هدف امسالتو بنویس📑✏️

خدایی اگه‌ پیگیری و مث خانوم‌ معلم امار میگیری که چقد پیش رفتم، بگم.

من تا مهر باید اماده شم برا یه نمره قابل قبول از یه ازمون معتبر، تافلی ، ایلتسی، چیزی…

فعلا یکم جدی تر با زبان شناس و فیلم و اینا پیش برم از این حالت افتضاح در بیام، اگه تا تابستون پیشرفت چشمگیری داشتم یه دوره فشرده میرم.

خدا کنه بشه، چون خیلی برنامه هامو میخام روش بچینم.

1 پسندیده

7 پسندیده

اینم از هدف من انشاالله که همه به اهداف و آرزو هاشون برسن و سال خوبی داشته باشن .به امید موفقیت در آینده .

1 پسندیده

می تونی اگه هفتگی سختته ، ماهانه گزارش بدی
ولی اگه به خودت قول می دی، حتی اگه اشکم می ریزی و کارتو انجام می ده بده . ب خودت بدقولی نکن.

1 پسندیده

مثل خانم معلم که نه ولی شاید مثل یه ناظم ماهانه ازتون پرسیدم .چند روز دیگه جمع بندی می کنم اهداف رو .

منم خیلی دوست دارم یه کتاب بنویسم،خیلی دلی و آخرش این کار رو می کنم. چند بار استارت زدم ولی قانعم نکرد.
وسط کار ول کردم.
منتظرم وقتش بشه.
ولی برای نویسنده شدن بهتون یه پیشنهاد می دم .
این که بنویسین.
من توی تلگرام جایی دارم که برای دل خودم می نویسم، تو وبلاگم ده ساله می نویسم و توی اینستام حدود هفت ساله.
بستگی به حال و هوام داره که کجا بنویسم .
کتاب تکه های از کل منسجم رو خوندین؟
فکر کنم همین کتاب بود که نویسنده اش قبلا توی وبلاگش می نوشته . بعد از طریق وبلاگش تبلیغ گتابش رو کرده. البته اگه همین کتاب باشه که محشره، کتاب عالی هستش .
می خام بگم نوشتن توی وبلاگ یا اینستای شخصی خیلی بهتون ایده می ده . بنویسین .حتی صفحات صبحگاهی .
اگه اینستا دارین آقای شاهین کلانتری توی این حوزه زبانزد هستن، می تونین دنبالشون کنین.

2 پسندیده

اگه سمیرای قبلی بودم می گفتم ، زندگی بالا پایین داره و تا صبح براتون از هدف داشتن و برنامه ریزی و عادت حرف می زدم .
ولی سمیرای الان می دونه که از روی چهار تا نوشته نمی شه آدما رو شناخت.
من حتی نتونستم در مورد هدف پراید داشتن دوستمون حرفی بزنم. واقعا این دوره تشخیص شوخی از جدی بودن سخته.
فقط می دونم هر کسی به هر چه بخواد می رسه اگه تو مسیرش باشه.

2 پسندیده

سلام.ببخشید فقط نظر شخصیم رو میگم.
شاید اون ادم ضعیف از نظر فکری و معنوی شعور و عقلی قوی باشه شاید ی نخبه علمی باشه.
(اکثر ادم بدا عمر طولانی و بدور از مریضی دارن )

1 پسندیده

به‌به نمی‌دونستم قریحه‌ی نویسندگی دارین
به توصیه‌ی خوبتون در خصوص استمرار در نوشتن، یه بند دیگه هم اضافه می‌کنم: بسیار زیاد خوندن!
با دایره‌ی واژگان محدود ممکن نیست چندان خوب بنویسیم

1 پسندیده

اره من عاشق خوندن هم هستم و بیشتر هم کتابایی دوست دارم که کمی متفاوتند . متفاوت فکر کردن و خلاقند . مثل کتاب کوری ژوزه ساراماگو
سمفونی مردگان عباس معروفی
کتابخانه نیمه شب و …

2 پسندیده

چه سلیقه‌ای:heart_eyes:
خوشحالم که افتخار آشنایی باهاتون رو دارم
امیدوارم امسال بیش‌تر از همیشه موفق به مطالعه بشین و ما رو هم از تجربیات حسیتون بی‌نصیب نذارین

1 پسندیده

:ok_hand::kissing_heart: ممنون بابت توصیت

1 پسندیده

مرسی عزیزم .
من تو چالش کتاب کاغذی می زارم چیزایی که می خونم رو .

