ارزیابی شما از نمایش «ونزدی»

ارزیابی شما از نمایش «ونزدی»
none 5.0 17

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از نمایش «ونزدی» در اپلیکیشن زبانشناس است.

توضیح مختصری از این دوره: لهجه: آمریکن. امتیاز: 8.3. ترجمه: زیرنویس از اینترنت. سریال Wednesday محصول کشور آمریکا و در ژانر جنایی ، خانوادگی می‌باشد و به کارگردانی در سال 2022 ساخته شده است. ونزدی داستان زندگی ونزدی آدامز را به عنوان یک دانش آموز و تلاشش را برای بهترکردن توانایی های ذهنی اش و همچنین حل معمایی که پدر و مادرش را درگیر کرد، به تصویر می کشد.

سطح: خیلی سخت

2 posts were merged into an existing topic: تعمیرگاه زبانشناس :pushpin:

سلام با تشکر از تیم خوب زبانشناس
لطفاً قسمت های دیگه ای این سریال رو هم بزارید :pray:

سلام دوست خوبم درحال بارگذاری هست

خیلی ممنون از زحمات شما لطفا ادامشو هم قرار بدین

واقعا بابت این سریال ممنونم

1 پسندیده

دمتون گرررررم

1 پسندیده

میشه سریال friends هم بزارید

1 پسندیده

عالیه
خیلی ممنون که اضافه کردید

1 پسندیده

thanks a million
but I have been trying to download this for two days with any luck
Dam*n the internet

1 پسندیده

لطفا فیلمهارو با حجم کمتری آپلود کنید … حجم کمتری از فضای گوشی رو بگیره … چون تعداد موارد دانلودی ما بالاست.ممنون

1 پسندیده

با اینکه سانسور شده بود یه جاهاش ولی عالی بود دمتون گرم:clap::clap::clap::clap::clap:

1 پسندیده

سلام. ظاهرا لهجه فیلم بریتیشه. ایا اشتباه میکنم؟ لطفا پاسخ بدید بهم در این مورد. ممنون

1 پسندیده

سلام

@mostafa13680825

خیر این سریال لهجش آمریکن هست

1- داخل توضیحات گفته شده یک مجموعه امریکایی پس طبیعتا لهجه باید انگلیسی امریکایی باشه نه بریتیش

2- یکی از بارزترین تفاوت های این دو لهجه تلفظ حرف R هست که من یک تیکه کوتاه از یک قسمت سریال رو براتون برش زدم تا متوجه بشید واژه picture چطور تو فیلم تلفظ میشه و توی یک سایت دیگه هم تلفظ بریتیش هم امریکن رو براتون پلی کردم که قشنگ متوجه تلفظ بشید و اگر باز هم مردد بودین بگین من مثال های بیشتری از سریال براتون در میارم.

تو لهجه امریکن R واضح تلفظ میشه تو این ویدیو ونزدی میگه پیکچر و صدای R قشنگ شنیده میشه ولی تو بریتیش میگن پیکچِ و R تلفظ نمیشه

این نکته رو هم بگم یکسری فیلم یا سریال ها هستن ممکنه چند لهجه توش استفاده بشه یعنی یک شخصیت داستان لهجش بریتیش باشه ولی بقیه لهجشون امریکن باشه لذا اساس لهجه اون سریال یا فیلم لهجه اکثریت شخصیت هاست

3 پسندیده

خیلی عالی بود من که لذت بردم و حجم کلمات جدید هم زیاد هست برای مبتدی ها

2 پسندیده

از لحاظ کیفیت صدا یکم مشکل داره.

بخشی که به نظرتون مشکل داره رو اطلاع بدین دقیق‌تر بررسی کنیم

سلام وقتتوت بخیر
بابت نرم افزار فوق العادتون متشکرم
فیلم ونزدی کیفیت صدای خوبی نداره
باس صدا بسیار زیاده و صدا کمی هم هوا دارد
متشکرم از پیگیریتون

1 پسندیده