مشکل لایتنر در زمان تعویض گوشی

با سلام.
در ابتدا دوست دارم از طراحان نرم افزار بسیار عالی زبانشناس و از کسانی که در تالار کمک و حمایت می کنند و انگیزه قوی برای یادگیری زبان ایجاد می کنند تشکر کنم.

مشکل لایتنر در برنامه زبانشناس من با تعویض گوشی ایجاد شد. کلمه تلفظ می شود ولی متنی که کلمه را در آن یادگرفته ام تلفظ نمی کند. از طرفی نمی توانم در گوشی قبلی خودم فایل داستان‌هایی که قبلاً از زبانشناس دانلود کرده ام و بعضاً آن درس را از زبانشناس پاک کرده ام، پیدا کنم. چطور می توانم این مشکل را حل کنم.
آیا راه حلی به غیر از دانلود دوباره همه داستانها در گوشی جدید وجود دارد؟ زیرا من بعضی از مجموعه ها را گوش داده ام و پاک کرده ام و فراموش کرده ام که کلمه را از کدام مجموعه به لایتنر اضافه کرده ام.
پیشاپیش از راهنمایی شما متشکرم.

3 پسندیده

سلام
نه متاسفانه راهی ساده وجود نداره. یک راهی که امکان پذیر هست اینه که در صورتی که با این لغات در متن رو‌به‌رو میشید روی اونها بزنید و بعد روی دکمه به‌روزکن بزنید.
یک راه یک مقدار سخت تر اینه که از امکان سرچ لغت استفاده کنید و درس مورد نظرتون رو پیدا کنید و دانلود کنید. برای ورود به بخش جستجو داخل درس بشید و روی یک لغت بزنید و سپس روی دکمه ذره‌بین بزنید و از اون آیکون زبانشناس استفاده کنید.
اگر روی گوشی قبلیتون زبانشناس رو کاملا پاک نکردید هنوز احتمال اینکه فایل‌های صوتی وجود داشته باشند هست. میتونید از این تاپیک برای جابه‌جایی استفاده کنید (البته این تاپیک برای مشکل دیگری است ولی شما هم می‌توانید از آن استفاده کنید)

1 پسندیده

متشکر از پاسخ کامل و کارامدتان.
جناب آقای گل میرزایی از ترفند غیر رسمی استفاده کردم و مشکل کاملا حل شد. در فولدر Com.eel دو تا فولدر قرار داشت و من فقط فولدر Files رو به فولدری با همین نام به موبایل جدیدم منتقل کردم و مشکل حل شد.

1 پسندیده

کار خوبی کردید :smile:

1 پسندیده