Photographers

اجازه لازم نیست، خیلی خوشحالم که شما از عکسام همچین برداشت جالب و پر معنی کردین. من خودم اینطوری بهش نگا نکرده بودم. :rose: :sweat_smile:

6 پسندیده

این چه حرفیه اینجا هم افزایی داریم استاد و شاگردی نیست ،کارخوب ،خوبه عزیز :clap:

شاکله ذهن کسی اگه زیبا نباشه ،زیبایی خلق نمیکنه ،ذهن زیبای شما خلق کرده و ذهنی دیگر چون وحید عزیز زوایای منبعث از اون رو تشریح کرده :pray::pray::pray::herb:
درود بر هردوی شما ،زنده باد :clap::clap::clap::clap::clap::clap:

6 پسندیده

شما لطف دارین، شبتون بخیر. :blush::rose:

6 پسندیده

این عکس ها رو همگی از اطراف محل خونه‌مون گرفتم :]

10 پسندیده

درود بر درسا بانو ،چند جلسه غیبت داشتین ،هنرمند :unamused: :pray::100::rose:ولی غیبتهاتون رو پاک می کنم :joy: چون دست پر اومدین ،عکساتون عالی هستن :pray:
دوتا عکس آخرتون شاهکارن ،عالی ،مرسی ،ممنون ،یپا عکاس هستین ماشاالله :rose::100:
این عکس غروب ،خوراک بچه های گرافیسته برا پوستر ،
عکس آخری جاااااااااااااانه :rose::gift_heart::white_check_mark::heart_eyes:
ممنون از اشتراک ،درسا :white_check_mark::white_check_mark::white_check_mark::white_check_mark::white_check_mark:

7 پسندیده

بله درگیر تغییر رشته هستم

بله دیگه
خیلی تشکر

کوچیکیم

یه حس غرب وحشی طوری داره :joy:

پر از حس خوبه

قربون شما

6 پسندیده

تغییر رشته درست شد ،میبینم شادین خداروشکر ،رشته موسیقی ردیف شد؟ :+1:

7 پسندیده

سلام خانم درسا خوش اومدین. :rose:
به قول شاعر، کم گوی و گزیده گوی چون در.
و درسای زبان شناس کم میگه و گزیده عکس میذاره ولی زیبا و سنجیده.
سخن کم گوی تا در کار گیرند. Like you. :slightly_smiling_face:
که در بسیار، بد بسیار گیرند. Like vahid 240.
لذت بردم از عکسهای زیباتون، ممنونم از اشتراک گذاری و براتون در تحصیل، موسیقی و عکاسی آرزوی موفقیت میکنم. :clap:

7 پسندیده

اره خوشبختانه درست شد دارم تغییر میدم

خیلی تشکر

7 پسندیده

خداروشکر پس شیرینی ما ،یه اجرای گیتار الکتریک :white_check_mark::+1::herb::star_struck: منتظرم :ok_hand:

6 پسندیده

همین امشب یهویی ،دربرگشت از مهمونی ،تو حیاط خونه فامیل ، گوشی رو درآوردم گفتم تکون نخورین همشون ترسیدن :sweat_smile::sweat_smile:

9 پسندیده

صحبتهاتون رو به صورت اکشن خوندم اونجا که به دوستاتون گفتید تکون نخورید یه لحظه منم اینجا ترسیدم :joy:

9 پسندیده

بادرود لیا بانو ،یه لوکیشن اکشن هم براش ذهنی ترسیم کنید ،گروههای مافیایی هم بیان :sweat_smile: چه شود!
نترسید ،ولی از مارمولک ترسیدن رو نمی‌دونم ،حتما می ترسین شما خانمها :rofl:
درضمن مطالب ارسالی شما که روحبخش و امید دهنده هستند ایکاش هرصبح دربیلبرد تبلیغاتی شهرها،مترو و… پخش می کردن،سپاس بخاطر بزرگی روحتون :ok_hand::rose:

7 پسندیده

ممنونم شما لطف دارید :pray::pray:

از مارمولک هم وحشتناکتر هست مگه؟ مخصوصا با اون چشماش :scream:
همچین زل میزنه به آدم قشنگ معلومه که میگه تو حریفم نیستی کوچولو ، واقعا هم حریفش نیستم :joy::joy:

9 پسندیده

یه عکس از دوست ریلایورم ،بانو مهناز کیوانی ، دقت کنید دیدین گفتم قانون یک چهارم وحی منزل نیست ،بخاطر همینه ،اینجا مهناز بانو با پرسپکتیو یه عکس زیبا ثبت کردن :+1::ok_hand:

7 پسندیده

جناب گربه :] نزدیک میدون فاطمی

9 پسندیده

یه جناب گربه دیگه، نزدیک خونه

9 پسندیده

عکساتون عالی هستن ،شکارچی (گربه) رو شکار کردن ،شاهکاره :smile:

7 پسندیده

چرا گربه هاتون اینقدر لمیده هستن؟:rofl::rofl::rofl:

7 پسندیده

آدمو یاد مخمل (گربه ی تو خونه ی مادربزرگه) میندازه. :rofl::sweat_smile:

8 پسندیده