معرفی فیلم، سریال و انیمیشن 🎞

این فیلم قشنگه دیدمش
@mary991

4 پسندیده

فکر کنم انابل میگی :joy::joy:

منم اینکارو میکردم که ثابت کنمااا … ولی تا صب چشام مث جغد باز بود :ok_hand::neutral_face:
بعد دقت کردی تو همیچین مواقعی حتی از درز دیوارم صدا در میاد … یعنی نصف شبا وسایل خونه ما ی قلنجی میشکونکن بیا بیبین

4 پسندیده

این فیلم خیلی قشنگ بود من همش استرس گرفته بودم تا فیلم تموم شود .
@mary991

2 پسندیده

دقیقا، کاملا موافقم :+1:t4:

مسلما ارزان بدست نخواهد اومد، اما ماندگار و پایدار خواهد بود
ببینید تو خود آمریکا چقدر مردم راحت و بیخیال به ترامپ رای دادند، چون قدر ارزش های اجتماعی که دارند رو نمیدونن، و یه آدم بد ادب و کم سواد، که رفتار مناسبی در مقابل زنان، رنگین پوستان، هم جنس گرایان و غیره نداره، حتی ایرلندی ها هم از نظر ایشون یه درجه پایین تر اند رای میاره
مولوی می فرماید
هر که او ارزان خرد، ارزان دهد
گوهری طفلی به قرصی نان دهد
منطقا و قاعدتا در ایران اینطور نخواهد بود. مطمئن باشید در آینده ما دخترانی خواهیم داشت که هیچ انسانی به هیچ نام و بهانه ای نخواهد تونست آزادی های بنیادین اونها رو زیر سئوال ببره.

نه، اگه تونستین ببینید. فیلم قشنگیه
و شاید توضیحات من چندان خوب هم نبود، چون تو این فیلم لحظات خیلی خنده دار و خیلی غم انگیز هم داره
رقص و آواز هندی هم هست :sweat_smile:

یه نکته
همین تاپیک تو همین تالار رو بعنوان یه نمونه از جامعه در نظر بگیرید
ببینید چند درصد خانم ها فعال اند و چند درصد آقایون. تازه منم فمینیست هستم. اینه که خانم ها دارند رشد و توسعه همه جانبه ای رو تجربه می کنن. محدودیت های اعمال شده مثل یه محرک رشد عمل کرده

میگن ترس از حیوانات حتی عنکبوت ها یک چیز ذاتی نیست. جالب اینجاست که ما معمولا این رو از دیگران یاد میگیریم! مثلا یه بچه چند بار واکنش منفی دیگران نسبت به عنکبوت ببینه خودشم از دیدن هنکبوت می ترسه! باورت میشه؟ خیلی جالبه
بهرحال
از هر حیوانی می ترسی یکی اش رو مدتی نگه دار
مثلا از مارمولک می ترسی یه آکواریوم یا شیشه بزرگ بردار یه مدت از یه مارمولک نگهداری کن
بهمین سادگی
دختر برادر خودم از عنکبوت می ترسید. یه شیشه نوشابه خانواده با تعدادی سوراخ ریز (با سوزن داغ) چند تا سنگ ریزه خوشگل کف گذاشتم، یکم آب تهش ریختم (البته نه برای آب خوردن، برای تعادل رطوبت محیط) چند تا چوب برای حرکت کردن، یه عنکبوت پلنگی (تار درست نمی کنن، مثل پلنگ با پریدن روی بقیه حشرات شکار می کنن) و چند تا مگس برای غذای عنکبوت
یه هدیه به برادر زاده
نمیدونم هنوز داره یا نه :rofl:

5 پسندیده

کلی گفتم، این جواب میتونه به درد همه ما بخوره

2 پسندیده

دوستان
همونطور که مهناز خانم معرفی کردن، تو این تاپیک :arrow_down:
آقا فرزاد ده تا از بهترین سریال ها برای آموزش زبان انگلیسی رو معرفی کردند.
خیلی تاپیک خوبیه
الان که برگشتم و خوندم دیدم چقدر خوب و با دقت نوشته و معرفی کرده
پیشنهاد می کنن این تاپیک رو مطالعه کنید :star2:
.

4 پسندیده

:neutral_face::neutral_face::neutral_face:درد بلای بابام بخوره تو فرق سر باباش :unamused::unamused:

ولی کاشکی فقط این چیزا ایده یه فیلم نامه نویس بود تو دنیا واقعی وجود نداشت ولی متاسفانه…

از زیبای خفته به زیبای کوفته تبدیل میشدن:walking_woman::walking_woman:

3 پسندیده

ایول:v::+1:

:joy::joy::joy::joy:فقط آخرش که گوشی گذاشت تو جسد دوستش :no_mouth:

4 پسندیده

حتما همینطوره.بدون هیچ شکی. بامید دادن هزینه های کمترودیدن روزهای روشن وبهتر.

