شروع دوره قدرت 😎

در این خصوص من خودم شخصا توی تالار اوکی نیستم. یک نفر پاتنر که ۲۴ ساعت بتونید در ارتباط باشین لحظه ای باهم تبادل داشته باشین درس ها رو بخونید مرور کنید خلاصه متن به متن! البته من خودم گفتم این قسمت رو انجام ندادم و تنهایی میخونم کلا ولی اگه این روال انجام بشه پیشرفت زودتره.

2 پسندیده

ممنون از شما :rose:

2 پسندیده

خیلیی خوبه …فکر کنم ذهن متمرکزی دارین :ok_hand::ok_hand::ok_hand:
ذهن من توانایی نداره .:expressionless: نمیتونه مث بچه ادم یجا بمونه .از این شاخه میپره اون شاخه :joy::slightly_frowning_face:
امیدوارم موفق باشین :rose::rose:

1 پسندیده

سلام ، منظورتون از اینکه دوره بدون تلاش رو خوندین الان میخواین برین دوره قدرت ، اینه که دوره پایه ای جی رو خوندین (the original course)؟ الان میخواید برید دوره قدرت (power English course) ?
فک کنم به کل دوره های ای جی میگن انگلیسی بدون تلاش ، در کل نمیدونم ایا ترتیبه خوندن داره یا از کدوم دوره باید شروع کرد

1 پسندیده

بله دقیقا :ok_hand:

در این مورد نمیدونم …ولی من وقتی میخواستم شروع کنم پشتیبان های زبانشناس بهم دوره the original
course معرفی کردن اگه خودتونم ی نگاهی بندازین متوجه میشین که دورش به نسبت راحته و برای پایه انگلیسی . و به ترتبیب … قدرت .

2 پسندیده

:ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand: موافقم با حرفتون … سخت نگرفتن و راحت پیش رفتن … ممنون بابت نظرتون :rose::rose:

1 پسندیده

:rose::rose::rosette::white_flower: لطف دارید :blush::blush:

1 پسندیده

همچنین شما دوست بزرگوار :rosette::white_flower:

1 پسندیده

سلام زرگل جان
امیدوارم حالت خوب باشه!
خسته نباشی امیدوارم با قدرت دوره ی power English استارتش رو بزنی!
منممممم می‌خوام همین دوره رو از شنبه اگر بشه شروع کنم!!
فقط ی چیزی واس عالی بودن امروز و فردا نکن
نگو ک ب خودت استراحت دادی بگو ک واس جایزه ب خودم این روزمو آزاد گذاشتم اینجوری دیدگاهت نسبت بش تغییر می‌کنه
و اینک ت وقتی داری این دوره رو میخونی اصلا ب این فک نکن ک داری زبان میخونی سعی کن باش حال کنی و ی جورایی اون دوره واست سرگرم کننده باشه

2 پسندیده

سلام دریای عزیزم :heart_eyes::heart_eyes:
ممنونم بابت رهنمابی های ارزشمندت ‌‌:heart_eyes::kissing_heart:
تمام تلاشمو میکنم که عمل کنم بهشون :heart_eyes::heart_eyes::rosette::rosette:

1 پسندیده

خواهش میکنمممم عزیزمممم:sparkling_heart:
اصن ی جوری پر ذوق بم گفتی حال کردم:joy:

2 پسندیده

اگر ک میخوای من میتونم پارتنرت شم واس زبان
چون باهم می‌خوایم این دوره رو شروع کنیم…

1 پسندیده

بیاین با قدرت انگلیسی قدرت رو پیش بریم:muscle:

سلام دوستان این:point_up_2:تاپیک رو چن وقت پیش منو یکی از دوستان زدیم هرکس در حال خوندن این دوره‌اس میتونه به این تاپیک ملحق بشه:tulip:

3 پسندیده

:joy::heart_eyes:عزیزم … ولی به دور از شوخی من عاشق فضای تالارم که بدون هیچ چشم داشتی همه به هم کمک میکنن و جواب میدن :heart_eyes::ok_hand:

مرسی عزیزممم :heart_eyes::heart_eyes: باعث افتخارمه :kissing_heart::kissing_heart: ولی راسشو بخوای پارتنر دارم :see_no_evil::kissing_heart: میتونیم توی تالار ‌داخل تایپک زهرا . سوالی داشتیم یا حتی برای ویس فرستادن .باهم در ارتباط باشیم :kissing_heart:

1 پسندیده

چشم حتما همچنین⁦:heart:
بله درسته منم همینطوررررر

2 پسندیده

روش جالبیه:ok_hand:

2 پسندیده

دوره قدرت باحاله چک کردم ولی این که یه هفته وقت بزاری حوصله سر بر نیست ؟

2 پسندیده

بستگی به خودت داره دیگه … از واقعا برات حوصله سر بره خودتو اذیت نکن … یجوری بخون که ازش لذت ببری

2 پسندیده

Gooooooooooo!!!

Go…GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

2 پسندیده

سلام وقت بخیر
سطح b1
درس تکرار
درخواست مکالمه در مورد دروس power eng
هفته ای دو جلسه
درصورت تمایل پیام دهید
09370515075

1 پسندیده