تجربه استفاده از برنامه by talk دارین ؟

سلام کسی تا حالا از این برنامه استفاده کرده
by talk : speak english online
:thinking:

4 پسندیده

ببین منُ :eyes: :joy:
فقط اومدم دینمو ادا کنم… :upside_down_face:

6 پسندیده

:joy::joy::clap::clap:
دیدم تورو :eyes:
حالا تو منو ببین:eyes:
ادا کردن دینتو قربون :joy::joy::joy:
اصلا تو تایپیکای من نباشی اون تایپیک به دلم نمیشینه انگار ی چیزیش کمه :heart_eyes::joy:
@3lue891

5 پسندیده

قشنگ ببین منووو :eyes::joy::joy: عجیب دلبریم :joy:
تو دیدی دلبر… حسابی :eyes: :drooling_face::drooling_face:
فقط من باب عرض ادب و ادای دِین خدمت رسیدم…
دیگه میرم تا بقیه بیان…
من که اینجا باشم همه میگن این دیوونه باز اینجاس ازت دوری میکنن من میرم که بهت جواب تاپیکتو بدن تا ناکام نشی از این تاپیک… :rofl::joy::rofl:

3 پسندیده

اولن دور از جونت :kissing_heart: دوما تو امضا تایپیکای منی :joy::ok_hand:
تو باشی بقیه میان ی نگاه به این خونه خرابه میکنن:joy::joy:که چه خبره این همه پیام :joy::joy: با ی تیر دو نشون :joy::joy::raised_hand:

4 پسندیده

دقیقا:clap::clap:

:rofl::rofl::rofl::rofl::joy:
خونه خرابه نیست،جای مفرحیه.

5 پسندیده

چرا پاک کردین ؟

1 پسندیده

:joy::joy: خوشحالم که موافقین :heart_eyes:
صبا جون کنار اون مفرح بودنه … شرمنده تم ی نگاهم به اصل موضوع میندازی :see_no_evil::joy:
برنامه خوبیه ایا … تا حالا استفاده کردی …اینطور که فهمیدم برنامه های زیادی میشناسی:kissing_heart:

3 پسندیده

الان میرم میبینم.:blush:
همیشه روسفیدهستی،نه شرمنده:innocent:
این برنامه روگذری یبارتوپلی استوردیدم وردشدم
الان میرم دوباره میبینمش

3 پسندیده

ممنون عزیزم :heart_eyes: خیلی لطف میکنی :kissing_heart::kissing_heart:

3 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم.
اینکه همون برنامه معروف cake هست،اپلیکیشن خیلی خوبیه،تااونجاییکه من اززبان اموزای ایرانی/غیرایرانی توlingbe شنیدم خیلی تعریفشومیکردن.
یه کلیپم اقای مجتبی حیاتی یبار داشتن درباره معرفی ۱۰تا:thinking:اپلیکیشن مفیدواسه زبان آموزی،اینم توش بود.

https://youtu.be/6ZqeI-eHbUA

خودم تاحالااستفاده نکردم،ریتش ۴/۷ هست.
دیگه بستگی به خودت داره زرگل جان،واسه چه هدفی درنظرداری استفاده کنی

5 پسندیده

صبا جون اون برنامه دیدم… برای اموزشه فک کنم
این برنامه ایی که گفتم برای مکالمس …
گفتم شاید کسی تجربه استفاده ازشو داشته باشه