کلا به دلایلی چندسالیه نمیتونم فیلم ببینم.احتمالاموقتیه،اماتاکی طول بکشه،نمیدونم.
شایداینوسعی کنم ببینم…ولی کلا فیلمی که ارزش دیدن داشته باشه و متناسب سلیقه ام باشه،خیلی خیلی معدوده…بهرحال ممنونم.

اطلاعی ندارم چه گزینه ای بهترازایشون توآمریکا هست…ولی درمقابل اون فعلیِ محافظه کارایشون گزینه ی بهتری شایدباشه…تمومش کنیم لطفااین بحثو…بخاطرمحیط تالار…اماحتمایه سرچی میکنم درموردسایرگزینه ها…یباربایه فرد امریکایی یک ساعت وچهل دقیفه صحبت کردیم(بعنوان تمرین زبان)،جالبه که دیدگاههای اون فرد باشمادرینباره یکی بود…:blush:

خب این یه پروسه ی زمانبریه.اماکیفیت روهم بایددرنظربگیریم…کی چه چیزی رادوست داره وتاییدمیکنه، اعدادمهم نیستن…قوانین فروم…که خب لازمن…شرایط روحی روانی مردم این روزا…ماهمه یجورایی درشوک بسرمیبریم…ودیگه اوضاع اسفناک اینترنتم مزید برعلته…ودیگه اینکه این تاپیک جدیدیه…امادرکل لایک کردنهام کلی باهامون حرف میزنن :heart_eyes::blush:
بنظرم شمافمنییست نیستین…تلاش میکنین به درک واقع گرایانه ای از انسانها بطورکلی ،وزنان بطور اخص،برسین.تاحالاهم کلی موفق بودین…
واین بسیارارزشمنده…برای خودتون،خانواده ،اجتماعی که درش هستین وخصوصا دخترای نازنینتون،خیلی عالیه…بزرگترکه میشن قطعا به داشتن چنین پدری افتخارمیکنن…:clap::clap:

5 پسندیده

نظر لطفتونه
ولی من واقعا و بدون فروتنی، گمان نکنم پدر خوبی باشم
شاید بخاطر همین خیلی ازش صحبت می کنم
اساسا بلد نیستم و امیدوارم یاد بگیرم
و امیدوارم بتونم کم کم پدر بهتری بشم، حداقل به اون کف کافی بودن برسم
نکات و نا گفته ها بسیاره، و جاش هم اینجا نیست
امیدوارم بچه ها هم بتونن علیرغم تمام کاستی ها و کمبود ها و نبودن های من، خودشون بتونن جبران کنن و آدم های موفق و خوب و خوشبختی بشن
tasvirezendegi-ir-983

4 پسندیده

من هنوزم به این باورم که تو واقعااااا شیرزنی :joy::heart_eyes::ok_hand:
خونه مامان بزرگ من خیلی بزرگه … ولی ساختش قدیمی …از این تو در تو ها نیس:joy::joy:با این اوصاف من وقتی شبا میخوام برم دسشویی لشکر جمع میکنم …واقعا نمیتونم تحمل کنم … نازک نارجی نیستمااا … ولی این مدل ترسا باعث میشه به دیار باقی اضافه بشم :weary::weary:

6 پسندیده

بلندددد بگوو آمین :clap:
اون لحضه واقعا بدم اومد از اسم اشرف مخلوقاتی که بهمون میگن .‌ اتفاقا موقع دیدنش فقط ارزوم بود تخیل نویسنده باشه … ولی نبود بر اساس واقعیت بود … که فک کنم اون خانوم نجات پیدا کرد با چندتا بچه

4 پسندیده

یاد یچیزی افتادم اینو دیدم :joy::joy: بچه داداشم کوچولو بود … بعد مادربزرگم مبگفت اینا چیزایی میبین که ماها نمیتونیم ببینم …ی شب این بچه بنا به دلایلی خونه ما موند بچه ۳ ساله فکر کن نصف شبی بازیش گرفته بود … اومد تو اتاق من گفتم بیا پیش من بخواب … شاید باور نکنی ولی به پشت سرم نزدیک پنجره اشاره کرده گفتت لولو … گفت ن عروسک ببین … گفت لولو .به عروسک اشاره نمیکردا …به اونطرف تر از عروسک داشت اشاره میکرد . اون لحظه قیافه من دیدنی بود … بالش پتومو برداشت رفتم وسط سالن نشستم :joy::joy: بچرو با لولو تنها گذاشتم … :joy::expressionless: :expressionless: مثلا تو فکر کن من شبا با لولو تو اتاقم بودم :neutral_face: حالا حق نمیدی بترسم :joy:

