🖌 آرشیو هنری هنرمندان زبانشناس

آفرین یگانه خانم عالی بود و لذت بردم، با اجازه تون دانلودش کردم. :clap::clap::+1::herb::rose:

درسا خانم شمام مثل من دانلودش کنین بعدش هر چند باری که دوست داشتین بدون قطعی ببینیدش و لذتشو ببرین. :rose::blush::slightly_smiling_face:

3 پسندیده

عالیه یگانه خانوم بسیار لذت بردم،بی شک موسیقی غذای روحه ،بسیار مسلط با کلاویوها بازی می کنید :+1:

2 پسندیده

خیلی ممنونم لطف دارین :smiling_face_with_three_hearts::pray:t2::sparkles::herb:

:pray:t2::smiling_face_with_three_hearts::rose::sparkles::herb:
بازی با کلاویه ها خیلی به آدم انرژی می ده
یک سورپرایزی هم دارم که اونم روز های بعدی می فرستم

2 پسندیده

دقیقا همینه یگانه بانو مخصوصا که هم ملودی و هم آکورد بنوازیم ،من فقط خوابهای طلایی استاد معروفی رو با ارگ میزدم ،یبار با یه پیانو یاماها ،مال دانشگاه تربیت معلم حصارک اجرا کردم انگشتام داشت می شکست ، البته همینطور فقط همینو بلد بودم :hibiscus:
بی صبرانه منتظر سورپرایز شما هستم :+1::ok_hand::tulip: با موسیقی روح من چون پرواز یک کایت در آسمان جولان میده ،ممنون از حضور ظریف شما درقامت نوازنده و هنرمند البته با ساز تخصصی و سخت ،راستی کوکشم بلدین ؟

2 پسندیده

خواب های طلایی رو من خیلی خیلی دوست دارم و آهنگ مورد علاقه ام هست در پیانو انشالله از اون هم ویدیو ضبط می کنم می فرستم :rose::rose::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

راستش تا حالا امتحان نکردم و نمی دونم چیه :no_mouth::confused:

2 پسندیده

فکر میکنم کوک پیانو ابزار خاصی رو لازم داره

1 پسندیده

درود برشما،بله یه آچار شبیه آلن ودر قسمت انتهای ساز با شل و سفت کردن کوک میشه البته یه نوازنده قابل مثل شما هم باید کمک کنم و هر لحظه کلاویه رو بفشارند تا کسی که کوکش می‌کنه بگه بسه ،البته این توضیحات برای پیانوهای آکوستیک( گرند یا دیواری ) هست که هر ۶ ماه یکبار باید کوک بشه .
امیدوارم در آینده یگانه بانو یک گرند پیانو بگیرن و از هرچه زیبایی هنر هست لذت ببرند و با درسا بانو یه اجرای مشترک داشته باشن :rose:

2 پسندیده

آهنگ هآوآ نآگیلآ :guitar:

هاوا ناگیلا (در عبری: הבה נגילה به معنای: بیاید شاد باشیم) ترانه مشهور فولکوریک یهودی است که ستارگان مشهوری همچون جولی اندروز، دالیدا، نیل دایمند، هاری بلافونته، باب دیلن، ایوان ربروف، آندره ریو، شارل آزناوور ، انریکو ماسیاس، لیلا فروهر، گروه بیتلز و بسیاری دیگر از ستارگان موسیقی جهان آنرا تاکنون اجرا کرده‌اند.

هاوا ناگیلا، بیشتر در مراسم شادی یهودیان غیرمذهبی از جمله در مراسم هشت روزه جشن روشنایی حانوکا و دیگر جشن‌های مذهبی و غیرمذهبی اجرا می‌شود. ترانه هاوا ناگیلا همچنین به زبان‌های مختلف نیز بازسازی شده است.

البته آنچه اصالت دارد ملودی ست نه متن ترانه ، متن ترانه متعلق است به سال ۱۹۱۸ که توسط یک شاعر یهودی برای جشن گرفتن سیطره انگلیسی ها بر فلسطین در جنگ جهانی اول سروده شد.

