♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

اختیار دارید :joy::heart::sparkling_heart::blue_heart::purple_heart::two_hearts:
قبل از دانشگاه و اوایل دوره لیسانس، کم خواب نبودم. ولی چون دانشگاه محل تحصیلم به خونمون دور بود و من هر سه مقطع رو همون دانشگاه درس خوندم و پشت سر هم، هم هر سه مقطع رو خوندم، دیگه این کم خوابی شد جزئی از شخصیت من.
شما فکر کن یازده سال مداوم، همش پنج صبح از خواب بیدار شی، خوب عادت می کنی.
از یادگارهای دوران دانشجویی :joy::tulip::rose::sparkling_heart:

6 پسندیده

چه یادگاریه خوبی
افرین به پشتکارتون موفق باشید :sparkling_heart::two_hearts::heartbeat::yellow_heart::green_heart::heart_decoration: @elahehvelayati

4 پسندیده

ممنون :tulip::sunflower::heart::sparkling_heart::purple_heart:
همچنین شما :v::v::v::rose::two_hearts:

4 پسندیده

سلام🤦‍♀️اصلا غیبتم موجع نداره😊
وای چقد ذوق کردم دیدم دوستای جدیدی اومدن و چالش رو به خوبی دارن ادامه میدن،موفق باشین دوستای زبان شناسم:rose::heart_eyes::rose::rose::rose:

4 پسندیده

سلام،ببخشید این چه برنامه ای است که تیک زدید؟خیلی وقته دنبال چنین برنامه ای هستم.لطفا معرفی کنید

1 پسندیده

سلام دوست گرامی @sam33 :rosette::rose::tulip::sunflower::sunflower:صبح بهاریتون فرح بخش به اولین پیام مراجعه کنید آنجا نرم افزارها رو قرارداده اند :blush::blush::blush::rosette::rose::rose::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus:
این دوتا رو براتون آوردم پایین دوستان بیشتر از این دوتا استفاده میکنند :blush::blush::blush::ok_hand::ok_hand::ok_hand::bouquet::rose::tulip::blossom::sunflower::sunflower:

1 معرفی نرم افزار study checker
2 معرفی نرم افزار habit tracker

2 پسندیده

ممنونم،کدام ها بهتر است،من در play stor سرچ کردم،کلی برنامه اومد

1 پسندیده

goal tracker را نصب کردم که متاسفانه تقویم شمسی نیست،از شما تقویم شمسی دارد؟

1 پسندیده

فکر کنم habit بهتر باشه میخواهید نصبش کنید ببینید باهاش راحت هستیند یا خیر :blush::blush::blush::blossom::tulip::bouquet::bouquet::tulip::blossom::hibiscus::hibiscus::hibiscus::blossom::rose:
برنامه ی حاسبو هم خوبه و تقویم فارسی هم داره فکر کنم این براتون بهتر باشه :blush::blush::blush::sunflower::blossom::tulip::rose::bouquet::bouquet::tulip:

1 پسندیده

واقعا یه مدتی که دنبال این برنامه هستم،خیلی خیلی خیلی لطف کردید،بسیار بسیار سپاسگزارم

1 پسندیده

ببخشید یک سوال دیگه،من اون برنامه که به شما گفتم نصب کردم،خیلی خوبه،واقعا عذر می خواهم اینقدر سوال می پرسم، فقط اینکه برای برنامه های غیر چالشی،روزانه هم که فقط یادداشت کنیم و تیک انجامش را بزنیم برنامه ای سراغ دارید؟

2 پسندیده

سلام دوست گرامی
در بین برنامه هایی که قبلا معرفی شد. من خودم بشخصه habitbullرو ترجیح میدم.
چون شما علاوه بر تیک زدن میتونید یادداشت هم بنویسید مثلا اگه تیک می‌زنید کتاب خوندین توش بنویسید چند صفحه.
نمای بیرون اپ
Screenshot_20200410_120921
و نمای درونش، اون سه نقطه ها یادداشتی هست که نوشتم.

8 پسندیده

با عرض سلام،واقعا لطف کردید،فقط یک سوال ،برای برنامه های غیر چالشی،کارهای روزانه که یادداشت کنم و تیک انجام بزنم هم کاربرد دارد،یا باید برنامه ای دیگری نصب کنم؟سپاس گزارم

3 پسندیده

,در play store کلی سرچ کردم نبود،از بازار باید نصب کنم؟

1 پسندیده

این اپ ها به منظور ایجاد عادات سالم هستند.
شما برای نوشتن کارهای روزانه از اپ های تو To do list باید استفاده کنید.

3 پسندیده

من تازگیا از سوییچ کردم رو نرم افزار habitica. واقعا فوق العاده اس.

2 پسندیده

سلام یه اسکرین میدین بی زحمت ببینیم چجوریاس داخلش؟ اگه مقدور بود البته

2 پسندیده

این آواتاره منم مثلا
کلی هم پیشرفت کردم الان level 11 هستم.
اگر عادتی رو منفی بزنید از جونتون کم میشه و ممکنه بمیرید.
چک لیست کارهای طول روز و حتی todolist هم داره.
و برای هر کدومش امتیاز و سکه میگیرید و میتونید تجهیزات برای خودتون بخرید.
در کل فوق العاده است.

4 پسندیده

دو سوال در رابطه با habit
۱. آیا نباید تعداد عادات از یه تعدادی بیشتر باشن؟
۲. اگر عادتی ۲۱ روزش تموم شد و جزو عادات مثبتمون درومد باید از چک لیست خارج بشه ؟ ( تجربه اینو داشتم که بعد از یک مدتی برگشت به حالت قبل )

3 پسندیده

چه جالب ممنون بابت معرفیش

خب ببینید حذف از چک لیست نباید به منزله حذف از زندگیتون تلقی شه. شما وقتی یه عادتی تثبیت شد براتون یعنی دیگه ناخودآگاه اون کار رو هر روز انجام میدین چه چک لیست باشه چه نباشه چه جایزه باشه چه نباشه.
البته من حداقل 66 روز رو پله اول میدونم واسه تثبیت هر عادتی ولی باز بسته به خود شخص و مدل زندگیش داره.

4 پسندیده