🖌 آرشیو هنری هنرمندان زبانشناس

بله متن پیامم رو ادیت کردم
توضیحات رو الان اضافه کردم اگه دوست داشتید بخونید

خب ایشالا که این اهنگ خاطرات شیرینتونو براتون زنده کرده باشه (هرچند به نظر من خاطرات تلخ هم یاداوریشون شیرینی خاص خودش رو داره)

4 پسندیده

بادرود و سپاس بابت اجرای ناب شما ،منظور من هم معرفی اجراها و کلیت آهنگ بود ،متن ترانه می تونه به فراخور زمان یا زبان خاصی تغییر کنه ،توضیحتون عالی بود و

واین سخنتون نشان از پختگی فکری شماست ،خیلی خوشم اومداز این جملات ناب، آفرین درسا بانو :+1::+1::+1::+1::+1:

4 پسندیده

آره خاطراتی شیرین از سختیهای سالها پیش، واقعا حس غریبی به من دادین که نمیدونم چطور توصیفش کنم. ولی منبعد هروقت این آهنگو بشنوم، علاوه بر حس غریب اون خاطرات قدیمی شمارو هم به عنوان یک خانم شیفته ی هنر موسیقی به خاطر خواهم آورد. :slightly_smiling_face:

3 پسندیده

آفرین وحید جان کاملش کردی ،سپاس ،:hibiscus::raising_hand_man:

5 پسندیده

I love it :cherry_blossom: Thanks to shair

2 پسندیده

سلام دوستانم :gem::sparkles::innocent:
خوبین :purple_heart:

شبتون پر ستاره

:star::star::star::star::star:

:iran:

10 پسندیده

به به ،مام وطن ،ایران عزیز ،کمان آرش ،نگهدارتون باشه ،هنرمند ،ایراندخت ،یگانه بانوی بی همتا ،سپاس بابت اجرای باابهتتون ،بی شک ساز پیانو بدلیل توام بودن ملودی و آکورد بسیار سخته وشما،کارتون ارزشمنده ،همیشه سربلند باشید چون نام نامی ایران و ایرانی :pray::pray::pray::pray::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::+1::+1::+1::100::100::100::100::herb::herb::herb::clap::clap::clap::rose::rose::rose::ok_hand::ok_hand::ok_hand::yellow_heart:

4 پسندیده

سلام. :rose:
دریای یگانگی اینجاست.
خدای یگانه، می آفریند شاعری یگانه را ، نامش استاد حسین گل‌گلاب.
اوست خالق آهنگ و سرودی یگانه، نامش ای ایران.
سروده ای که نظیرش نیست در دل ایران و ایرانیان.
وحال بانویی یگانه مینوازد آهنگی یگانه، از شاعری یگانه، آفریده ی خالقی یگانه. نام آن بانو، یگانه
دریای یگانگی یعنی همین. :rose:
عالی بود یگانه بانو.Photographers

2 پسندیده

از هر دو سپاسگزارم :pray:t2::innocent::rainbow::pray:t2::star::rose::bouquet::cherry_blossom::blossom::rose::relaxed:
@abbas_17
@vahid240

2 پسندیده

زنده باااااااااد ،مرسی درسا بانو @Dorsa_Kl ،من الان اینو شنیدم ،صدای صاف و زلالی دارین ،بسیار عالی :+1::+1: یه زحمت دارم براتون ،برای صعود دماوند یه ترانه مثل همین برای کلیپ عکس برام بخونین بشه ملودی بیس کلیپ عکس و تو تاپیک هم با افتخار ازتون تشکر کنم ،چرا همیشه ترانه آماده خارجی،اینبار یک زبانشناس بخونه و بنوازه ،از یگانه بانو هم خواستم یه رسیتال پیانو بفرسته برای کلیپ فیلم ،خیلی ممنونم درسا بانو :v:t4::v:t4::100::100::heart_eyes_cat::ok_hand::ok_hand::raising_hand_man::raising_hand_man::raising_hand_man::raising_hand_man:

2 پسندیده

زنده باد مهدی جان @mehdi24666 ،تار،اونم ریز مضراب ،یا شلال نمی‌دونم ،فقط میدونم عالی هستی پسر :ok_hand::raising_hand_man: پرواز عشق استاد لطفی تقدیم مضرابتان باد :+1::hibiscus::100::ok_hand:

2 پسندیده

میشه فیلمم بزاریم من تئاتر اجرا میکنم
ی مونولوگ خیلی قشنگم دارم ک باحاله

3 پسندیده

درود بر شما هنرمند گرامی. بینهایت مشتاق تماشای نمایشتون هستم :rose:

3 پسندیده

سلام رفقا
این کاور آهنگ رها از مهراد هیدن و آرش دارا در سبک رپ، رآک هست
البته این بخشی که من اجرا کردم قسمت رآک هستش
منو ببخشید بابت صدای گرفته‌م ولی خب چون خیلی آهنگش زیبا بود دوست داشتم حتما باهاتون به اشتراک بزارم
متن رو هم اینجا تایپ میکنم:

این شعرو خوندم تو گوش باد :wind_face:
چشم، چشم به رآه مهتآب :first_quarter_moon_with_face:
همیشه، می‌درخشه، روح بی‌تآب :dizzy:
شکلش افتآد تو سطح آب :ocean:
حیرون شدم دیدم چه زیبآست :sparkles:
غرق شدم، تو نگآهش :zzz:
گفت من شعلهٔ خورشیدم :fire:
رنگین کمون بی‌رنگ :rainbow:
کشتی بی لنگر :anchor:
آزآد و رهآ… :seedling:
بآ بآد می‌رقصم :leaves:

12 پسندیده

عالیی بود درسا جان :heartbeat::heart_eyes: آفرین :star_struck::star_struck:
موفق باشی :muscle:t2::heart:. که مطمئنم می شی :heart_eyes::stuck_out_tongue_winking_eye:

4 پسندیده

قربونت برم عزیزم :» شما همینطور خانم^^

4 پسندیده

سلام
واسه من باز نشد که ببینم

2 پسندیده

خوشبختانه باز شد
و کاراتونو دیدم
عالی بود😍
موفق باشی عزیزم
منتظر کارای دیگه تونم هستم

2 پسندیده

سلاااااااام بر هنرمندان زبانشناس .
خداییش اصلا فکر نمی کردم ک روزی در زبانشناس با همچین تیتری مواجه بشم .
احسنت و مرحبا . تا جایی ک در توانم بود کارهای زیباتونو لایک کردم .
در این حین ، همش ذهنم متوجه گذشته و علاقم ب هنر میرفت و کارایی ک انجام داده بودم .
همش دلم پر میکشید بلند شم برم دو سه تا کاری ک برام مونده و موجوده از ساک و بقچه بکشم بیرون و عکسشو بفرستم .
همیشه میگفتم من اول ی گلوله هنر بودم بعدا دست و پا درآوردم . :joy::joy::joy:
خلاصه کلام اینکه خیلی کیف کردم . روحم تازه شد از این مشارکتهای رنگین کمونیتون . :rainbow:
شماها هنرمندای کی بودین :question:
:star::star::star::star::star::star::star::star::star::star::star::star::star::star:

3 پسندیده

من عاااااااااااشق این سبک کارا هم هستم
باریک ا… دختر ایران زمین :star::star::star:

2 پسندیده