Photographers

ببخشید اگه آخرش تلخ شد ضمنا بعضی از عکسهارو بخاطر حفظ کرامت انسانها نذاشتم براتون. از همه التماس دعا. :rose:

8 پسندیده

عالیه، درود بر شما، دو عکس پی در پی. یکی سخن از اسارت دارد و دیگری از آزادی.
ممنون از اشتراک گذاریتون. :rose:

8 پسندیده

خواهش میکنم
عکس های شما هم بسیار زیبا بود :pray:t2:

8 پسندیده

8 پسندیده

وتصاویری از بزرگی خدا درکوه یخچال و کوبری همدان (شرحش درتاپیک کوهنوردی هست )

چه پاپی های قشنگی :smiley:

لیدرجان درکنار آب یخ چشمه پناهگاه یخچال ،خداقوت حسن جان :muscle:

چرخ یک گاری درحسرت واماندن اسب
اسب درحسرت خواب مرد گاریچی
مرد گاریچی درحسرت مرگ

باز کن پنجره را ،
که دلم سخت گرفت،
تابش نور خدا،
غم و اندوه مرا خواهد برد
:tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip:
این شعر واره هم یهو پرید تو دهنم :smiley:

عاشق این شعر هوشنگ جان ابتهاج هستم ،هرچند اون بزرگواری که به یاد مادر سفر کردش (روانش شاد) این تابلو رو تو کوه زده بهتر بود می نوشت : آهوان گم شدند درفراخی دشت ،آه از آن رفتگان بی برگشت .
درستش اینه ،ولی خیلی شارژ شدم این تابلو رو دیدم و کمی دلتنگی غریبی اومد تو دلم ،ترس مرگ مادر در آینده ای نامعلوم :pensive:

جناب بهرامی (نفر اول سمت چپ) مردی از جنس سخت کوشی،غریق نجات قهار استان و همنورد جدید گروه که خود کوهنوردی زبده است،تاکنون جان افراد زیادی را نجات داده و غرق شدگان زیادی را درسدها ،مردابها ودریا دربرابر دیدگان خانواده از آب بیرون کشیده ،حتی درموردشان صحبت هم نمی کنه چون چشماش پر اشک میشه :pensive:

6 پسندیده

خیلی ممنون که ما هم با خودتون همسفر می کنید آقا وحید :purple_heart::herb::pray:t2::innocent::heart_eyes:
:blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:
چقدر هم مسافت طی کردیم :joy::joy::joy:
پروفایلم رو اول ویدیو می بینم ذوق می کنم :joy::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

5 پسندیده

بینهایت ممنونم از توجهتون و ویدئویی که فرستادین. :rose:
عذرخواهی میکنم که اینقدر دیر پاسخ دادم.

4 پسندیده

درود بر شما از تصاویر و نوشته هاتون خیلی لذت بردم. ممنونم که مارو هم شریک این مسیر نورانی کردین :rose:

4 پسندیده

بسیار عالی و زیبا. همیشه سرشار از انرژی باشین ممنونم که مارو همراه خودتون بردین :rose::seedling:

4 پسندیده

سلام هم عکس و هم شعرتون محشره. ممنون از ارسالش. :rose:

ممنونم وظیفمه، زیارتتون قبول. :innocent:

شما لطف دارین زریبانوی گرامی، به یاد همه ی دوستان عزیز زبانشناس بودم و نائب الزیاره تون. :innocent:

5 پسندیده

کوهنوردی امروز صبح

9 پسندیده

سلاااام!

