دیقه تا ی ربع

2 پسندیده

اگه پاسختون به اکثر سؤالات بله هست، بنابراین شما با سرعت زیادی توی جاده زندگی در حال حرکت هستید. اگه جاده هموار و مستقیمه، مهم نیست. اما اگه در طول جاده مناظر زیبا و چشم نوازی وجود داره و یا سربالایی و سرپایینی یا پیچ های خطرناکی هست بهتره توی سرعت تون تجدیدنظر کنید تا که مبادا مناظر زیبا رو از دست بدید و یا دچار حادثه بشید.

فرزاد جان، اگه توی خیابون مغازه هایی با اجناس پر زرق و برق و خواستنی وجود داشته باشه، حتماً ترافیک وحشتناکی وجود خواهد داشت و فک کنم تنها خانم های چادری نیستن که مانع حرکت سریع شما میشن.
در کل میشه گفت، شما سرعت تون نرماله.

مشخصه از اون افرادی هستید که سرعت تون بالاست. اما خدا رو شکر مشخصه که جاده خوبی رو انتخاب کردید و خطری شما رو تهدید نمی کنه. اما بیشتر مراقب سلامتی تون باشید.

از بحث کردن با آدم های منطقی به شدت لذت می برم و برام مهم نیست چقدر بحث مون طولانی بشه. احتمالاً آدمی هستید با افکار و خلقیات ناشناخته. اما شما هم، تا به الآن با وجود سرعت زیادتون خوب پیش رفتید. معلومه راننده ماهری هستید.

زیاد با مسیری که توش قرار دارید آشنا نیستم. اما اگه به رانندگی کردن تون مطمئن نیستید احتیاط کنید.

همونطور که بالا هم گفتم بعضی از خیابون ها از سواحل تانزانیا هم تماشایی تره. آدمایی که توی اون خیابونا میان و میرن و اجناسی که پشت ویترین مغازه ها هستن. توی اینجور خیابونا مطمئنم از اسلوموشن حرکت کردن پشیمون نمیشید.شما هم سرعت تون بالاست. اما مشخصه که توی انتخاب جاده محتاط و حواس جمعید، اما سرعت تون بالاست. امیدوارم حداقل اگه یه جاده مستقیم رو انتخاب می کنید، اون جاده دست انداز یا چاله چوله نداشته باشه.

کلش؟ چه بازی وحشتناکی. زالوی زمانه. آدمایی که این بازی رو انجام میدن، نمی دونن کی شبه کی روزه. خدا بهشون رحم کنه. خب، خدا رو شکر به راه خیر و صلاح برگشتید. مواظب خودتون باشید. زندگی نعمتیه که یک بار بهتون عطا میشه، به نحو احسن ازش استفاده کنید. البته شاید یکبار.

کامبیز جان، آزمون خودشناسیه. البته آزمون سختی نیست. امکانات محدود بود. به یک عکس اکتفا کردم. :slight_smile:

مشخصه که شما هم سرعت تون منطقی و نرماله. از پنجره بیرون رو نگاه کنید و از مناظر لذت ببرید.

امیدوارم که توی جاده خوب و همواری در حال حرکت باشید، در غیر اینصورت سرعت تون خیلی بالاست.

index

7 پسندیده

والا من جاده هام اکثرا ناهموار بوده ولی هموارشون کردم
ی مدت خواستم اسلوموشنی بشم ولی سرعت برام لذت بخش تره :grin:
ویترین مغازه و اینام اصلا وای نمی ایستم.خریدم میرم اولین مغازه اکثرا همه رو با هم میگیرم برمیگردم خونه :joy:

3 پسندیده

کجاش وحشتناکه :joy::joy:
اینقدره خوووب بوووود
مخصوصااااااا ماه رمضون
اصن نمیفمیدم کی میشد افطااار :joy::joy::joy::joy::joy:

در کل ممنون تاپیک خوبی بود :blush::rose:

2 پسندیده

راستی یچیزی
سرعت غذا خوردنو نگفتین :smiley:

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

جاده ها رو بعضی اوقات خودمون و یا اطرافیانمون سهواً ناهموار می کنیم. اینی که تونستید جاده تون رو هموار کنید خیلی خوبه. چون در این مواقع بعضی آدم ها از حرکت منصرف میشن.

تا حالا بازی کلش رو امتحان نکردم. می ترسیدم. چون دوستام می گفتن به شدت اعتیاد آوره. و من از قبل به موضوع دیگه ای اعتیاد داشتم: اینترنت. چندتا بازی کامپیوتری رو هم امتحان کردم. اما خیلی ادامه ندادم.
خواهش می کنم.

3 پسندیده

واااای مژده منم ی زمانی عشق کلش بودم ولی خب دیگه یه بار سر کل کل با بابام پاکش کردم هی میگفت تو معتاد شدی گفتم ن بخدا من تفریحی بازی میکنم گفت اگه راست میگی پاکش کن منم درجا پاکش کردم
ولی دو روز بعد خودش از رفیقش ریخت هنووووز بازی میکنه مارو دیوانه کرده فقط بابام رسما معتاد کلش شده :sweat_smile::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

۱نه
۲بستگی داره
۳بعضی وقتا بله
۴وقتی تنهام لقب میگ میگ میگیرم :joy::joy::joy: جلو میزنم
۵بللللللللللللللللله
۶از صف متنفرم

1 پسندیده