♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

ممنونم نسیم جان که توضیح دادی.با اپ میتونیم نشون بدیم یا پیشنهادی جز پیشنهاد حنانه جان داری؟

3 پسندیده

بچه ها این اپ عالیه .نسخه پرو شو من دارم اگر خواستید بگید بفرستم. از هر لحاظ یه سو گردن از اپ های دیگه بالاتر و برتره

2 پسندیده

سلام وقتتون بخیر
بچه ها من یه برنامه جدید برای عادت های مفید پیدا کردم بنظرم جالب اومد خیلی از امکانات رو داره و جالبه که ایرانیه :slightly_smiling_face:

خالی از لطف نبود بهتون معرفی کنم

‏«حاسبو : مدیریت عادت ها» را در بازار اندروید ببین:

این هم تعدادی عکس از محیط برنامه که تو بازار قرار داشت.

از امکانات جالبی که دیدم میتونید عادت هایی رو که در چند تایم مختلف انجام می دهید رو تنظیم کنید. برای هر عادت میتونید چند یاد آور بگذارید.
میتونید براساس زمانی که واسه عادتون میذارید بسنجید.
میتونید برای عادت های مثل عادت اخلاقی نمره مثبت و منفی به خودتون بدید و همینطور بصورت روزانه تیک بزنید.
امکان یادداشت گذاری برای جلسات و تولد ها و غیره داره و …
قابلیت دسته بندی عادت ها توسط برچسب ها داره .

8 پسندیده

سلام سمانه جان بسیار عالییییی عزیزم به پست اصلی گنیجینه اضافه میکنم :heart_eyes::heart_eyes:

اره عزیزم با اپ هم میشه کلا هر کسی هر جوری راحته مهم اینه خودتون زنجیرتون رو ببینید.

3 پسندیده

سلام عزیزم
آره آجی فقط ساعت بیداری سایر موارد رو تو اسکرین هبیتا اعلام کن :heart::heart::heart::heart::heart:

2 پسندیده

من هم امروز یه اپلیکیشن خیلی ساده پیدا کردم

ویژگی خیلی عالیش اینه که خیلی سادس و اون حالت تسک لیست طولانی رو نداره و تمرکزش رو هر هبیتی به صورت مستقله

درسته که این اپ به شدت سادس و حتی ادیت هبیت هم نداره ولی من خیلی ازش خوشم اومد چون اولن حس بد تسک لیستهای طولانی رو نمیده و طراحیشم خیلی زیباس.فک کردم شاید شما هم دوسش داشته باشین.

9 پسندیده

سلام عزیزم بسیار عالی خوبه که هر کسی اپی که باهاش راحته رو پیدا کنه برای حفظ زنجیرش :heart_eyes::heart_eyes: اضافه میکنم به پست اصلی :clap:

3 پسندیده

سلام، لطفا من رو هم به لیست اضافه کنید ساعت 5:30 واسه بیداری، فقط یه سوال باید چه وقت بیام گزارش بدم

4 پسندیده

سلام خوش آمدید. گزارش هر تایمی از روز که براتون راحت بود . ولی تا قبل ۱۲ شب بهتره

4 پسندیده

6 پسندیده

سلام دوستان گرامی با توجه به نظر سنجی
۱۵ دقیقه کتاب فارسی بیشترین رای رو آورد تا برای ماه شهریور در کنار سحر خیزی دنبالش کنیم
پس از فردا ایشالاه زنجیره تعهدتونو شروع کنید تا پایان ماه ببینیم کیا ۳۰ روز کامل متعهد بودن.
در پایان هر هفته هم البته هر کسی باید یه گزارش از زنجیرش بده ها :blush:
سپاس :hibiscus::hibiscus:

7 پسندیده

سلام به دوستان عزیز…
امروز ساعت8:30بیدار شدم…
فردا حتما8بیدار میشم
مدیتیشن رو هم انجام دادم…

7 پسندیده

سلام دوستان صبح بخیر
بیداری و خواب:

روز خوش

6 پسندیده

سلام
من ساعت ۷ صبح رو انتخاب میکنم

7 پسندیده

سلام به همه دوستان
من کمی گیج شدم چون تاپیکها مجزا شده مدام باید پیامها رو بخونم که قابل تفکیک بشه برام و مطمئن بشم پیام رو در جای مناسب می نویسم. الا ایها الحال قرار بود دیروز روز خوبی برام باشه که نشد و من به یکی از اهداف بزرگم نرسیدم. از طرفی من هم شخصیت انعطاف پذیری هستم ناراحتی من به همان دیروز ختم شد. از امروز با نگاه دیگری به زندگی باید فکر کنم. اهداف جدید تعیین کنم و امید دارم با انرژی گرفتن از شما دوستان حتما این محقق خواهد شد.
@a.bayani نسیم بانو مطالعه کتاب، سحر خیزی فعلا ۷ صبح حتما جزء برنامه هام هست. شکرگزاری هم که همیشه بوده. باز هم ممنون از کار ارزشمندتون :rose:

8 پسندیده

سلام عزیزم نه دیگه فقط همین تاپیک مخصوص عادت هاس بانو خیالتون راحت باشه درست پیام دادین :relaxed:

به جرات میتونم بگم درس بزرگی تو این جملاتتون بود، مدیریت شرایط ناراحت گونه و ادامه ندادنش در روزهای بعد و تعیین اهداف جدید متناسب با شرایط جدید…
چقدر زیبا
به حضورتون افتخار می کنم :rose::rose:
قبلا یه سمیناری از جول استین دیده بودم مبنی بر اینکه به زمانبندی خدا اعتماد داشته باش. اینکه گاهی ما برای رسیدن به یسری اهدافمون خیلی تقلا میکنیم ولی نمیشه اما یهو میبینی یه روزی یه جایی به نوع دیگری محقق شد.
طوری که خیلی به نفعمون میشه
بهترین ها بدرقه راهتون.

6 پسندیده

چقدر عالی بود این صحبت
اگه بخواهم یک review از تمام سالهای عمرم داشته باشم، با افتخار این یکسال با حضور در کنار دوستان ناب چون شما بهترین، مفیدترین سال زندگیم بوده، از هر جنبه تغییر پیدا کردم، بخصوص شخصیت و روحیه ام. واقعا ممنونم از همه دوستان عزیز :rose:

6 پسندیده

سلام نسیم خانوم :heart_eyes:
چه عاااالی :ok_hand:
لطفا اسم من رو هم اضافه کنید
ساعت بیداری الانم 9
ساعت هدف برای شهریور 8
ساعت خواب الان حدود 1
ساعت هدف 12:30

7 پسندیده

چقدر عالی خیلی خوشحالم و بسیار ممنون از لطفتون. ان شا الله زین پس هم بهترین های زندگی براتون رقم بخوره .⚘:heart::rose::rose:

سلام کیمیا جان خوش اومدی اسمتون ثبت شد. :rose::rose:

4 پسندیده

4 پسندیده