بیاین با قدرت انگلیسی قدرت رو پیش بریم💪

سلام به همه اعضاء خوب تالار زبان شناس

من مدتیه که تو تالارم و از وقتی عضو زبانشناس شدم خیلی از دوره ها رو امتحان کردم

تو تالار هم دیدم خیلی ها از انگلیسی قدرت نتیجه گرفتن

گفتم این تاپیک رو بزنم اونایی که پایه هستن بیان با هم شروع کنیم

و به هم دیگه انرژی بدیم:blush:

خودم خسته شدم از بس این دوره اون دوره شدم:expressionless:دیگه من عزممو جزم کردم انگلیسی قدرت رو برم جلو:muscle:

با انرژی ها بیاین اعلام آمادگی کنیم که با قدرت بریم جلو:muscle::muscle::muscle:

اگر کسی تجربه مثبت داره به ما بگه حتما که انرژیمون بیشتر بشه:blush:⚘ ممنون

11 پسندیده

هر درس انگلیسی قدرت ۳ بخش داره
بخش اول درسنامه اصلی، بخش دوم لغات ، بخش سوم مینی استوری

خود ای جی گفته هر روز یک بار یا دو بار گوش بدیم

من سعی می کنم تکرارهام بر روی این الگو باشه:point_down::point_down::point_down:

6 پسندیده

ان شاءالله آخر این تاپیک با هم خیلی خوب و رون انگلیسی حرف بزنیم:heart_eyes:

1 پسندیده

اهان ممنون که گفتی
من الان درس اول بخش اولش رو گوش دادم

البته قبلا درس ۱ و ۲ رو یه بار گوش داده بودم.

به نظرت هر هفته ۱ درس بریم جلو؟

3 پسندیده

راستی من قبلا یه زنجیره ۱۴۱ روزه داشتم که تو این اتفاقات اخیر شکست و دیگه نشد زنجیره خاصی بسازم

این تاپیک رو زدم و امروز اولین روز زنجیره جدیدمه:heart_eyes: ان شاءالله دیگه نشکنه:slightly_smiling_face:

6 پسندیده

سلام و درود
چیزی که من متوجه شدم از انگلیسی قدرت اینکه اکثر تمرکزش روی ناخودآگاه مخاطبه و میخواد که روان بودن و ناخودآگاه انگلیسی صحبت کردن مخاطب رو تقویت کنه! واسه همین همه سوال هاش اسونه و چند بار ازت میپرسه. تنها چیزی که ازت میخواد اینکه جواب بدی سریع و هربار با این کار جواب دادن و روان بودن انگلیسی از خودآگاه به ناخودآگاه تبدیل میشه و پس از چند ماه حتی خط فکریت هم انگلیسی میشه. حالا با این تفاسیر اگه بخوای این تکنیک هایی که ارائه دادی رو بزنی واسه انگلیسی قدرت، به نظر من ممکنه خیلی انرژی ازت بگیره و سخت بشه واست و به مرور زمان سریع زده میشی و خستت میکنه. مثل این میمونه که بخوای یه ماشین رو هل بدی تا روشن شه، ماشین باید تو دنده دو باشه تا روشن شه بعد که روشن شد میتونه دنده سه چهار یا پنج رو هم بره. حالا این انگلیسی قدرت همون هل دادنس و مخاطب هم ماشینه. اول باس روشن شه بعد میتونه روی لهجه و سخنرانی و …(دنده های ۳ و ۴ و ۵) تمرکز کنه. این صرفا نظر منه طبق تجربه ام ممکنه شما انرژی خیلی زیادی داشته باشی و بتونی خیلی بیشتر از اینام پیش بری که خب خیلی خوبه. ولی من فقط خواستم اشاره کنم که فشرده و قوی کار کردن هم ممکنه خستت کنه و کاملا زده میشی از ادامه دادن. امیدوارم موفق باشید

9 پسندیده

سلام بر شما
یه سوال بی ربط :grin:
مگه ماشین با دنده یک شروع به حرکت نمیکنه؟ :roll_eyes:
سوال من مثال حکایت مامانی که به بچه ش میگه قربون چشمای بادومیت برم، بچهه میگه من بادوم میخوام :smile:

4 پسندیده

بله با دنده یک حرکت میکنه. ولی وقتی که استارت ماشین خراب میشه و روشن نمیشه باید بزنی تو دنده دو و هلش بدی و یکم که سرعت گرفت پاتو از رو کلاج ورمیداری تا ماشین روشن شه.

