شروع دوره قدرت 😎

خب دوستان من دوره انگلییسی بدون تلاش خوندم البته کامل ن . یجورایی اومدم پله اول انگلیسی… الان حس میکنم میتونم برم دوره قدرت .
درس اولشو خوندم برام قابل درک بود
از شنبه میخوام استارتشو بزنم به عنوان دوره اصلی :sunglasses::heart_eyes:(من کلا پنج شنبه جمعه به خودم استراحت میدم ) الان شبیح اون کشتی گیرم که نیاز به حرفای مربیش داره تا بره وسط گود :joy::muscle:
منتظر یاری سبزتون هستم :rose::rose::rose:
یکم از دوره قدرت بگین … البته بگم من تو تالار درمودش خوندم و ی چیزای دستم اومده ا

13 پسندیده

الان شما ناراحت شدین از کشتی مثال زدم :thinking::thinking:

2 پسندیده

خواهش میکنم … شایدم من از سوال اولتون دچادر سوتفاهم شدم :blush:

2 پسندیده

خبب:joy::heart_eyes:

دقیقا درسته … فکر کنم با قدرت … از منطقه امنم دارم میام بیرون :business_suit_levitating:

فدات عزیزم :heart_eyes::heart_eyes: مرسی از متن کامل و کاربردیت و وقتی که گذاشتی :heart_eyes::heart_eyes: مثل همیشه گل کاشتیا :heart_eyes::heart_eyes::smile:

مثل ی رمان با حوصله و مو به مو خوندم :rose::rose:

3 پسندیده

فقط اومدم بگم که پشتتم…:sunglasses:

عین یه پهلون پنبه! :grimacing:

باشد که رستگار شوی… البته در این امر :wink:

امضا : :sloth:

4 پسندیده

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:عزیز دلمیی

شما اصل پهلون… بدون هیچ پنبهِ این تالاری :sunglasses::raised_hand::kissing_heart:
بزنیم تعارف کوچه بازاری :joy:موافقی :ok_hand::ok_hand:

4 پسندیده

شما پنبه رو که حذف کردی "لو " رو هم حذف کن… اون موقع نقش من میشه اینجا…! :rofl::grimacing::woman_facepalming: بیتربیت

خاک زیر پاتم…:sweat_smile:
ولی به مولا ترک این شاخه سختمه:sloth:

4 پسندیده

:joy::joy: چرا نصف شبی ذهنتو ازاد میکنی … که چیز میز از کلمه ها حذف کنی:joy::joy:

سورمه چشاتم :eyes:…اشکال نداره … رو شاخه قبولت داریم

4 پسندیده

همون از وقت خوابم گذشته رفتم رو کانال جفنگ گویی!!!
دیگه حالا نصف شبی خوبیت نداره مونث جماعت تو کوچه بازار بپلکن! :grimacing::face_with_raised_eyebrow:

ناز نفست پس از همین بالا نظاره گر پیشرفتتون هستم :sloth:
جمع کنیم بریم لالا :yawning_face::zzz:

3 پسندیده

:ok_hand::joy:با این موافق ی جور ناجوریه .

:sleeping_bed:t3:

4 پسندیده

استاد:joy::joy:

2 پسندیده

مچکرم
لطف دارید⚘

2 پسندیده

سلام رزگل خانوم خوب هستید میتونیم باهم کار کنیم من هشت ساله خارجه کار میکنم و الان در دوره آموزش هستم
امیدوارم خوب و تندرست باشید

2 پسندیده

سلام
خوب من هم استارت رو با دوره اول اج ای زدم و تا درس ۱۷ رفتم و بعد از اون رفتم سراغ انگلیسی قدرت. الان درس سوم انگلیسی قدرت رو تموم کردم اما حالا چطوری میخونم من هر درس رو دو هفته میخونم:grinning: جوری که دیگه خودم رو لعنت بفرستم جان هرکی دوس داری ول ش کن برو بعدی! اما توی این دو هفته چه پیش میاد جوری میشه که بدون نگاه کردن به متن میتونم راحت با خود گوینده سرعتی تکنیک سایه رو بزنم حتی در مکان هایی که تمرکز ندارم! و روز اخر هم میام یه تیکه کاغذ بر میدارم و مینی استوری رو خودم خلاصه اش تا جایی که بتونم مینویسم. درس ها رو برا من بالای ۹۰ درصد میزنه هر درس رو کامل تا اخر خوندن به ۱۰۰ میرسونم! حال همینجور بدون عجله تا درس ۳۰ با همین روال میرم جلو بببینم اخرش چی در میاد!
ولی کلا من تنهایی میخونم اگه نفر دومی بود که میشد باهاش در خصوص درس ها صحبت کنی و تعامل روی هر درس داشته باشی و صدای خوندن درس رو برا هم بفرستین که بهتر هم نتیجه میگیرین! البته من پنجشنبه جمعه هم استراحت نمیدم هر روز متوالی یک ساعت رو حداقل گوش میدم.
سوالی بود در خدمتیم.

2 پسندیده

سلام اقا یوسف خوبین … ممنون از پیشنهادتون .
راستش بخواین پارتنر دارم …:rose:
داخل تالار دوستان زیادی هستن دنبال همراهی دوست با تجربه ایی مثل شما باشن :rose::ok_hand:

1 پسندیده

خیلی دوست دارم منم همچین چیزیو بخودم بگم :joy:ولی هیف که تنبلم :slightly_frowning_face:

واقعا دمتون گرم :clap::clap: فقط اینکه مدل گوش دادنتون چطوریه ؟ فقط با گوش دادن به این درجه رسیدین ؟
که حتی جایی که تمرکز ندارین ؟

خب توی تالار میشه این کارو کرد … اتفاقا تایپیک زهرا جان هست میشه اونجا این کارو کرد …بقیه هم ترقیب میشن برا فرستادن صداشون

:ok_hand::ok_hand: اینطور که فهمیدم با شروع قدرت پنج شنبه رو باید کنسل کنم :sneezing_face::joy:
در اخرم ممنون از گفتن تجربتون … و وقتی که گذاشتین …خیلیی کاربردی بود :rose::rose::rose:

1 پسندیده

Hi Missy I can contribute u to start fantastic process

3 پسندیده

بزرگوارید:rose:

2 پسندیده

بله فقط با گوش دادن، من این مدلی انجام میدم روز اول دوم فقط گوش میدم بدون نگاه کردن به متن و روز بعدش متن رو نگاه میکنم و اگه سخت باشه روز بعدش هم مجددا با متن نگاه میکنم و دیگه بعد از اون همه روزا فقط گوش میدم و اگه گاهی هم متوجه نشدم نگاه کوتاهی به متن میکنم و روزای اخر کلماتی که بلند نیستم رو که دیکه تا اینموقع ازبس گوش دادم یاد گرفتم رو از حالت آبی در میارم و کلا در لاینتر کلمه ای نمیبرم!

3 پسندیده

در این خصوص من خودم شخصا توی تالار اوکی نیستم. یک نفر پاتنر که ۲۴ ساعت بتونید در ارتباط باشین لحظه ای باهم تبادل داشته باشین درس ها رو بخونید مرور کنید خلاصه متن به متن! البته من خودم گفتم این قسمت رو انجام ندادم و تنهایی میخونم کلا ولی اگه این روال انجام بشه پیشرفت زودتره.

2 پسندیده