7 پسندیده

درسای گرامی بسیار عالی :+1::+1::rose: آهنگ رو هم معرفی کنید اگه امکان داره :+1:

4 پسندیده

عالی درسای عزیز، ممنون از اشتراک گذاریتون، بعضی از آهنگها آدمو یاد خاطرات تلخ و شیرین گذشته ی زندگیش میندازه و این آهنگی که شما اجرا کردین برای من دقیقا همچین حکمی داره. :dove:

3 پسندیده

بله متن پیامم رو ادیت کردم
توضیحات رو الان اضافه کردم اگه دوست داشتید بخونید

خب ایشالا که این اهنگ خاطرات شیرینتونو براتون زنده کرده باشه (هرچند به نظر من خاطرات تلخ هم یاداوریشون شیرینی خاص خودش رو داره)

4 پسندیده

بادرود و سپاس بابت اجرای ناب شما ،منظور من هم معرفی اجراها و کلیت آهنگ بود ،متن ترانه می تونه به فراخور زمان یا زبان خاصی تغییر کنه ،توضیحتون عالی بود و

واین سخنتون نشان از پختگی فکری شماست ،خیلی خوشم اومداز این جملات ناب، آفرین درسا بانو :+1::+1::+1::+1::+1:

4 پسندیده

آره خاطراتی شیرین از سختیهای سالها پیش، واقعا حس غریبی به من دادین که نمیدونم چطور توصیفش کنم. ولی منبعد هروقت این آهنگو بشنوم، علاوه بر حس غریب اون خاطرات قدیمی شمارو هم به عنوان یک خانم شیفته ی هنر موسیقی به خاطر خواهم آورد. :slightly_smiling_face:

3 پسندیده

آفرین وحید جان کاملش کردی ،سپاس ،:hibiscus::raising_hand_man:

5 پسندیده

I love it :cherry_blossom: Thanks to shair

2 پسندیده

سلام دوستانم :gem::sparkles::innocent:
خوبین :purple_heart:

شبتون پر ستاره

:star::star::star::star::star:

:iran:

10 پسندیده

به به ،مام وطن ،ایران عزیز ،کمان آرش ،نگهدارتون باشه ،هنرمند ،ایراندخت ،یگانه بانوی بی همتا ،سپاس بابت اجرای باابهتتون ،بی شک ساز پیانو بدلیل توام بودن ملودی و آکورد بسیار سخته وشما،کارتون ارزشمنده ،همیشه سربلند باشید چون نام نامی ایران و ایرانی :pray::pray::pray::pray::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::+1::+1::+1::100::100::100::100::herb::herb::herb::clap::clap::clap::rose::rose::rose::ok_hand::ok_hand::ok_hand::yellow_heart:

4 پسندیده

سلام. :rose:
دریای یگانگی اینجاست.
خدای یگانه، می آفریند شاعری یگانه را ، نامش استاد حسین گل‌گلاب.
اوست خالق آهنگ و سرودی یگانه، نامش ای ایران.
سروده ای که نظیرش نیست در دل ایران و ایرانیان.
وحال بانویی یگانه مینوازد آهنگی یگانه، از شاعری یگانه، آفریده ی خالقی یگانه. نام آن بانو، یگانه
دریای یگانگی یعنی همین. :rose:
عالی بود یگانه بانو.Photographers

2 پسندیده

از هر دو سپاسگزارم :pray:t2::innocent::rainbow::pray:t2::star::rose::bouquet::cherry_blossom::blossom::rose::relaxed:
@abbas_17
@vahid240

2 پسندیده

زنده باااااااااد ،مرسی درسا بانو @Dorsa_Kl ،من الان اینو شنیدم ،صدای صاف و زلالی دارین ،بسیار عالی :+1::+1: یه زحمت دارم براتون ،برای صعود دماوند یه ترانه مثل همین برای کلیپ عکس برام بخونین بشه ملودی بیس کلیپ عکس و تو تاپیک هم با افتخار ازتون تشکر کنم ،چرا همیشه ترانه آماده خارجی،اینبار یک زبانشناس بخونه و بنوازه ،از یگانه بانو هم خواستم یه رسیتال پیانو بفرسته برای کلیپ فیلم ،خیلی ممنونم درسا بانو :v:t4::v:t4::100::100::heart_eyes_cat::ok_hand::ok_hand::raising_hand_man::raising_hand_man::raising_hand_man::raising_hand_man:

2 پسندیده