♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

خوب کتاب قلعه ی حیوانات به تموم شد،این کتاب یه قسمت فارسی بود که ترجمه قسمت دوم کتاب بود که به انگلیسی بود و در مورد حیوانات بود.
خوب دوستان کتاب بعدی که اخرین کتاب این قسمت چالش
نام کتاب:چرا ملت ها شکست میخورند؟
زبان:فا
موضوع:در مورد علت فقیر بودن ملت ها و قدرت و ثروت
صفحات:۴۱
لینک دانلود:
book10.pdf (1.6 مگابایت)
امار کتاب خوانی مهر ماه من:

بعد از چالش آقا فرزاد دوباره کتاب معرفی میکنم.
موفق باشین :tulip:

کتاب چرا ملت ها شکست میخورند هم تموم شد.

7 پسندیده

سلام و وقت‌بخیر خدمت شما دوست عزیز @jackiran16
شما و دوستانی که به کتاب‌خوانی علاقه دارید، می‌تونید از وب‌سایت و اپلیکیشن گودریدز استفاده کنید که یک شبکه مختص کتاب‌خوانی و کتاب‌خوان‌هاست

2 پسندیده

سلام به شما
تبریک میگم برای این پشتکارتون :clap::clap:

من ی پادکست از چنل B در مورد این کتاب شنیدم. راوی آقای علی بندری هستند و خیلی جالب تعریف میکنند. من مدت زیادیه که پیگیر کارای ایشون هستم.
اگه تمایل داشتین شما هم پادکست مربوط به این کتاب رو گوش کنید. چون از چندین منبع روایت میشه کمک زیادی میکنه

4 پسندیده

سلام
منظورتون کتاب مل رابینز نسخه فارسیشه یا انگلیسی؟
جدا از زیبوک نسخه انگلیسیشو ندارم .
ولی ترجمه این کتاب اخیرا به پایان رسیده و در سایت رویال مایند موجوده منتها باید اشتراکشو تهیه کنید یا جداگانه خرید کنید.
ولی من ترجیحم خوندن نسخه انگلیسیشه

4 پسندیده

میگم چقدر خوب میشه لطف کنید همه کتاب هایی که لینک دانلودشو گذاشتین در تاپیک گنجینه انگیزش در یک پست پشت هم بیاریدش جهت سهولت در دسترسی برای علاقه مندان :pray::pray:

3 پسندیده

سلام
@mini_me
سلام وقت شماهم بخیر و خوشی دوست عزیز :tulip: :tulip:
ممنونم ازتون بابت معرفی وب سایت :tulip: :tulip:
@fdoosti
ممنونم ازتون فاطمه خانوم :tulip:
چشم،باز هم ممنونم ازتون فاطمه خانوم،بیشتر کتاب صوتی باعث تنبلیم میشه و دوست دارم کتاب رو خودم بخونم،در هر صورت ممنونم ازتون
حتی تو چالش اقا فرزاد هم سعی میکنم کتاب های دیگه معرفی کنم اگه وقت داشته باشم.
@a.bayani
سلام
بله،نسخه ی انگلیسیش اگه باشه چه بهتر اگه نه فارسیش هم قابل قبوله.ممنونم بابت پیشنهادتون :tulip:.نسخه ی انگلیسی کتاب قانون پنج ثانیه را پیدا کردم :tulip:
در مورد کامنت بعدیتون:

چشم،با کامپیوترم، کپی و پیست میکنم اونجا،ممنون :tulip:

6 پسندیده

4 پسندیده

سلام دوستان وقت بخیر
امروز اول آبان،از صبح منتظر موندم چالش اجرا بشه که نشد،پس معرفی کتاب را ادامه میدم.
کتاب:سفرنامه رضا شاه-خوزستان
تعداد صفحات:31
زبان:فا
موضوع:معلومه
لینک دانلود:
کلیک کنید

@nazilans
خواهش :tulip:
موافق باشین :tulip:

6 پسندیده

3 پسندیده

حتما میخونم…ممنون بابت معرفی

2 پسندیده

4 پسندیده

یه چند روزی پروژه رو به تعویق انداختی ولی تبریک میگم امروز انجامش دادی

4 پسندیده

سلام
این هم اوضاع هفته گذشته من هستش.

مطالب این چالش رو مرور میکردم روزهای اول خیلی خیلی با انگیزه بودن بچه ها الانا دیگه خبر خاصی نیس ؟ به تا پیک دیگه ای منتقل شده این بحث ؟

4 پسندیده

بله داشتم فیلم آموزشی در رابطه با پروژم میدیدم که دیروز تموم شد دوباره ادامه دادم:blush::blush::blush:

3 پسندیده

سلام دقیقا خبری نیست نمیدونم والا اگه چیزی فهمیدین به منم بگین:blush::blush::blush:

3 پسندیده

4 پسندیده

واقعا تو یک ماه این همه کتاب خوندید؟
درود بر شما. واقعا تحسین برانگیزه و به آدم هیجان میده. روزی یک کتاب خیلی میتونه جالب باشه. استفاده می کنیم از تجربیات شما انشااله

4 پسندیده

سلام
بله،خوندم. ممنون :rose: .هرروز ی کتاب میخونم که به دوستان معرفی کنیم،کتاب خوب پیدا کردم حتما معرفی میکنم.
الان در حال حاضر کتاب نخبه کشی رو میخونم،کتاب خوبیه.بیشتر کتاب های تاریخی میخونم و کتاب را برای سرگرمی نمیخونم.
موضوع : امیر کبیر،مصدق،قائم مقام
تعداد صفحات:235
لینک دانلود:
http://uploadboy.me/mpkbrhr9x8x1/nokhbe__hi[ebook.VeyQ.ir].pdf.html

امیدوارم خوشتون بیاد :rose:

درود
خواهش :rose:، ،این کتاب رو مطالعه بفرمایید، حتما به کارتون میاد،این رو قبلا معرفی کردم به دوستان،روش صحیح کتاب خوانی و کلا چیزهایی که برای مغز خوبه،میتونین استارت کتابخوانی رو بزنین از امروز:

https://talk.res.zabanshenas.ir/original/3X/9/9/99229af1519b2d3a611710ed43c8ae6ea921b1c3.pdf

موفق باشین :rose:

7 پسندیده

خیلی هم عالی. متشکرم. خیلی خوبه و امیدوارم بتونم از شور و اشتیاق شما در جهت تغییر مثبت بهره ببرم. :rose:

4 پسندیده

واااااااای…خیلی ناراحتم
از روزی که این چالشو دیدم و سعی کردم خودم رو تو چالش انجام کارهای مفید قرار بدم…یکی از مهمترین و اصلی ترین برنامم سحر خیزی بود…امروز نتونستم زود بیدار شم…خیلی ناراحتم…میدونم که اگه طبق یه قانون که نمیدونم اسمش چیه…۲۱روز یک کاری رو انجام بدیم بدن به اون کار عادت میکنه…ولی من امروز نتونستم زود بیدار شم و خیلی ناراحتم :neutral_face:
خیلی دوست داشتم ساعت بیولوژیک بدنم رو تنظیم کنم…حالا از فردا دوباره ادامه میدم

5 پسندیده