3 پسندیده

الان دوباره چک میکنم.
تاحالااستفاده نکردم،شایدلازم باشه اینواضافه کنم،دوسال پیش دربدر:rofl::joy:دنبال یه اپی می گشتم واسه مکالمه،این چندتاروبهم پیشنهاددادن دوستان،چه اینجاتوتالاردیدم ویاازجاهای دیگه
Speaky
Tandem
Hello talk
Hallo
Lingbe
واین اخیرا Hilokal
فقط واسه یه مدت خیلی کوتاه ازاونای دیگه،غیراز Lingbe استفاده کردم،تواین مدت نزدیک دوسال فقط وفقط توlingbe مکالمه داشتم بعنوان اپلیکیشن مخصوص گفتگو.خب
اماچندتادوست خوب توlingbe پیداکردم که گاهی توواتساب،تلگرام و signal باهم حرف میزنیم.
اینوگفتم شایدتجربه ی خوبی باشه بعنوان یه پیشنهاد که یکی دوتااپ کافیه واسه مکالمه ویکی دوتاهم واسه آموزش.
خب ماباوجودزبانشناس نیازبه اپ اموزشی دیگه ای نداریم،البته من ازدهکده زبانم راضیم.تونوع خودش قابلیتهاش خوبه.
اما همه چیزبستگی بخودمون داره.
ممکنه هرکسی بایه اپی بتونه بهتره ارتباطبرقرارکنه…اما بشدت مخالفم بانصب چندین اپ وسردرگمی بین انتخاب اینکه کدوم بهتره…
وااای حالازرگل جون میگه،دوباره یچیزازصباپرسیدم ویه رمان جواب داد.
میبخشی طولانی شد.
موفق باشی عزیز.
نمیدونم چه کمکی ازدستم برمیاد

5 پسندیده

این برنامه ام ریتش ۴/۶بود.تانصب واستفاده ازش نشه،نمیشه نظرداد.
حالاشایددوستان دیگه تجربه دارن میان باشتراک میذارن

3 پسندیده

از برنامه هایی قبلی که گفتی فکر چندتایی امتحان کردم … ولی فضاشو دوست نداشتم .
Lingbe به خاطر معرفی خودت دان کردم :heart_eyes: ولی متاسفانه هیجوره برام نصب نشد هر ایمیلی میزدم قبول نمیکرد …

دقیقا باهات موافقم …چون تجربشو داشتم … و واقعا خیلی بده … بین یک عالم برنامه خودمون غرق کنیم .
برای اموزش دقیقا با زبانشناس و دهکده پیش میرم :heart_eyes: و فقط الان دربه در دنبال ی برنامه برای مکالمه .‌ یا حداکثر دیدن یا شنیدن مکالمه دیگران … یجورایی میخوام تو میحط قرار بگیرم

شاید باور نکنی … ولی وقتی میبینم وقت میزاری اینطور با دقت جواب میدی … اونقدر ممنونت میشم که حدی نداره :heart_eyes::white_flower: و متاسفانه فضای برای جبران این محبتت ندارم … جز تشکر و تشکر و تشکر :tulip::hibiscus::sunflower:

3 پسندیده

بنظرم یه مشکل جدیدی حداقل واسه هموطنامون،درارتباط بانصب این برنامه اخيرا پیش اومده باشه،چون عرفانه جانم چندروزه داره تلاش میکنه واسه تأیید ايميل،ولی هنوزموفق نشده. من دراولین فرصتی که بتونم تصمیم دارم یه ایمیل به تیم لینگ بی بزنم ویه پرس وجویی بکنم.

درسته.:clap::clap:

بهترین کارممکن همینه،طبق تجربه ام میگم.خیلیم عالی.آرزوی پیشرفت روزافزون دارم برات دوست خوبم.

کاملادرک میکنم چون خودم دوسال پیش توهمچین وضعیتی بودم.
خب Hilokal هم خیلی ازدوستان هموطنمون که توlingbe بودن،این روزا البته قبل ازقطعی نت ازش استفاده میکردن گروه داشتن وظاهراراضی بودن…اگه خواستی ازشون بپرسم ببینم الان وضعیتش خوبه یانه.
شخصاlingbeرو به هراپ دیگه ای ترجیح میدم بخاطرقابلیت تقویت writing توهیچ آپهای مکالمه دیگه ای من حداقل تاحالا سراغ ندارم که بتونیم باین راحتی وخوبی task داشته باشیم وتبادل نظرو…
حالاامیدوارم تواین گروههاییم که بچه های تالارتشکیل دادن بتونی شرکت کنی واون چیزیکه دنبالش هستی روبهش برسی.