4 پسندیده

لطفا حتی الامکان نکشید
یه پلاستیک دستتون کنید
بگیرید
آزاد کنید
مخصوصا مارمولک ها و امثالهم رو
ترس نداره
گاز و … هم نمیگیرن
اینکه میگن سیانور دارن
شب میرن تو گوش و این داستان ها هم دروغه
بنده های خدا روی دیوار می نشینن حشره شکار می کنن
اگه بدتون هم نمیاد که بذارین همون جا باشند
ضرری ندارن
خیلی مهمه درز و ورودی ها رو بگیریم که نیان داخل، هم آدم ها اذیت میشن و هم خود حیوانات
من خودم حیوانات زیادی کشتم، تیراندازی ام خیلی خوب بود. اما الان می بینم خیلی از اونها ضرورتی نداشت، راه حل های دیگه ای هم ممکن بود، هرچند بعضی هاش واقعا لازم بود و بابتشون متاسف نیستم.

واقعا بچه مردم رو ول کردی تنها؟! یا خدا
:flushed::expressionless::rofl:
تو زندگی بعدی ات یه ترول بدنیا بیای حقته :rofl:

3 پسندیده

دقیقا شماهم مثل بابای منین …
بابای منم شدیداااا مخالفه با کشتنشون …و همیشه با پلاستیک میگیره تو حیاط ازاد میکنه
و منم یجایی خوندم که حتی اگه تو خونه باشن میتون مفید باشن از شر حشرات راحتمون میکنن .
ولی نمیتونم بگیرم … نمیترسم ولی سعی میکنم دستم بهشون نخوره… اخرین باری که به مارمولک دست زدم روی گلوم داشت برا خودش رژه میرفت :joy: . و خب تا چند اون حالت چندش از تماس با پوستش داشتم

والا بچه مردم نصف شبی خواب خوراک منو گرفت :joy::joy:من قصدی برای تنها گذاتنش نداشتم … دیدم با سرعت من جور در نمیاد گذاشتم تو حال خودش باشه

:joy::joy: خودم تو فکرش بودم پروانه باشم :joy: نا امیدم کردین که

4 پسندیده

یه بار بگیر و نازش کن
واقعا چندش نیست
خیلی قشنگ و باحال هم هست
توی چشم هاش از نزدیک نگاه کن
مارمولک ها چشم های خیلی خیلی قشنگی دارن
و یادت باشه دایناسورها شانزده دسته بودند. دوازده تاش کاملا منقرض شد، و چهار تاش تا حدی باقی مونده که بهشون میگیم خزندگان، شامل
مارمولک ها
مارها
لاک پشت ها
و تمساح ها
دفعه بعد که یه مارمولک دیدی، یادت باشه که داری به یه بازمانده کوچک از دایناسورها نگاه می کنی

نه، شوخی کردم
امیدوارم هر چیز خوبی که دوست داری بشی
امیدوارم آرزوهای کوچک قشنگی داشته باشی و به همشون برسی

3 پسندیده

با قشنگی چشماشون خیلی موافقم …
شاید اگه از این زاویه نگاه کنم …بتونم سعی کنم برا گرفتنشون :ok_hand:

4 پسندیده

:heart_eyes:ممنون از شما ارزوی قشنگتون … امیدوارم شماهم شاهد رسیدن میوه های زندگیتون به ارزوهای قشنگشون باشین :tulip:

4 پسندیده

ببین منو:eyes: من بیشتر :joy:

در جریان اون دختر عموم هستی که … :joy: میگفت سایه تو اینه دیدم … رفتم دنبالش ببینم چیه نصف شبی
چقدر بدم میا اینقدررر نترسین :joy: زشته بابا زن باید بِترس باشه :joy::neutral_face::ok_hand:
ولی تو این خاطره ها ما عاشق خونه شما شدم :heart_eyes::heart_eyes: حس میکنم اگه واردش بشی مثل الیس توو سرزمین عجایب :heart_eyes::heart_eyes: امیدوارم هنوزم پا برجا باشه

2 پسندیده

والا حس میکنم باید به هم معرفیتون کنم :joy: نقطه اشتراک زیاد دارین

نیگاا کنا … از ی روح میترسم … چه چیزایی بهم چسبوند :joy::joy:مامانی … لوس :neutral_face::expressionless::joy:

خوبیش اینه هنوزم هست :heart_eyes:
والا منم جای تو دلم تنگ شد براش ‌:heart_eyes:

2 پسندیده