هدف امسالتو بنویس📑✏️

نه راستش من دو ماه رو وارد کردم ، دیدم خیلی میشه بی خیالش شدم .دستی تو دفتر وارد می کنم. یادم بیار دو هفته دیگ ک رفتم خونه عکس بفرستم برات.
برای آب هم من خوندم ، درسته اینی ک می گن ۸ لیوان آب خوردن برای همه یکسان نیست‌ . برمی گرده به سردی و گرمی و مزاج های مختلف .

ولی جایی هم خوندم بدن تشنه اش بشه خودش درخواست میده . ولی یه مدت من عادت کرده بودم ۸ تا رو می خوردم ودوست داشتم.

3 پسندیده

من مگه پیرم منم سن ام حدود 22 ای :expressionless::expressionless::expressionless:

1 پسندیده

اهداف امسال من:point_down:t2::blush:

7 پسندیده
  1. Sleep more
  2. Try to eat healthier
  3. Take it easy
  4. Delete all the words from that damn leitner
5 پسندیده

مرسیییی بابت راهنماییت کوثر جااانننممم خیلی مفید بوددد برامم:wink::heart:

3 پسندیده

واوووو دس خطوووو
اولین بارع میبینم ی پسر دس خطش خوبع :expressionless: :joy:

3 پسندیده

:sweat_smile::joy::joy:

2 پسندیده

چقدر این خوب بود چقدر به دلم نشست :joy:…برعکس من که باید کمترش کنم
واقعا نمیفهمم چرا اینقد خوش خوابم :expressionless::joy: ی باری تو جاده شمال دوتا ماشین بودیم من از شروع جاده کلا صندلی عقب خواب بودم … یجوری که ماشین دومی فکر میکردن من نیمدم سفر به مقصد که رسییدیم بیدارم کردم متوجه حضورم شدن :neutral_face:

سمیرا جون من ی گزارش ریز بدم خب من جلوی برنامم اینطوری علامت میزنم:heavy_check_mark::x: :o:
و خب تا الان فقط از این دو عزیز استفاده کردم :x: :o:
اون دایره حکم راضی نبودن از انجام کارمو نشون میده

4 پسندیده

خواهش میکنم:rose::butterfly:جای استرس تمرکز داشته باش

باران هستم

3 پسندیده

سلام. الان که تو تعطیلاتیم. هنوز من یکی که شروع نکردم. تفریح یکی از نیازای آدمیه، ربات که نیستیم. الان که چند روز اول عیده با خانواده بگرد، خوش باش، عشق کن هر جوری دوست داری حال کن ، بعد از تعطیلات بش گاز برس به اهداف ، با انرژی که ذخیره کردی این چند روز .
مثل کشی که میره عقب با انرژی بیشتر پرت میشه جلو

1 پسندیده

اجازه هست من یه مثال نقض بزنم؟:upside_down_face:
اگه تا حالا مصاحبه‌های رتبه‌برترا رو دیده باشین، قطعاً دیدین که بعضیاشون از رتبشون اصن شکه نشدند، دلیلش هم اینه که خودشون میگن اینقدر مطالعه کرده بودیم، اینقدر تست زده بودیم که به خودمون مطمئن بودیم که رتبه برتر میشیم
الان من هم تا اینجا در این وضعیتم، ینی اینقدر از درصدام و ترازام تو آزمونا راضی هستم که مطمئنم اگه همینجوری ادامه بدم و این چند ماه آخر جا نزنم، قبولیم تو تیزهوشان حتمیه

3 پسندیده

حرفتون رو قبول دارم
یه جایی تو یه کتابی این جمله رو خوندم که نوشته بود:
«هیچ چیز در این دنیا تضمین شده نیست»

اینو گذاشتم ته ته ته ذهنم:joy:
که فقط یه هاله باشه:joy:

منظورو نگرفتم!:joy::no_mouth:

1 پسندیده

[quote=“anarad, post:126, topic:80820”]
علل روانی
[/quo
خوبیش اینه میدونم از کجا نشات میگیره

تنها چیزیه که ندارم .همین نگرانم میکنه :joy:

:heart_eyes::heart_eyes:عزیزم انشالله خوش بگذره بهتون …
موافقم باهات سمیرا جان … :rose::heart_eyes:

2 پسندیده

اهاااننن ببخشید نمیدونسم

2 پسندیده

راستش هدف و سطح هدف آدم رو شرایط زندگیش تعیین می‌کنه.
من چند هفته‌ایه که سرمای بدی خوردم و تا همین چند روز پیش آب دهنم رو که قورت میدادم میخواستم از درد گریه کنم و الآنم یکی از گوشام کیپ شده و همش میترسم که دیگه خوب نشه.
بنابراین هدف و رؤیای من تو این شرایط یه جورایی این شده که فقط همین سرمام خوب بشه! و بتونم دوباره با علاقه زبان بخونم.

1 پسندیده

هممون وقتی مریض میشیم اینطوریم.
اما نگران نباشید زود خوب میشید
پیشنهادم اینه که سرکه سیب و آب و عسل بخورید
سیر بخورید اینا باعث میشه سیستم ایمنی بهتر دفاع کنه در برابر بیماری و باعث سریع تر شدن روند بهبود میشه. از خوردن دمنوش ها هم غافل نشید و اصلا و ابدا لب به تغذیه های مضر نزنید من یادمه حدود یک ماه آجیل روی میز جلو چشم بود ولی بخاطر گلو درد نمیخوردم چون چرب هست.

سلام.نصرت رو چکردین؟ قبل عید تموم شد یا نه؟
مریضی که چیز عجیبی نیست .
نه به اون حال خوش باس دل بست ،نه به حال بد لعنت فرستاد . این سینوسی بودن روزا کیف داره.
ولی کلا هدف گذاشتن نظم می ده ب برنامه .
تونستین بنویسین و برامون بگین .

نه به خاطر سرماخوردگی شدید نتونستم نصرت بخونم
راستش منم یه خورده بدمریضیم و بهم خیلی سخت میگذره :joy:

1 پسندیده

از منم بیست تاش موند. فروردین انشالله تمومه دیگه

آها، اوکی:grin:

نه، توصیه شما که عالی بود و ارزشمند
من منظورم فکر کردن به شکسته که گفتم اونو ته ذهنم میزارم چون نمی‌خوام هیچ وقت منفی فک کنم، از اون لحاظ گفتم
یه وقت ناراحت نشین، صحبت شما کاملاً هم درسته:hibiscus:

2 پسندیده