5 پسندیده

اهام :blush: اینو نمیدونستم
ممنون از شما

3 پسندیده

خواهش میکنم. در واقع روش های سنتی یادگیری زبان زده استارت مارو داغون کرده و تنها هلِ ای جی هوگ بود که دوباره روشنمون کرد:smile:

5 پسندیده

سلام و تشکر از پاسختون
چه نکته خوبی اشاره کردین. پس من اون ۵ استراتژی رو برای قدرت پیش نمی رم‌.

ولی برای دوره voa پیش می رم چون میخوام روی تلفظ و لحنم هم کار کنم.

4 پسندیده

راستی شما خودتون دوره قدرت رو تمام کردین؟

خب چرا دوره تلفظ ای جی رو امتحان نمیکنی؟ خیلی موثر تر و تخصصی تر یاد میده. منم دارم پیش میرم خیلی هم جواب گرفتم

3 پسندیده

نه هنوز. ۱۰ تا درس دیگه مونده

2 پسندیده

اون دوره را کامل پیش رفتم ولی اینکه بخوام هی یه متنی که فقط در مورد تلفظه رو تکرار کنم برام خسته کننده بود محتوای متن یه جورایی دوست دارم متنوع و جالب باشه

2 پسندیده

خیلی هم عالی موفق باشین
تا الان چه تاثیراتی روی مکالمتون داشته؟

و شما فقط روزانه تمام بخش ها رو ریلکس گوش می دین؟

1 پسندیده

رسما یه انقلاب بود. قبل از اینکه روش ای جی رو برم اصلا نمیفهمیدم بقیه چی میگفتن و یا جرات حرف زدن نداشتم چون فکر میکردم هیچی بلد نیستم. ولی وقتی با ای جی پیش رفتم که تک کلمه ازم جواب میخواست و تمرکزش روی روون بودن من بود، خیلی خیلی بهتر شدم و شروع کردم به حرف زدن. اینقدر غلط حرف زدم تا درستشو یاد گرفتم. به نظرم به جز این هم راهی وجود نداره شاید، چون من با هربار اشتباه حرف زدن، یه قدم به درست حرف زدن نزدیک میشم و همش پیشرفته کلا. من توی ۶ ماه پیشرفت شگفت انگیزی کردم حتی خودمم باورم نمیشد. اصلی ترین کار اینکه به ذهنت اعتماد کنی و بذاری یاد بگیره. بعد از گذشت چند وقت یهو میبینی اتوماتیک دهنت باز میشه و انگلیسی حرف میزنی با گرامر درست. عین همین فارسی

6 پسندیده

خیلی ممنونم از بیان تجربه انرژی بخشتون

من یک دختر دو ساله دارم از ۹ ماهگی براش کارتون های متناسب با سنش در حد یکی دو ساعت گذاشتم الان همون قدر که فارسی حرف می زنه یه کم کمتر انگلیسی

و متوجه میشم که متوجه محتوای کارتونها میشه

واقعا اینکه دارم جلوی چشمانم روش ناخوداگاه و مادری رو می بینم شگفت زده میشم و دوست دارم مثل دخترم همین طور ناخوداگاه یاد بگیرم:blush:
برای همین این دوره رو انتخاب کردم

4 پسندیده

امیدوارم موفق باشی:yin_yang::star2::boom:

1 پسندیده

سپاسگزارم. همچنین شما:blossom::blossom::blossom:

1 پسندیده