کتاب های مشهور و خواندنی در مورد موفقیت و زندگی بهتر 📚

این کتابه .
البته من تازه شروعیدم
فک کنم الا خانومم همین کتاب رو میخونن @ala
منتها گویا جدیدا در 3جلد منتشر شده خیلی اطلاع ندارم من خودم همین کتاب 360صفحه ای رو دارم
درباره فعالیت ضمیر خوداگاه و ناخوداگاه است و نویسنده معتقده دنیای ما بازتاب افکار و پندارهای ماست و ضمیر باطن یا نا خوداگاه مانند زمین زراعتی می مونه که بذر اندیشه ها در اون قرار میگیره و رشد میکنه. بنابراین خیلی مهمه که ایا مثبت اندیش هستید یا منفی نگر
و این کتاب می اموزه چگونه مدیریت افکار رو در رسیدن به اهداف درست و مثبت به کار بگیریم.

12 پسندیده

من کتاب معجزه قدرت فکر رو دارم که تقریبا ادامه همون کناب هست. چون توضیحات نوشته اول کتاب قدرت فکر چاپ شده بعد معجزه قدرت فکر. البته من چند سال پیش نصف بیشترش رو خونده بودم و آثار خوبی اون موقع در شرایط روحی و فکری من داشت حتی پایان هر فصل تاثیر و نتیجه ای که در زندگی و طرز فکرم داشته رو یادداشت کرده بودم. بعد یه وقفه طولانی این چالش من رو بر این داشت تا دوباره به اون ارجاع کنم. الان سرعت خوندم پایین تر هست چون با تمرکز بیشتر میخونم.
نمونه یادداشت

9 پسندیده

آخر کتاب شفای زندگی یه لیست بلند از بیماری ها و علل روحی اونها وجود داره که نظرم رو خیلی جلب کرد. توی تمام بیماری یک احساس وجود داشت که شروع و آغازگر تمام بیماری هاست: ترس.
ترس عامل ایجاد تمام بیماری هاست. ترس از پیر شدن، ترس از کچل شدن، ترس از ضعیف شدن چشم، ترس از سرطان، ترس از بیماری قند خون، ترس از سکته قلبی. هر روز ما داریم به سرگذشت آدم هایی گوش می کنیم که دچار بیماری میشن و از بیماری ها رنج می برن. هر روز داریم علائم اون بیماری ها رو توی ذهن مون تصور می کنیم و می ترسیم.
هر کدوم از احساسات در بدن انسان، عامل یک سری فعل و انفعالات مثبت و منفی هستند. وقتی می ترسیم واکنش شیمیایی‌ای در بدن ما اتفاق می افته که بسته به احساسات و تصورات بعدی می تونه منجر به یک بیماری خاص بشه.
توی زندگی از هیچ بیماری ای نترسید. جوری زندگی کنید که انگار بیماری و پیری وجود نداره. کلمه بیماری رو از ذهن پاک کنید. احساس ترس و اضطراب رو کنار بذارید. فردای زندگی تون رو آگاهانه خلق کنید.

11 پسندیده

خیلی ممنون از لطف شما بابت معرفی کتاب.
در خاطره یادداشتم اشاره به افسردگی و ناراحتی کردم که مربوط به شرایطم بعد از بدنیا اومدن دخترم میشد که البته یه امر طبیعی بود این افسردگی ولی بعد با شروع یادگیری زبان و ایجاد یک نظم در زندگی تونستم به شرایط روحی و عصبی خودم فائق بیام.
باز هم سپاس از توجه تون

8 پسندیده

@Nobleman
@ala
ممنون بابت تبادل تجربیاتتون . به حضورتون افتخار میکنم :hibiscus:

6 پسندیده

تاپیک بسیار خوبی را باز کردین.
کتابهای وین دایر هم ارزش بررسی کردن را دارند.

6 پسندیده

اتفاقا امروز درس فلسفه تائوی ای جی رو خوندم که در مورد ضمیرناخودآگاه حرف زده … داشتم فکر میکردم کاش کتابهای کاربردی ای در این زمینه وجود داشت که اینجا رو دیدم
دوستان لطفا اگه توی این زمینه کتابهای دیگه ای رو هم میشناسید معرفی کنید

2 پسندیده

ممنونم
از تاپیک خوبتون
میتونم بپرسم این کتابا تا حالا چندبار تجدید چاپ شده و البته با چندتا نسخه
من اون دسته کتاب خووناییم که قبل از عنوان کتاب و نویسنده
به تعداد تجدید چاپ و میزان انتشار هر دورش توجه میکنم
البته نمیدونم درسته یا نه
اما برام مهمه
بازم سپاسگذارم

4 پسندیده

کتابی که من معرفی کردم چاپ هفتم بوده در سال1393

3 پسندیده

ممنونم
فک کنم تا چند وقت اینده شفای زندگی رو بخونم

4 پسندیده

شفای زندگی عالیه, حتما بخونین

5 پسندیده

سلام دوستان :relaxed: @atineh1967 @Nobleman @ala @a.bayani

ممنون از کتاب های گرانبهایی که معرفی کردید و خوشحالم از اینکه چنین دوستان متفکر و کتابخونی رو در کنار خودم میبینم

فقط یه نکته،, و اینکه اصلا قصد دوستان قصد جسارت ندارم ، چون همونجوری که منو میشناسید رنجوندن رفیق تو خونم نیست

ولی با معرفی کتاب هاتون زیر پست اصلی من، عملا پستم فلج شده :sweat_smile:

کاشکی اینارو تو PV برام میفرستادید تا به اسم خودتون منتشرش کنم، هم قالب تر و تمیز تری میگرفتند، و هم ترتیبشون و پیدا کردنشون برای دیگر دوستان راحت تر میشد

دست بوس همگی هستم بابت همکاری بی دریغتون :heart:

10 پسندیده

سلام اقا فرزاد.
درسته حق با شماس موافقم البته من اینجا کتاب قصدم نبود معرفی کنم
اون کامنت در جواب آتینه خانوم بود شرمنده :see_no_evil:
کامنتمو بحذفم؟
بازم ممنون بابت تلاشاتون :rose:

3 پسندیده

ای بابا, شرمنده, اصلا حواسم نبود, چطوری میتونم شخصی براتون بفرستم؟
اسم منو دوبار اوردی معلومه که از من ناراحتین. :cold_sweat:

3 پسندیده

خخخخ، ممنون ازت
نه بابا اینارو پاک نکن، هنوز کپیشون نکردم که تو پست اصلی لحاظ کنم :joy::joy:
بذار باشه

3 پسندیده

خخخ، اشتباه شد :joy:
میخواستم اسم آقا فرشید رو بزنم، اشتباهی واسه شما دوبار شد

من از دست دوستام هیچوقت ناراحت نمیشم، شما که بزرگواری

3 پسندیده

پست منو با هر تغییری که دوست دارید, بدید و اگر دوست دارید بزارید تو پست اول خودتون, اگر هم میخواید من پاکش کنم.

2 پسندیده

رو عکس پروفایلم کلیک کنید
یه کادر آبیه نوشته (پیام)
بعد برام بفرستید

3 پسندیده

الان همینو بفرستم؟ خب خودتون زحمتشو بکشین بردارید بعد بمن بگید تا پاک کنم مطلبمو. :relaxed:
واسه کتابهای بعدی برای خودتون میفرستم

3 پسندیده

اجازه بدید اینارو کپی کنم
یا برام بفرستید تو خصوصی و بعد پاک کنید

ممنونم ازتون، نمیدونم چجوری بگم :heart:

3 پسندیده