♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

سلام این چه برنامه ایه؟

4 پسندیده

اخه🤔اخه یه مشکلی هست اونم اینه که وقتی میخوایم حرف بزنیم ذهن ترجمه نمیکنه؟

2 پسندیده

بستگی داره به اینکه اون کلمه رو چند بار دیده باشی
معمولا ذهن بعد از 30 بار دیدن کلمات در جاهای مختلف دیگه ترجمه نمیکنه و کلمات وارد ناخودآگاه میشن

4 پسندیده

سلام من از برنامه habithub نسخه پریمیوم استفاده میکنم.
نسیم جان قبلا معرفی کرده بودن, برای من بسیاااار کاربردیه و تمام ایده الهای من توی این برنامه وجود داره.

7 پسندیده

5 پسندیده

سلام دوستان وقت بخیر
یکم اینجا نبودیم، چقدر خلوت شده :sweat_smile:.به همه ی دوستان خداقوت میگم و امیدوارم تلاشتون به نتیجه که میخواید برسه.یکم کتاب معرفی نکردم درگیر بودم(کار و …) و نتونستم کتاب های زیادی بخونم ولی امروز دوباره تلاشمو بیشتر میکنم.
کتاب قانون پنج ثانیه رو که تموم کردم و این دوکتاب فارسی رو معرفی میکنم از کارلوس کاستاندا که تعریف کتابش رو خیلی شنیدم و امیدوارم همونجوری باشه که میگن:
طریقت تولتکها
زبان:فا /صفحات:۳۸ / لینک دانلود:

http://uploadboy.me/4fj06mtasjmu/TarighateToltekha-[www.bookiha.com].pdf.html
چرخه زمان:
زبان:فا / صفحات:۲۸۳ / موضوع: زندگی،مرگ و جهان از نظر مکزیکی های کهن /لینک دانلود :

http://uploadboy.me/gtiufokd9sgs/CharkheZaman-[www.bookiha.com].pdf.html

شاد باشین در کنار هم و شاد زندگی کنین به دور از غم و اندوه و هر روزتون عید باشه :tulip: :heart:

8 پسندیده

سلام شبتون بخیر، من میخوام یه عادت دیگه از فردا اضافه کنم اونم تمرین speaking English هست

4 پسندیده

سلام

:leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves:
در جهان من همه چیز نیکوست خداوندا سپاس گزارم خداوندا سپاس گزارم سپاس گزارم :leaves::cherry_blossom::leaves:

گزارش هفته دوم از برنامه ریزی جدیدم:

10 پسندیده

7 پسندیده

6 پسندیده

5 پسندیده

سلام😄
دارم میرم جلو پرووووووو.
به زودی طولانی ترین نظر این تاپیک با محتوای عادات مفیدم رو میزارم یکم وقت میخوام.
خبرای خوب تو راهه💪

7 پسندیده

سلام بسیار عالی :clap::clap::clap:
ایشالاه همیشه تو اوج باشید :rose::rose::rose:

5 پسندیده

5 پسندیده

سلام خدمت همگی :rose::rose:روز خوبی داشته باشید.
یکم این روزا درگیر درس شدم زیاد نمیتونم به تالار سر بزنم،اما پایبند به اکثر عادت هام هستم.
تایم خوابم کاملا درست شده و حتی اگه به خاطر درس خوندن مجبور باشم تا دیر وقت بیدار بمونم،صبح ان تایم و اتوماتیک بیدار میشم.هر روز 7لیوان اب رو میخورم.(تو برنامه ام 8تا بود،اما چون برام سخت بود فعلا 7تا درنظرگرفتم تا بعدا اگه شد 8تا بشه)
ورزش رو هم سه روز در هفته به صورت جدی انجام میدم.
کتاب فارسی هم هر روز نه،اما هر هفته مطالعه دارم.
شکرگزاری هم بعد دوره ی حنانه خانوم @afarkhani تقریبا عادت هرلحظه ام شده و نتایجش رو هم دیدم.
از زمان های مرده مثل تایم رفت و امد (و همین طور کلاس هایی مثل انقلاب و این جور درس های عمومی :grin:) استفاده میکنم.
فقط زبان شناس یه مدته که خیلی نامنظم شده و زنجیرم قطع شد.اما از امروز دوباره شروع میکنم.

7 پسندیده

@a.bayani @atineh1967
یه دنیا ممنونم ازتون نسیم خانوم و اتوسا خانوم :heart::heart::heart_eyes:
برای ساعت خوابم خیلی خوشحالم و زود بیدار شدن و زود خوابیدن تو کل روزم هم تاثیر میذاره.قبلا فقط کافی بود یه روز تعطیل باشه تا اینکه تا ظهر(!)بخوابم.اما الان کلی فرق کرده و تعطیل و غیر تعطیل نداره،هر روز حداکثر 8:30بیدار میشم.گرچه اکثر روزها 6:45،7بیدارم.

5 پسندیده

عالی خدا قوت پیش به سوی موفقیت های بیشتر

3 پسندیده

زنده باشید من خیلی لذت بردم از برنامه ی خوبتون،امیدوارم بتونم مثل شما برنامه ریزی کنم

2 پسندیده

سلام کیمیا جان عزیز
خیلی خیلی خوشحالم که خبر موفقیتت رو می شنوم
واقعا امروز به انرژی نیاز داشتم و از پیامت این انرژی فوق العاده رو دریافت کردم :heartpulse::heartpulse::heartpulse:
امیدوارم بیش از پیش شاهد موفقیتات باشم عزیزم
بهترین ها بدرقه راهت
مارو از دعای خیرت بی نصیب نذار بانو
تو اوج باشی :heart::heart::heart:

3 پسندیده

من هم دوست دارم شرکت کنم

2 پسندیده