7 پسندیده

درود بر گیسو بانو :tulip:
من فکر میکردم تو مکالمه و زبان قوی هستین ،حالافهمیدم تو عکاسی بسیار خلاق و هوشمندین ،
شکار سوژه در تصویر اول بسیاربسیاربسیاربسیار عالیه
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::pray::clap:
پیداکردن و درک سوژه خودش یک هنره ،که شما بلدین .:tulip::tulip::100::100::100::+1:
تصویر دوم هم غروب عالی با رنگی بدیع :tulip::clap::pray:
تصویر سوم هم از اون عکسهای جانه :tulip::tulip::100::rose: قانون یک چهارم عالی رعایت شده :+1:
تصویر آخر یک تصویر معنا گرا که من خیلی دوسش دارم چون هدف داره و پیام :rose::rose::100::100::100::100:
مرسی گیسو بانوی هنرمند بابت اشتراک زیباییها و مفاهیم ناب :+1::ok_hand::yellow_heart:

5 پسندیده

خیلیییییی ممنون، شما لطف دارین. :blush:

خیلی شبیه غروبه، ولی در حقیقت ساعت ۷ صبحه! :joy: خیابون خلوت بود، منم امروز پیاده رفتم کلاس، ی چند تا عکس گرفتم سر راه. خوشحالم خوشتون اومده. :rose:

7 پسندیده

بسیار عالی :ok_hand::ok_hand::100:

بی تعارف انتخاب سوژتون عالیه ،زوایای عکس هم بی نظیره،سپاس گیسو بانو :pray:

6 پسندیده

سلام دوستان :sparkles::gem:
شبتون بخیر
آهنگ جدید :musical_score:

امیدوارم ‌‌‌‌‌لذت ببرین :innocent::rainbow:

8 پسندیده

سلام دوستان، با اجازه ی خانم @gisoo13 ی گرامی امیدوارم جسارت منو ببخشید بخاطر این اقتباس قبل از کسب مجوز. :rose:
دکل مخابرات از آن دوردستها، دودکش کوره ی آجرپزی ، میله ی بارفیکس و حتی درختان همه در حال اشاره به آسمانند، مگر چه دیده اند؟

همانند عکاس هنرمند و باریک بین قصه ی ما بنگرید تا بدانید منظورشان را.
آنها چشم زرین آسمان را که در زیر ابروی سیمین ابرها قرار گرفته و از پس جعبه ی کبریت دخترک کبریت فروش به ما مینگرد نشانه رفته اند.
در حالیکه ما سوار بر مرکبهای آتشین بدون حتی نیم نگاهی به دختران و پسران کبریت فروش چهار راه های شهرمان سر بر گریبان خویش فرو برده و روزمان را به شب می رسانیم، آسمان نگران است.
حق با آن بزرگ مرد است (@abbas_17 ) وقتی زندگیهایمان خالی از عشق شده و هرکس تنها به خود می اندیشد طلوع یا غروب، چه فرقی میکند؟

این را میشود از آن نیمکت خالی دریافت. در حالیکه انسانها از هم گریزانند و در خانه ها نشسته و درها را به روی خود و چشمانشان را به روی زندگی بسته اند، چشم آسمان باز است.
گنجشکهای شهر را می بینم که گرد هم آمده اند. می خورند و مینوشند و عاشقانه در کنار هم زندگی میکنند و شاید هم حتی در کنار هم بمیرند.

به خود آیید آدمها، به خود آیید و گلها را دریابید. آنها زندانیند.
بشکنید قفسهارا و رها کنید گلها را؛ و خود را نیز.
گویا هنوز فرصتی باقیست.

6 پسندیده

به به ،مام وطن ،ایران عزیز ،کمان آرش ،نگهدارتون باشه ،هنرمند ،ایراندخت ،یگانه بانوی بی همتا ،سپاس بابت اجرای باابهتتون ،بی شک ساز پیانو بدلیل توام بودن ملودی و آکورد بسیار سخته وشما،کارتون ارزشمنده ،همیشه سربلند باشید چون نام نامی ایران و ایرانی :herb::herb::100::100::star_struck::star_struck::+1::+1::pray::pray::rose::rose::rose:
پیروز باشید :+1:

5 پسندیده

زنده باد شاعر تصاویر و مفسر مضامین ،لذت بردم وحید جان ،عالی، تو خودت نمریه ۲۰ی :pray::star_struck::100:

5 پسندیده

شاگرد شمام عباس عزیز، ممنونم از تاییدتون. :rose:

4 پسندیده