گرامر و گرامر و گرامرر

سلام
یه مشکل خیلی بزرگ که برای من تو یادگیری زبان وجود داره و روز بروز بیشتر خودش رو نشون میده ضعف تو گرامر و ساختار و جمله بندی هست
من بااینکه لغات زیادی بلدم و حتی خیلی خوب میتونم درک کنم و متوجه شم حرف زدن بقیه رو اما خیلیی خیلی خیلی کم خودم میتونم صحبت کنم و منظورم رو برسونم بااینکه میدونم چه کلماتی باید استفاده کنم اما واقعا ساختار جمله و گرامر و بکار بردن فعل و انفعالات برام مشکل خیلی بزرگیه
برای این نقطه ضعف چه دوره ای رو باید استفاده کنم
الان منبعم بدون تلاش و داستان های واقعی هست
و اینکه تاکید میشه گرامر رو ناخودآگاه یادبگیرین فک کنم منظوز گرامر پیشرفته است ولی خب در حد متوسطش رو حس میکنم باید خیلی خوب وقت بزاری براش
ممنون میشم از مربی ها و کسانی که تجربشو دارن اگه راهنمایی کنن

@aFsaneh_boroumand
@sepide-str

5 پسندیده

سلام دوست خوبم
بله گرامر رو بهتره به صورت طبیعی و ناخودآگاه یاد گرفته بشه دقیقا مثل بچه ای که تازه متولد میشه و از طریق شنیدن، حرف زدن رو یادمیگیره.
گرامر همه ی ماها تو راهنمایی، دبیرستان، دانشگاه خوندیم و چیزی هم یادنگرفتیم حقیقتا
در نتیجه خوندن گرامر و فرمول نه تنها فایده ای نداره بلکه مانع پیشرفت هم میشه.
باید تو زبان غرق بشید بیشتر بخونید و گوش بدید و دانش زبانتون رو بیشتر کنید شک نکنید تو مهارت های مثل اسپیکینگ، رایتینگ هم تقویت میشه.
چیزی که متوجه شدم فکر کنم سطح شما باید فرا مبتدی باشه درسته؟
پس انگلیسی بدون پایه و داستان های واقعی رو با هم نباید پیش برید یکی از این دو دوره رو انتخاب کنید و بهم بگید که تا نحوه مطالعه هم بهتون بگم

اره همینطوره ولی الان من۸ماهه فقط دارم گوش میدم و درکم خیلی رفتع بالا ولی اسپیکنگم افتضاح یعنی اصلا نمیتونم از کلماتی ک معنییشو میدونم استفاده کنم وکاملا غیرفعالن ولی اگ تو متن بخونم یا بشنونم کاملا متوجه میشم
بدون تلاش رو به عنوان منبع اصلی دارم

1 پسندیده

عزیزم لینک زیر رو بخونید و طبق راهنمایی که گفته شده رو پیش برید.
فقط طبق تجربه ای از این دوره بدست آوردم حتما حتما مینی استوری ها رو جدی بگیرید و تکرار هم داشته باشید.