معرفی فیلم، سریال و انیمیشن 🎞

خب من اومدم با تریپ خشن از معرفی یک فیلم زامبی محور . ببخشین بر عکس روحیه ی لطیفم ولی این سبک فیلما رو خیلی دوست دارم.
سریال ۱۱ فصل داره. که نشون می ده زامبی ها یا مرده های متحرک حمله می کنند و اکه گازت بگیرن تو هم می شی زامبی ( دور از جونتون)
بعد کم کم مردم می فهمن که باید تو سرشون تیر بزنن.
خب فصل های اول درگیر اینیم که چطور می شه با زامبی ها مبارزه کرد ولی جلوتر که می ریم دیگه از زامبی ها نمی ترسیم ،از آدما بیشتر می ترسیم و دیگه هیچ اعتمادی نیست بینشون و همه سر جا و غذا می جنگن. حتی گروهی هستن که آدما رو می خورن .
شاید فصل شش به بعد خسته بشین چون یه نمه تکراری میشه ولی ادامه بدین . قسمتای باحال اش اون اخراشه .
البته من الان همون فصل اخرم.
چیزی که منو تا اخر این فیلم کشونده ذهن خلاق نویسنده هاشه.
اگه کامل اسپویل نکردم بگین تا بدونم.

فیلم زامبی محورم خواستین ، قطار بوسان و worl war Z عالی تریناشن . یکی دیگه ام بود زامبی حس داشت عاشق می شد :grin:

5 پسندیده

منم واقعا دوسش داشتم و دارم:+1::kissing_heart:

2 پسندیده

منم عاشق فیلمای دلهره آورم اینا رو همشون دیدم:sweat_smile:

2 پسندیده

Platform
ماجرای زندانی که سیصد و اندی طبقه داره . مسئولای اون زندان اندازه تمام زندانی ها غذا می زارن ولی چون زندانی ها مراعات نمی کنند غذا به اون انتها نمی رسه .
توی هر طبقه دو نفر هستن که رندوم بعد از یک ماه جاشون عوض میشه . شاید اگه سری قبل طبقه ششم بودی و غذای عالی می خوردی تو یک ماه، احتمال اینکه سری بعد بیافتی طبقه ۲۱۵ و غذایی بهت نرسه زیاده .

یعنی من کشته مرده اون نویسنده ای این فیلمم . دمش گرم ‌. یه جورایی جامعه مون رو هم نشون می ده . خصوصا اونجاش که حواسش هست مو توی غذا نیافته ولی نمی دونه داخل زندان چه خبره .

ولی خب رسیدی به ته فیلم لطفا فحش نده :wink:

7 پسندیده

خب این فیلم رو هم چون از پیمان معادی خوشم می اومد دان کردم،بعد فیلمش رو هم دوست داشتم .
ماجرای عاشقی توی زندانه. بقیه اش یادم نیست. پنج شش سال پیش دیدم .

6 پسندیده

سلام زینت جون،خوبم به خوبیتون ممنون:green_heart::heart_eyes:

عزیزززم مرسی خیلی لطف دارین به من :smiling_face_with_three_hearts:،یکم درگیریام زیاد بود این چند وقت بعدشم تو یه حس من یه چیزم هست ولی در واقع نبوده هم گیر کرده بودم الکی:neutral_face::neutral_face::neutral_face:

خوشحالم خوشتون اومد،عیبی نداره لابد وقتشه سبکای دیگه رو برای حال و احوال خودتون امتحان کنید:dizzy:

2 پسندیده

پلتفرم خیلی حس مالیخولیایی داره واقعا:neutral_face:

1 پسندیده

فیلم لینکلن – Lincoln (2012)

این فیلم فوق العاده را اضافه کنید. دارای صحنه های خشن یا مثبت ۱۸ هم نیست.

7 پسندیده

بزنم کانال عاشقونه؟؟؟؟
Lets gooo

Barfi!_poster

درسته فیلم هندیا رو به بریدن سر با موز می شناسیم ولی این از اون خوباشونه :sweat_smile:
داستان پسر کر و لالی که عاشق زن شوهر داری می شه .
کم کم اون زن هم عاشق پسره می شه ولی …

خلتصه هامم خیلی خلاصه اس .
اصلا موسیقی فیلم محشر ‌ .پسر کر و لاله ها ولی خیلی توی فیلم حرف هم رد و بدل نمی شه .
فقط تیکه اخر فیلم که منو چسبوند به مانیتور :

خب اینو یه جای دیگه نوشته بودم، حال نوشتن دوباره اش نبود .

