تغییرات جدید تالار زبانشناس + جریمه جدید

سلام دوستان

می‌خوام یه سری تغییرات جدید تالار زبانشناس رو بگم

یکی دسته بندی شده اعلان ها

در ردیف اول دسته بندی که عکس زنگوله هست یعنی تمام اعلان ها براتون نشون داده میشه ، مثل پیام خصوصی ، لایک و غیره …

دومی که می‌بینید عکس یه دونه فلش هست که داره تغییر مسیر میده به راه کج ، این یعنی چه کسانی به پیام شما پاسخ دادن

سومی که عکس یه قلب هست یعنی نشون میده چه کسانی پیام های یا پیام شما رو لایک کرده

چهارمی که عکس یک پاکت نامه هست یا به قول خودمون عکس ایمیل هست ، اون نشون میده چه کسانی به شما پیام خصوصی داده ، و معمولاً میگه ۱ یا هر چقدر که براتون ارسال شده با رنگ سبز هست می‌دونی دیگه چی میگم ؟

پنجمی عکس یه دونه مثل پرچم هست نمی‌دونم چی هست دقیقاً ، اون یعنی چه پیام هایی یا چه تاپیک هایی رو ذخیره کردید که اگه خواستید باز ببینید آن پیام یا تاپیک دیگه نگردید ، همون رو بزنید میاره

ششمی یه دونه عکس شکل پیام هست میزنه آگاه سازی که هنوز خودم نفهمیدم :sweat_smile:

@aFsaneh_boroumand

خانم برومند اگه زحمتی بکشن این قسمت رو توضیح بدن

هفتمی عکس سه تا مکعب و یک لوزی است ، اون نشون میده چه پشتیبان هایی پیام یا تاپیک شمارو ویرایش کردن ، از یه طرف نشون میده چه نشان هایی رو دریافت کردید

و آخری که میشه هشتمی که عکس یه آدم هیکل دار و سر گرد رو نشون میده ، اون میگه حساب کاربری تو میخوای چی کار کنی ، خارج بشی چی کنی باهاش

تغییر دومی که متوجه اون شدم اینه که اگه نشان اون آدم هیکل دار و سر گرد رو دارید ، اگه برنزی باشه دو تا داره ، کنجکاو و مستعد ، اگه هیچ نیای تالار اونا گرفته نمیشه ، بعد نقره ای میشه ماهر ، اگه نیای باز هیچ تالار ، نشان ماهر رو ازت میگرن ، و آخری طلایی که مجرب هست ، اگه نیای تالار میشه ماهر بعد ماهر مستعد بعد مستعد کنجکاوی و ضرر می‌کنی که نیای تالار مگرنه پلیس تالار شمارو جریمه می‌کنه :blush:

تغییر سومی

آقای ناصری گفتن منم اینجا میگم

این مهمترین هست

همینی که شکل چت هست

این میتونی مثل تلگرام چت کنید

و حتی چند نفر هم بهش اضافه کنید
و ۹۰ روز بگذره پاک میشه

امیدوارم کمکتون کرده باشم

موفق باشید :rose:
در پناه حق باشید :rose:

7 پسندیده

@melodie1

1 پسندیده

مهمترین تغییر تالار یعنی اضافه شدن قابلیت چت رو ندیدین؟

6 پسندیده

سلام

مرسی مچکرم از آموزش خوبتون⚘خیلی کامل و جامع همرو توضیح داده بودین⚘⚘⚘⚘

این ششمی هم یه چیزیه دقیقا شبیه چهارمی(همون پاکت نامه یا ایمیل) که تازه اضافه شده و خیلی حس میکنم بهتر و دم دستی تره.

2 پسندیده

سلام وقت بخیر.

آقای ناصری من یه درخواستی داشتم اینکه فضای تالار رو هم تغییر بدین منظورم رنگ و روی تالاره که خیلی بی روحه همش سفیده اگه ممکنه زیباترش کنین.مچکرم⚘

2 پسندیده

سلام جناب ناصری
خدا قوت خدمت شما و‌تمام همکاران پر تلاش زبان شناس.
ویژگی نوتیفیکیشن برای ios فعال نشده؟ نوتیفیکیشن تالار.

2 پسندیده

خب راست میگید یا متوجه نشدم
یا حواسم نبوده :sweat_smile:

1 پسندیده

ویرایش شد :white_check_mark:

1 پسندیده

دقیقا همین منشنی که زدی توی همین بخش نشون میده. یعنی کسی منشنت کنه یا تو چت بهت پیام بده تو پیامش اینجا برات با تعداد به نمایش در میاد

1 پسندیده

آها

ممنون

1 پسندیده