3 پسندیده

سلام ،برنامه این هفتمو نوشته بودم ولی راستش بدلایلی یکم کم کاری کردم متاسفانه و زیاد موفقیت آمیز نبود برام یعنی هر یک روز درمیان زنجیرم کامل شد .

ولی خب دارم برنامه هفته آینده را مینوسم و دوباره طبقش پیش میرم .

ولی بازم نسبتا خوب بود چون با این حال چیزای بیشتری یاد گرفتم :smiling_face_with_three_hearts:

2 پسندیده

می‌گم نظرتون چیه برنامه نریزین؟:joy:
من امسال تصمیم گرفتم بدون برنامه برم جلو چون برنامه‌هام معمولا ایده‌آل‌گرایانه تنظیم می‌شدن و تقریبا عملی کردنشون غیرممکن بود:/ حتی اگه ممکن هم می‌بود باز نمی‌شه یه‌شبه بهش رسید باید با شیب ملایم پیش رفت.
و باید بگم در این وضعیتِ بی‌برنامه، کارآمدتر از همیشه دارم پیش می‌رم:joy: البته موقته واسه اینکه یه معیار منطقی دستم بیاد. ولی به یه عده که شبیه من برنامه می‌ریزن، پیشنهاد می‌دم بهش فکر کنین…

2 پسندیده

صبر کن برای مثال نقضم که شده برنامه ام رو می ریزم و می فرستم تا ببینی با برنامه بودن چقدر کمک کننده اس :crazy_face:
فعلا دارم تبرمو تیز می کنم ‌ . روزی نیم ساعتمو بیشتر نمی خونم تا یه کم ذهنمو اماده کنم برای ریختن چرخه زندگی و شروع به حرکت کردن:facepunch:

2 پسندیده

برنامه تو بریز و سعی کن تا می تونی بهش پایبند باشی ، تلاشتو کنی و انجامش ندی دلت گرمه که با تمام وجود دستت رو دراز کردی و به اونی که می خای نرسیدی . دلت نمی سوزه دیگه .
دوم هر چه بیشتر برنامه بریزی ،بیشتر دستت میاد که چطور باید برنامه بریزی، کم و زیادش می کنی، می فهمی چکاری رو باید اول و چکاری رو باید اخر روز انجام بدی .

پیشنهاد می کنم در مورد ادمای چکاوک و جغد شب هم یه سرچی بزنی .
ببنی از اونایی که صبح بیشتر انرژی داری یا شب تازه موتورت روشن می شه . اینو بهم بگو حتما ‌.

1 پسندیده

سلام. سال جدید رو از همینجا به همه تبریک میگم و امیدوارم توی ماه مبارک رمضان آرزوهاتون یکی پس از دیگری برآورده بشه. متاسفانه من علاوه بر میل باطنیم نمیتونم روی یک برنامه بمونم… یعنی تازمانی که پارتنری داشته باشم و هلم بده میرم جلو ولی تنها باشم تا مدتی خوبم ولی بعدش کم انگیزه میشم. امیدوارم بتونم پارتنر خوبی برای اسپیکینگ پیدا کنم که مکالمه ام قویتر از پیش بشه.

1 پسندیده

برنامه هفتگیمو واسه امسال مینویسم و هر هفته میام گزارششو میدم
4200 د
35 و
35 م
210 ت
2 ر
210 ن
21 ف
35 م. ص
105 د

1 پسندیده