7 پسندیده

این از اون فیلمایی که من باهاش مهمون رو سرگرم می کنم و می رم تو آشپزخونه و وقتی فیلم تموم میشه غذای منم آماده اس بدون اینکه کسی بیاد بالاسرم.

داستان درمورد معلمیه که سندروم توده یا توره داره و وقتی عصبی می شه محکم سکسکه می کنه . ولی این اصل ماجرا نیست .گیر برو بچ تخزی می افته که …

آخر فیلم اگه شنیدی می گه تمام تلاشم رو کردم که هیچ سکسکه ای نشنیده نمونه یاد من بیافت:wink:

7 پسندیده

:joy::joy::joy::joy:این خیلی خوب بود،ولی خدایی چندین ساله هیچ فیلم هندی نگاه نکردم

منم همچنین برای شما و عزیزانتون:green_heart::green_heart:

تو قالب کلمات وقتی چیزی جا نگیره بخوای به زور جاش بدی میشه این بیخیال بشیم بهتره:sweat_smile::joy:

4 پسندیده

Fall (سقوط)

داستان در مورد دوتا دختر که دوستن اسماشون بکی و هانتر از معتاد آدرنالینن هستن. زمانی که شوهر بکی ( دن) در حین صخره‌نوردی جون خودش از دست میده، بکی متحمل خسارت بزرگی میشه و افسردگی میگیره. ۵۱ هفته پس از مرگ دن، بکی یک الکلی افسرده‌است که از پدرش، جیمز، فاصله گرفته‌، هانتر در ناامیدی از حمایت از بکی، اون رو دعوت می‌کنه تا از برج تلویزیونی ۲۰۰۰ فوتی (۶۱۰ متری ) در صحرا بالا برن.اگرچه بکی مردد ، اما نظرش تغییر می‌کنه و تصمیم می‌گیره در ترس زندگی نکنه. دخترا خودشون رو به بالای برج میرسونن ولی بعدش خیلی اتفاق براشون میفته که بقیش نمیگم دوست داشتین نگاش کنید:neutral_face::sweat_smile:

7 پسندیده

نح:neutral_face:

3 پسندیده

:joy::joy::joy::joy:نه اینا اشرف مخلوقات آپدیت شدن هیچی روشون تاثیر نداره بهر تماشا و لذت جهان اومدن تمااام:sweat_smile:

3 پسندیده

فیلم زامبی محور خفن دیگه ایی که اگه بخوای (همه ما مرده اییم ) عالیه .
در مورد مرده های متحرک نمیدونم چرا ولی به دلم نشست … کلا فصل اولو دیدم ول کردم … یکم وحشی بازیشون به نسبت کم بود :joy:

3 پسندیده

خدا ثواب بده :joy::joy::joy:

ولی با این حرفتون بنظرم من لیست سیاه جمع کردم واسه خودم خبر ندارم :expressionless::joy::joy::joy:

4 پسندیده

بخدا :joy: فقط دماغم میزار بیرون بمونه … اونم برای بقای زندگیم :joy:

4 پسندیده

سلام :pensive::pray: واقعا حیفه همچین شاهکاری قراره سال دیگه به پایان برسه

1 پسندیده

اینو باید به مامانم معرفی کنم اینقد که عشق فیلم هندیه :joy::heart_eyes: یعنی من یچیزی میگم شما یچیزی میشنوین :heart_eyes::joy:

5 پسندیده

منم بر حسب تصادف پایین بالا کردن شبکه ها … به این فیلم خوردم :heart_eyes::ok_hand: خیلی جالب بود مخصوصا با اون سندرمش اون نقش بازی کردن عالیش :ok_hand::heart_eyes:
گفتم که حافظه تصویریم بهتر از اسمیمه :joy:

البته ابن سندروم کلا باهاش بود حتی تو حالت های عادی … فقط اون مواقع شدت بیشتری میگرفت

6 پسندیده