وااای عزیزم.خوش بحالم شدا.حالاهی طولانی مینویسم…:rofl::heart_eyes::blush:
قابلی نداره زرگل جون.خودم خیلی مدیون کل زبانشناس وتیم نازنینشون بطورکلی،واختصاصااون دوتاکاربرای محترمیکه lingbe رومعرفی کردن ،هستم.چه چیزی بهترازین که آدم بتونه بااشتراک تجربیات خوبش ،کمک کوچیکی به دیگران کرده باشه.
دوسال پیش اطلاعاتم درباره اپهای مکالمه خیلی کم بود…خصوصاlingbeهنوزپیامهامودارم که توپی وی یکی ازهمون کاربران عزیزتالار،کلی سوال درباره طرزاستفاده lingbe ازشون پرسیدم وایشون بانهایت صبوری وبزرگواری راهنماییم کردن…ظاهراتوتالارفعال نیستن .دوست دارم حتمایبارمفصل ازشون تشکرکنم وبهشون بگم که استفاده ازاین اپ تویه موقعیت حساس وبحرانی زندگیم که خودشونم میدونن چقدربهم کمک کردتاراحتتر اون شرایط سختوپشت سربگذارم.
میدونی چیه زرگل جان.صحبت از یه اپ نیست،تمام اپلیکیشن هایه ابزارن واسه ارتباط برقرارکردن…تواین ارتباطات گاهی باانسانهای شریف وبه تمام معناانسان، برخوردمیکنی که تاآخرعمرت تاثیرمفیدشونو بهمراه داری.
آشنایی بافرهنگها،زبانها،اعتقادات وافکار آدمهایی که درعین اشتراک دریسری زمینه هاچقدربامامتفاوتن ولی انسان‌ها ی دوست داشتنی…
امیدوارم واقعاکمکی بهت شده باشه…هروقت سوالی چیزی بودکه ازدستم بربیاد حتمادرخدمتم…روزت زیبا:blush::heart_eyes:مثل ذهن ودل قشنگت…:blush::heart_eyes:

4 پسندیده

ممنونت میشم … حتماا خودمم امتحان میکنم ببینم کار مبکنه برام …چون هنوز دانلود نکردم

باعث خوشحالی برای منه :heart_eyes:چون بیشتر میتونم از تجریباتت استفاده کنم :heart_eyes:

دقیقاا …من قبل از اشنایی با زبانشناس خیلی سردرگم بودم شبیح بچه ایی که مامانشو گم کرده نمیدونه چیکار کنه.منم با ترسایی مثل… وای نمیشه… وای چقدر سخته …من هیچوقت یاد نمیگیرم… مواجه شدم و کلی برداشت ناامید کننده دیگه … ولی بعد از اشنایی با شما مهربونا استفاده از تجربیات شما دوستان … هدفم ی شکل منظم تری گرفت .فهمیدم چیکار کنم برای پیشرفت تو این راه… و واقعااااااا مدیون تمام کسایم که کمک کردن … مخصوصا تو این دوره که شاید کمتر کسی همینطوری تجربهشو در اختیار دیگران بزاره بدون هیچ چشم داشتی …حالا امیدوارم ی برنامه بتونم پیدا کنم برای اشنایی با ادمای خارج از این مرز … :heart_eyes:

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: ممنون عزیزم برای همه راهنمایی هات …:tulip:
:heart_eyes:

4 پسندیده

سلام
بنده کنجکاو هستم
و چطوری به گوگل پلی وصلید!!!؟؟؟

2 پسندیده

دلت نخواد ولی با vpn :joy:
اگه تلگرام داری… به هرکی که vpn داره بگو برات بفرسته

2 پسندیده

شانس من یکی برام چند تا فرستاده موندم با این سرعت چجوری دانلود کنم ؟

2 پسندیده