♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

شما قطعا موفق میشدید نگران نباشید

4 پسندیده

بعد از یک وقفه دو ماهه، اینبار متفاوت با قبل و در راستای اهدافم بجز سحر خیزی که هدف نیست و اجبار هست :joy:

برنامه های زبانم بر اساس ارزیابی هفتگی و ماهانه تنظیم شده است.
مثل همیشه شکرگزار خدا هستم. بخصوص بخاطر حضور در این جمع

:leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves:
در جهان من همه چیز نیکوست خداوندا سپاس گزارم خداوندا سپاس گزارم سپاس گزارم :leaves::cherry_blossom::leaves:

9 پسندیده

سلام دوستان من امروز کتاب نخوندم چون کتاب نداشتم فردا میخوام برم کتابخونه بگیرم

4 پسندیده

سلام خانوم نیکنام بزرگوار
عالیه، وقتی جدیت شما و آتوسا جان رو در خوندن زبان می بینم به وجد میام، از طرفی کلی انرژی میگیرم که منم میتونم با وجود مشغله زیاد همچون شما ساعتی از روزم رو به گوش دادن و یادگیری زبان اختصاص بدم
احسنت به پشتکارتون :clap::clap::clap::clap:
ایشالله همیشه تو اوج ببینمتون :hibiscus::hibiscus::hibiscus:

8 پسندیده

سلام خانم حنانه، ممنون از لطف شما، انشالله که در این مسیر ثابت قدم باشیم
آرزوی موفقیت و سلامتی دارم :hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

5 پسندیده

سلام…
بعد چند روزی سکوت گفتم یه سلامی بدیم و بگیم چیکارا میکنیم…
نود و چهار جلسه سخنرانی پیدا کردم امروز جلسه سوم
بودم…
صبحام 7 پا میشم 11 الی 12 میخوابم…
روزی نیم ساعتم مطالعه میکنم…
اگه خدا بخواد تا عید ۲ تا کتاب پی دی اف خریدم رو تموم میکنم و ۳ تا کتاب دیگه هم میخونم.
به علاوه بیش از صد سخنرانی دیگه…
خبرای خوبی توراهه👊

6 پسندیده

سلام دوستای خوبم شبتون بخیر
من برای فردا و آینده زبان شناس یه برنامه ریزی و درست خوندن قرار دادم که اونم شروع کنم خوب میشه
امروز رفته بودم کتابخونه کتاب از دو که حرف میزنم از چه حرف میزنم، کتابای دیگه رو نداشتن یعنی برده بودن سری بعد میگیرم

6 پسندیده

سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستان

امروز خوندن کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی رو تموم کردم و دوست داشتم این کتاب رو به شما پیشنهاد بدم که بخونید. این کتاب درباره اینه که چطور عادت‌های کوچیک روزانه ما منجر به ساخته شدن آینده ما می‌شن و چطور این عادت‌ها رو اگه مناسب نباشن، تغییر بدیم تا بتونیم به اهداف‌مون برسیم.

دیدم موضوع این کتاب با این تاپیک و عادت‌های خوبی که هر روز اینجا به اشتراک گذاشته می‌شن هم‌خونی داره، فرصت رو غنیمت شمردم که به شما پیشنهاد بدم :slight_smile:

در ضمن، شاید شما این کتاب رو توی زیبوک دیده یا خونده باشین. که اگه تا حالا موفق به خوندنش نشدین، حتما بخونین :slight_smile:

10 پسندیده

6 پسندیده

سلام خانوم نیکنام عزیز بسیار عالی و خوشحالم باز شما رو در جمع خودمون داریم.
براتون ارزوی موفقیت در همه مراحل زندگیتون دارم :rose::rose:
نمونه عالی از یک مادر نمونه :clap::clap::clap:

سلام بانو چخبر از تنظیم شدن ساعت بیولوژیک بدنتون؟
و اینکه سحرخیزیون به چه صورت داره پیش میره ؟ :wink:

سلام در خصوص مطالعه و سحرخیزیتون تبریک میگم خصوصا که ساعت خوابیدنتونم تنظیم کردین. براوو :clap::clap::clap::clap: ثابت قدم باشید ایشالاه

سلام بانو امیدوارم این بار دیگه با جدیت به برنامه هات پایبند باشی و به موفقیت برسی :clap::clap:

سلام خدمت شما دوست گرامی
بسیار عالی
منم اولین کتاب فارسی در زمینه موفقیت رو همین کتاب اثر مرکب از دارن هاردی بود که خوندم واقعا ادم نباید از اثر موجی اقداماتش در طولانی مدت غافل بمونه :clap::clap::clap::rose:

برای همگی عزیزان بهترین ها رو ارزومندم :v::v:

