♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

سلام بانو خوش آمدید
در تاپیکی که لینکشو گذاشتم میتونید دانلود کنید
همچنین میتونید به صفحه اول تاپیکش بریدو هر آنچه مورد نیازتون بود مشاهده کنید
موفق باشید :pray::pray::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

6 پسندیده

ممنونم:heart_eyes::heart_eyes:…حتما من هم تو ای چالش میبینید…یکی از بزرگترین دقدقه هام سحر خیزیه از فردا صبح شروع میکنم …صبح اول وقت همینجا میام صبح بخیر میگم به همه…و شروع میکنم کتاب انگلیسی…پرزنت دی رو بخونم…:rose::rose::rose::rose::rose::rose::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts:

6 پسندیده

ایشالاه ثابت قدم باشی عزیزم
حتی اگه این چالش به یه نفر هم کمک کنه باعث خوشحالیمه
با آرزوی موفقیت برای شما :rose::rose::rose:

6 پسندیده

5 پسندیده

سلام بچه ها ممنون میشم یکی راجب هبیت برام توضیح بده کع بدونم طرز کارش چطوره؟من دیروز دانلود کردم ولی بلد نیستم باهاش کار کتم…

3 پسندیده

سلام + داره بزنین هر کارتون که میخوایین انجام بدین رو اضافه کنین بعد از اینکه لیست شد هر روز که انجام دادین روش لمس کنین که رنگ سبز بشه اگه هم انجام ندادین رنگ سفید بمونه

4 پسندیده

یعنی بنویسم جایی که آه کاریه…یا نه فقط باید اون لیست که دایره هست به وجود بیاد و لمسش کنم…یه جا تو تنضیمات سه تا از کارامو نوشتم که تو برنامم هستش…

3 پسندیده

عزیزم اون دایره که کشیدم رو کلیک میکنید و بعد اسم کارتون رو مینویسن، هر روز که انجام دادین لمس میکنید و سبز رنگ میشه

5 پسندیده

سلام دوستان
کتاب پدر پولدار و پدر فقیر تموم شد،حالا کتاب چیلام بالام دارم میخونم و ۵۰ درصدشو خوندم.
زبان:en
صفحات:142
موضوع کتاب: در مورد مایاها است و باحاله این کتاب با تصویر
لینک دانلود:
chilam.pdf (3.0 مگابایت)
امیدوارم خوشتون بیاد :tulip:

5 پسندیده

7 پسندیده

ممنون…فکنم واسه من یکم با اینی که شما گذاشتین فرق داره…ولی یه کارایی کردم…ممنونم:rose::rose::rose:

5 پسندیده

امیدوارم روزه برسه منم بتونم از این کتابا بخونم…ممنون که لینک دانلود رو پست میکنید

4 پسندیده

سلام نازیلا خانوم
نیاز نیست برای اینکه کتاب انگلیسی بخونین،سطحتون بالا باشه،شما میتونین کتاب رو یدور بخونین بعد لغات رو که تو کتاب دیدین از دیکشنری در بیارین.همینطور بقیه ی دوستان عزیز.
خواهش :tulip:
اتفاقا میخواستم یک نظر سنجی بزنم ببینم تا الان راضی هستند دوستان از این کتاب هایی که تا الان معرفی کردم.

• نظر شما درباره ی کتاب هایی که تا الان معرفی کردم چیه؟
  • ۱-عالیه ادامه بده :clap: :ok_hand:
  • ۲-خوبه :blush: :+1:
  • ۳-ای،بگی نگی بد نیست :relaxed:
  • ۴-دوست نداشتم هیچ کدوم رو :-1:
  • ۵-دیگه ادامه نده،اه اه اه،دیگه اینورا پیدات نشه وگرنه ببینمت با :hocho:،قیمه قیمه ات میکنم :angry:

0 رأی دهنده

8 پسندیده

سلام روز بخیر
خب طبیعیه هر کسی در حوزه ای که علاقه داره مطالعه میکنه من از بین کتاباتون پدر پولدار و پدر فقیر رو خب اشنایی داشتم راجع به بقیش چون شناختی ندارم نمیتونم نظر بدم.
ولی نفس کارتون عالیه همین که اهل مطالعه هستین و البته ایشالاه که با عمل هم همراه باشه.
موفق باشید :clap::clap::clap:

5 پسندیده

سلام روز شماهم بخیر و خوشی
مطالعه ام رو ادامه دادم ،بخاطر اینکه اولین کتابی که مطالعه کردم کتاب خوبی بود(جمهوری افلاطون)،اگه کتاب بدی بود دیگه مطالعه نمیکردم.اگه دوستان کتاب دوست ندارن بخونن بخاطر اینکه اولین کتابی که مطالعه کردن شاید بد بوده یا روش مطالعه درست روبلد نیستن و یا شاید های دیگه.چرا که شما میتوانید تو کتاب پرواز (تندخوانی)کنین ،تو کتاب قدم نزنین دوستان(کندخوانی).
نظر همه دوستان قابل احترام :tulip:.
تا پایان سال چیزی حدود ۵۰ یا شاید هم ۱۰۰ تا کتاب خواهم خواند،بستگی به صفحات کتاب هم داره و حوصله خودم.
مطالعه رو ادامه میدم چون یک هدف باحال دارم :grin:.
ممنون،شما هم همینطور :tulip:

7 پسندیده

احسنت
سلام بر آقا هادی و سایر دوستان عزیزم
دقیقا تو کتاب خوندن باید تندخوانی کرد چون وقتی سعی میکنی مطلب رو درک کنی سرعت مطالعه پایین میاد و از اونجایی که بشر اگه 24 ساعت هم بیدار باشه باز وقت کم میاره :grin::grin: در نتیجه وقتی ببینه تو خوندن کتاب کنده کتاب خوندن رو کنار میزاره

8 پسندیده

هر چند که من نخوندم هیچکدومو…ولی از کارتون خوشم میاد که کتاب معرفی میکنید…و صد در صد موافقم با ادامه کار:+1::+1::+1::+1::+1:
اقا هادی راستش چون مبتدی هستم…و وقت خیلی زیادی در طول روز میزارم واسه مباحث زبانشناس خیلی وقت نمیکنم که بخام کتاب بخونم بعد تازه برم لغاتشم از دیکشنری در بیارم…با برنامه ریزی که من انجام دادم روزی راحت چهار ساعت وقت صرف زبانشناس میکنم…
البته برام خسته کننده نیست هر چی میخوام بزارم کنار و بگم واسه امروز بسه ولی نا خوداگاه دوباره میرم سراغش…این داستانهای کودکانه و پکیج انگلیسی بدون تلاش تموم شه دستم بازتره

6 پسندیده

سلام دوباره دوستان
@afarkhani
ممنون حنانه خانوم،بله درست میفرمایید :tulip:

@nazilans
اشکالی نداره نخوندین،برنامه ریزی کردین،طوری باشه که شما لذت ببرین از زبان نه اینکه زوری باشه یا حالا چیزهای دیگه.اگه لذت میبرین که ادامه بدین،ولی اگه لذت نمیبرین و به اجبار میخونین،بهتره که برنامه ریزیتون تجدید نظر کنین،هرجور راحتین :tulip:
با این نظرسنجی دیگه چیزی نمیمونه واسه حرف زدن.ممنون از همه دوستان :tulip:
کتاب چیلام بالام تموم شد و کتاب بعدی خیلی تعریفش رو شنیدم،کتاب قلعه ی حیوانات
تعداد صفحات: ۲۲۹ موضوع کتاب:هنوز نخوندم کتاب رو
حجم: ۱،۱۲ م/ زبان:fa / لینک دانلود:
قلعه-حیوانات-جورج-اورول.pdf (1.1 مگابایت)

4 پسندیده

تا حدی بله درسته . من خودم بشخصه جزو دوستانی نبودم که علاقه به کتاب داشته باشم.
با اینکه پدر من به شدت اهل مطالعه هستن و کتابخونه بزرگی دارن از کتب مورد علاقشون ولی من اصلا جذب کتاب نمیشدم. تا اینکه جذب مطالب روانشناسی و موفقیت شدم و استارت مطالعه ام کلید خورد.
برای ماه ابان هم کتاب 5ثانیه مل رابینز رو در نظر دارم بخونم از زیبوک و خلاصه نکات مفیدشو تاپیک جداخواهم زد.
چون در مرحله ای هستم که بسیار نیاز به تغییر روش و مسیر دارم.

6 پسندیده

سلام نسیم خانوم
کتاب کاملش رو دارین،بدون صوت و جدا از زیبوک؟
ممنون میشم ا‌گه دارین اپلود کنین یا لینک دانلودش را بزارین.
موفق باشین :tulip:

3 پسندیده