Photographers

کوهنوردی امروز صبح

9 پسندیده

سلاااام!

7 پسندیده

درود بر گیسو بانو :tulip:
من فکر میکردم تو مکالمه و زبان قوی هستین ،حالافهمیدم تو عکاسی بسیار خلاق و هوشمندین ،
شکار سوژه در تصویر اول بسیاربسیاربسیاربسیار عالیه
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::pray::clap:
پیداکردن و درک سوژه خودش یک هنره ،که شما بلدین .:tulip::tulip::100::100::100::+1:
تصویر دوم هم غروب عالی با رنگی بدیع :tulip::clap::pray:
تصویر سوم هم از اون عکسهای جانه :tulip::tulip::100::rose: قانون یک چهارم عالی رعایت شده :+1:
تصویر آخر یک تصویر معنا گرا که من خیلی دوسش دارم چون هدف داره و پیام :rose::rose::100::100::100::100:
مرسی گیسو بانوی هنرمند بابت اشتراک زیباییها و مفاهیم ناب :+1::ok_hand::yellow_heart:

5 پسندیده

خیلیییییی ممنون، شما لطف دارین. :blush:

خیلی شبیه غروبه، ولی در حقیقت ساعت ۷ صبحه! :joy: خیابون خلوت بود، منم امروز پیاده رفتم کلاس، ی چند تا عکس گرفتم سر راه. خوشحالم خوشتون اومده. :rose:

7 پسندیده

بسیار عالی :ok_hand::ok_hand::100:

بی تعارف انتخاب سوژتون عالیه ،زوایای عکس هم بی نظیره،سپاس گیسو بانو :pray:

6 پسندیده

سلام دوستان :sparkles::gem:
شبتون بخیر
آهنگ جدید :musical_score:

امیدوارم ‌‌‌‌‌لذت ببرین :innocent::rainbow:

8 پسندیده

سلام دوستان، با اجازه ی خانم @gisoo13 ی گرامی امیدوارم جسارت منو ببخشید بخاطر این اقتباس قبل از کسب مجوز. :rose:
دکل مخابرات از آن دوردستها، دودکش کوره ی آجرپزی ، میله ی بارفیکس و حتی درختان همه در حال اشاره به آسمانند، مگر چه دیده اند؟

همانند عکاس هنرمند و باریک بین قصه ی ما بنگرید تا بدانید منظورشان را.
آنها چشم زرین آسمان را که در زیر ابروی سیمین ابرها قرار گرفته و از پس جعبه ی کبریت دخترک کبریت فروش به ما مینگرد نشانه رفته اند.
در حالیکه ما سوار بر مرکبهای آتشین بدون حتی نیم نگاهی به دختران و پسران کبریت فروش چهار راه های شهرمان سر بر گریبان خویش فرو برده و روزمان را به شب می رسانیم، آسمان نگران است.
حق با آن بزرگ مرد است (@abbas_17 ) وقتی زندگیهایمان خالی از عشق شده و هرکس تنها به خود می اندیشد طلوع یا غروب، چه فرقی میکند؟

این را میشود از آن نیمکت خالی دریافت. در حالیکه انسانها از هم گریزانند و در خانه ها نشسته و درها را به روی خود و چشمانشان را به روی زندگی بسته اند، چشم آسمان باز است.
گنجشکهای شهر را می بینم که گرد هم آمده اند. می خورند و مینوشند و عاشقانه در کنار هم زندگی میکنند و شاید هم حتی در کنار هم بمیرند.

به خود آیید آدمها، به خود آیید و گلها را دریابید. آنها زندانیند.
بشکنید قفسهارا و رها کنید گلها را؛ و خود را نیز.
گویا هنوز فرصتی باقیست.

6 پسندیده

به به ،مام وطن ،ایران عزیز ،کمان آرش ،نگهدارتون باشه ،هنرمند ،ایراندخت ،یگانه بانوی بی همتا ،سپاس بابت اجرای باابهتتون ،بی شک ساز پیانو بدلیل توام بودن ملودی و آکورد بسیار سخته وشما،کارتون ارزشمنده ،همیشه سربلند باشید چون نام نامی ایران و ایرانی :herb::herb::100::100::star_struck::star_struck::+1::+1::pray::pray::rose::rose::rose:
پیروز باشید :+1:

5 پسندیده

زنده باد شاعر تصاویر و مفسر مضامین ،لذت بردم وحید جان ،عالی، تو خودت نمریه ۲۰ی :pray::star_struck::100:

5 پسندیده

شاگرد شمام عباس عزیز، ممنونم از تاییدتون. :rose:

4 پسندیده

اجازه لازم نیست، خیلی خوشحالم که شما از عکسام همچین برداشت جالب و پر معنی کردین. من خودم اینطوری بهش نگا نکرده بودم. :rose: :sweat_smile:

6 پسندیده

این چه حرفیه اینجا هم افزایی داریم استاد و شاگردی نیست ،کارخوب ،خوبه عزیز :clap:

شاکله ذهن کسی اگه زیبا نباشه ،زیبایی خلق نمیکنه ،ذهن زیبای شما خلق کرده و ذهنی دیگر چون وحید عزیز زوایای منبعث از اون رو تشریح کرده :pray::pray::pray::herb:
درود بر هردوی شما ،زنده باد :clap::clap::clap::clap::clap::clap:

6 پسندیده

شما لطف دارین، شبتون بخیر. :blush::rose:

6 پسندیده

این عکس ها رو همگی از اطراف محل خونه‌مون گرفتم :]

10 پسندیده

درود بر درسا بانو ،چند جلسه غیبت داشتین ،هنرمند :unamused: :pray::100::rose:ولی غیبتهاتون رو پاک می کنم :joy: چون دست پر اومدین ،عکساتون عالی هستن :pray:
دوتا عکس آخرتون شاهکارن ،عالی ،مرسی ،ممنون ،یپا عکاس هستین ماشاالله :rose::100:
این عکس غروب ،خوراک بچه های گرافیسته برا پوستر ،
عکس آخری جاااااااااااااانه :rose::gift_heart::white_check_mark::heart_eyes:
ممنون از اشتراک ،درسا :white_check_mark::white_check_mark::white_check_mark::white_check_mark::white_check_mark:

7 پسندیده

بله درگیر تغییر رشته هستم

بله دیگه
خیلی تشکر

کوچیکیم

یه حس غرب وحشی طوری داره :joy:

پر از حس خوبه

قربون شما

6 پسندیده

تغییر رشته درست شد ،میبینم شادین خداروشکر ،رشته موسیقی ردیف شد؟ :+1:

7 پسندیده

سلام خانم درسا خوش اومدین. :rose:
به قول شاعر، کم گوی و گزیده گوی چون در.
و درسای زبان شناس کم میگه و گزیده عکس میذاره ولی زیبا و سنجیده.
سخن کم گوی تا در کار گیرند. Like you. :slightly_smiling_face:
که در بسیار، بد بسیار گیرند. Like vahid 240.
لذت بردم از عکسهای زیباتون، ممنونم از اشتراک گذاری و براتون در تحصیل، موسیقی و عکاسی آرزوی موفقیت میکنم. :clap:

7 پسندیده

اره خوشبختانه درست شد دارم تغییر میدم

خیلی تشکر

7 پسندیده

خداروشکر پس شیرینی ما ،یه اجرای گیتار الکتریک :white_check_mark::+1::herb::star_struck: منتظرم :ok_hand:

6 پسندیده