🖌 آرشیو هنری هنرمندان زبانشناس

واقعا قشنگه
آفرین
عالیه

3 پسندیده

سلاااااااااااااااااااام
وای من موزیک خالی این اهنگه رو خیلی دوست داشتم و می گوشیدم الان دیدم متنشو و با صدای شما گوشیدم
عالی بابا عالی :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

That’s not the shape, the shape of my heart

این یه تیکه رو واقعا عالی اجرا کردین ماشالاه نفس و باریک به تحریر اخر کلامتون :ok_hand::ok_hand::blush:
به هنرمندامون خواننده هم اضافه شد :heart_eyes::heart_eyes:

7 پسندیده

این اهنگ خیییلی سخته واسه خوندن, ای ول, افرین بشما, خیییلی قشنگ خوندین. :clap::clap::clap::clap::clap::clap::muscle::clap::clap::muscle:
اون سوت هم باحال بود

2 پسندیده

ظهر ما اینجا ب سر شد جاتون خالی :heart_eyes::heart_eyes:

16 پسندیده

:scream::scream::scream::scream::scream::scream::scream::scream:
وای
خیلی قشنگه
مثل تابلوی نقاشی میمونه
یه عالمه عکس بندازیا
خوش بگذره حسابی
:heartbeat::heartbeat::heartbeat::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

مرسی عزیزم جاتون خالی بود راستش اومدیم خونه دیگه کلا ازینجا تا خونه یه رب راهه :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
ولی خودمم خیییلی اینجارو دوس دارم ‌کلا همه فصلش قشنگه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 پسندیده

@m-m96
ماشالا هنرمند :clap::clap::clap::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: چقد قشششنگه ولی دیگه خیلی غم داره پشتش به چی فکر میکردی اینو کشیدی :joy::joy::joy::joy::joy:
ولی دمت گرم خیییلی قشنگ حسو منتقل کردی :heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

یه حسی بهم میگه بابات با بابام یه رابطه نزدیک دارن چون مثل هم انرژی میدن :joy::joy::joy::joy::joy:
ینی یه جوری میزنن تو ذوقت ک از کاری ک کردی پشیمون میشی :joy::joy::joy::joy:
خداحفظشون کنه واست عزیزم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

@ala
@KH.GH64
احسنت :clap::clap::clap::clap::blush: بییی نظیر بود کاراتون خوشحالم ک تو جمع هنرمندایی مثل شماها هستم :blush::blush:

3 پسندیده

بزار بمااااند :joy::joy::joy::joy::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

آره انرژی آدمو خوووورد میکنن :joy::joy:

ممنوووون عزیییزم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
همچنین :rose::rose::rose:

1 پسندیده

اینم کوسن های نمدی من :joy::joy::joy:

22 پسندیده

اینم جایی که ظهر بودم البته عکس مال پارساله :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

24 پسندیده

وااااای چ خووووشکلن :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
خییییلی نازن خییییلی تمیزن
واقعا باریک

اینو خودت گرفتی؟؟؟ :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
راااستشو بگو با کی رفتی ؟؟ :smirk::smirk::smirk:

3 پسندیده

مرررسی عزیزم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
چشات ناز و تمیز میبینن :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

ن والا شاهکار پسر عممه عکسایی ک خودم گرفتم بالاتر گذاشتم:joy::joy::joy:
امروز با خواهر و مادر اونجا بودیم راستش :joy::joy::blush::blush::blush:

3 پسندیده

خب خوبه آفرین
راضی ام ازت :joy::joy::joy::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

4 پسندیده

اوف عجب عکسی
دلم قدم زدن تو این مکانو خواست :heart_eyes::heart_eyes:

1 پسندیده

:joy::joy::joy::joy:
فدات عزیزم :wink::wink::wink:

3 پسندیده

تشریف بیار در خدمتم بریم قدم بزنیم ینی هواش عااالیه برا قدم زدن :blush::blush::heart_eyes::heart_eyes::sweat_smile::sweat_smile:
البته اگه کوه نوردی هم علاقه داری همین بقلش یه کوهه ک واسه خانوما میرن کوه نوردی :sweat_smile::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

جدی؟ من کوهنوردیم عاشقم. نگم برات که تابستونای بچگیم تو کوه بزرگ شدم :heart_eyes::heart_eyes::joy:

2 پسندیده

این اهنگ رو خعلی دوست میدارم :heart_eyes:

3 پسندیده