« برای رسیدن به موفقیت در زبان انگلیسی باید از خودمان شروع کنیم »

بله کاملا صحیحه

من یادمه زمانی که قصد داشتم با انگلیسی قدرت شروع کنم دو دل بودم.
تو اینترنت گشتم و سعی کردم ببینم مردم چی میگن
تو یه سری نظرات دیدم که همه به ای جی هوگ حتی توهین هم کرده بودند. همونجا دو دلیم بیشتر شد تا اینکه بیشتر تحقیق کردم و با ایوان اوتینگر آشنا شدم.
اونجا به این اطمینان رسیدم که میشه با این روش انگلیسیمو پیشرفت بدم.
ولی چی شد؟
من فک میکردم با 6 ماه تمومه چون اون موقع نمیدونستم ساعت ها هستند که اهمیت دارند نه ماه ها
واسه همین دقیقا یادمه به هفته 29 رسیدم با خودم گفتم من رسیدم درس 29 ولی چرا هنوز مشکل دارم؟
به جای نا امید شدن و توهین به ای جی هوگ ترجیح دادم بازم سرچ کنم و متوجه شدم مشکل از ساعاتی بوده که برای انگلیسی کنار گذاشته بودم نه منبع
به هر حال این بحث روانشناسی قاطعیته و یه بحث روحیه.
هر کی میخواد یه راهی رو پیش بگیره باید در نظر بگیره که یه چیز کافی نیست باید کلی چیز رو کنار هم بزاره تا بتونه پیشرفت کنه.
برنامه، منبع، تحقیقات و…
همه و همه کنار هم میتونن به موفقیت برسونن یه شخص رو. ولی بهتره یه شخص در زمان شروع قاطع عمل کنه.
مرسی آقا فرشید مثل همیشه کامل.:rose:

10 پسندیده

آقای کامبیز ممنونم. واقعاً عالی و تأثیر گذار بود. :clap::clap::clap::clap::clap::rose:

5 پسندیده

مقاله ها تون واقعا كمك بزرگيه بقول بچه هاي تالار دمتون گرم :pray::pray::rose:
اين اطمينانه كه گفتين ميتونم بگم من هر روز بهش ميرسم اوايل خيلي ميترسيدم تلاش كنم و به نتيجه نرسه …
قرار بود با يكي از دوستام با هم شروع كنيم كه خب ايشون همون اول
گفت هدي فك نميكنم بشه اينطوري زبان خوند و از اونجايي كه تصميمو گرفته بودم بيخيالش شدم و هردفه منو ميبينه ميپرسه ميگه ميتوني مكالمه كني ؟؟؟:joy::joy: دو سه ماهه …ببخشيد زياد حرف زدم :pray:

6 پسندیده

:clap::clap::ok_hand::ok_hand::clap:

4 پسندیده

بسیاااار عالی :clap::clap::clap::clap::grinning_face_with_smiling_eyes: جالبه نظرات رو میخوندم دیدم پارسال چقدر جدی از هم انتقاد میکردن بچه ها :hushed::grinning_face_with_smiling_eyes: این روش عالیه چون همو بهتر میشناسن و ارتباطات بهتر و بیشتر میشه :clap: همینکه همو خط نمیزنن قشنگه :grinning_face_with_smiling_eyes:

3 پسندیده

وقتی :wink:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

2 پسندیده

این سوال خیلی قشنگه :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

4 پسندیده

قبلا یه کم راجع به روش های یادگیری زبان مطالعه کرده بودم و مشخص بود که افراد با تعامل با زبان مقصد بهتر و سریعتر یاد میگیرند و در ادامه یه فردی رو پیدا کردم که سال ها قبل با کتاب داستان ها شروع کرده بود و تکرار و تکرار و تکرار تا به هدفش رسید. هیچ راه میانبری وجود نداره و باید با همه ی حواس با زبان جدید درگیر بشیم. این قطعیت میتونه شروع راه ما باشه

3 پسندیده

آخ آخ … فقط این یه تیکه :woman_facepalming:
عالی بود این یه تیکه :clap::clap::clap: آقا کامبیز :dizzy::dizzy::dizzy:
من خودم نمی تونم حتی یه روز هم از انگلیسی دور باشم.
عادت کردم بهش

:blue_heart::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::blue_heart:

1 پسندیده