5 پسندیده

سلام نسیم خانوم گل چشم حتما من همیشه از شما و مقاله های زیباتون انرژی میگیرم، یه دنیا ممنونم ازتون:rose::rose:

3 پسندیده

سلام…پنج روز سحر خیز بودم ولی کل روز کسل بودم شدید…به زور چشام باز میموند…بالاخره جمعه که هوام بارونی بود خابیدم…البته یکمم حالم خوب نبود مزید به علت شد که بخوابم…
با یه مطالعه واسه تنظیم ساعت بدن…و یه سرچ کوچیک متوجه شدم باید کم کم ساعت بدن رو تنظیم کرد…شاید یه دفعه زود جواب بده ولی واقعا خیلی روزای سختی رو گذروندم…الانم از شنبه تا الان دو سه روزی میشه که نسبت به روزهای قبلی نیم ساعت زودتر بیدار میشم از فردا یه ربع هم اضافه میکنم به اون نیم ساعت …همینجور هر چند روز باید یک ربع یک ربع اضافه شه به سحرخیزیم…تا بدنم تنظیم شه…
سرتونو درد نیارم که خیلی سخته

4 پسندیده

چه سخنرانی میکنید؟ :thinking:

1 پسندیده

سلام‌…در کل من با توجه توانایی خودم و استعدادهام
بخش اعظم یادگیریم رو میدم به این بخش سخنرانی:
سخنرانی های زیادی گوش دادم و اکثرا هم اعتقادی هستند فکر نمیکنم به درد هر کسی بخوره چون هرکس عقاید خاصی داره…
این نود و چهار جلسه که گفتم راجب مبارزه با نفسه
از استاد پناهیان…اطلاعات بیشتر در:
www.panahian.ir
و استاد رائفی پور هم خیلی گوش میدم ایشون سخنرانی هاشون اکثرا راجب فراماسونری و جنگ نرم و شیطان پرستی و …اطلاعات بیشتر در:
www.masaf.ir

4 پسندیده

سلام دوستای خوبم، امروز یه کار واجبی داشتم نتونستم کامل کارام رو انجام بدم،ان شاالله جبران میکنم

5 پسندیده

۷ آبان(گذشت)سالروز بزرگ کوروش کبیر به تمام مردم جهان و همچنین به هوطنان عزیزم تبریک عرض میکنم :heart::heart:

برخی از قوانین کوروش کبیر :
۱-احترام به ادیان :blush:
۲-تمام ادیان اجازه حرف زدن دارند،فقط اجازه ی تبلیغ دین خود را در سیاست ندارن :point_up:
۳-آزادی حمل اسلحه :dagger: :gun:
۴-برابری حقوق زن و مرد :heart:
۵-بچه تا سن ۱۳ سالگی اجازه ی ورود به کلیسا یا کنیسا یا مسجد را ندارد و والدین بچه،اجازه ی تعیین دین بچه را در زمان متولد شدن بچه ندارند :point_up:
۶-دادن صبحانه کامل به بچه ها در مدارس
۷-دادن ۱/۳ حقوق عرف جامعه به زنان خانه دار :heavy_dollar_sign:
۸-سربازی اجباری نیست و فقط یه دوره ی ۳۰ روزه برای اشنایی با طرز استفاده از اسلحه ها
۹-روابط پسر و دختر کاملا شخصی است.
پایان :tulip:

8 پسندیده

بله صد درصد
به دلیل اینکه هر تغییر جدید به عنوان ایجاد رفتاری جدید ، رشته های عصبی جدیدی در مغز ایجاد میکنه و هر چه شما بیشتر اون کارو متعهد به انجامش باشید اون رشته های عصبی عمیق تر میشه و کم کم انجام اون کار تبدیل به عادتتون میشه.
درباره سحرخیزی هم اینطوریه. روزی یه رب یه رب کم کنید تا به ساعت دلخواه برسید.

5 پسندیده

5 پسندیده

سلام…من میخوام یه عادت جدید ایجاد کنم و هر روز تعدادی کلمه یادبگیرم…یه سوالی داشتم!
شما به فارسی ترجمه میکنید لغات رو؟
یا به انگلیسی؟
فارسی ترجمه کردن ضرر نداره؟
ممنون…

1 پسندیده

سلام
بعضی کلمات ترجمه ی فارسیشون خیلی ملموس تر و راحت تره به عنوان مثال :

Chili pepper = فلفل قرمز

Chili pepper= a small hot-tasting pod of a variety of capsicum, used chopped (and often dried) in sauces, relishes, and spice powders. There are various forms with pods of differing size, color, and strength of flavor, such as cascabels and jalapeños.

حالا کدومو ترجیح میدی؟ :grinning:

پ. ن: البته بعضی از معنی های فارسی خیلی مفهوم کلمه رو نمیرسونن، و بهتره انگلیسیشم برای درک بهتر بخونی

5 پسندیده