هدف امسالتو بنویس📑✏️

دقیقاً برعکسش هم هست، طرف می‌ره هوش مصنوعی، با خودش فک میکنه میگه اسمش خیلیییی خفنه پس کارش هم خفنه ولی وقتی می‌ره هوش مصنوعی، می‌فهمه چیه:joy:

2 پسندیده

:+1:t2::+1:t2::heart:

2 پسندیده

احتمالا روزی ده میلیون درآمد داری خود شما که یک میلیون کنار گذاشتن راحته. حتما بین پر قو آموزش و پرورش و بزرگ شدید خبر از کف جامعه ندارید. . . .

1 پسندیده

کاملا موافقم:ok_hand:

چه پیشنهاد جالبی:relaxed:
حتما مینویسم اینجا

واسه منم همینطوره

1 پسندیده

اره خبببب :joy: :joy:

1 پسندیده

کاملا اشتباه میکنید…ن پدرم و ن مادرم با تمام احترامی ک براشون قائلم هیچکدومشون ن رئیس جمهورن ن شغلی دارن ک روزی ده میلیون درامد داشته باشن… :upside_down_face:و ن توی بچگیم لای پر قو بزرگ شدم اتفاقا شاید سختی هایی ک من 14 ساله کشیدم رو شما با این سنتون 5 دهمش رو هم نکشیده باشید…! :grimacing:
کف جامعه جاییه ک همونجا میشه با ی شغلی ک اصن ارزش ندارع خودتو بکشی بالا منتها باید مردش باشع…اینک تعهد داشته باشه ک ب هدفش برسه…بنظرم اینا همش بهونس…روزی ی میلیون نمیتونین خب روزی 500 هزار تومن بزارین کنار اینجوری 2 ساله میتونین چیزی ک دوص دارینو بگیرین…ولی قیمتش میره بالاتر اگ اینجوری پیش برع…!

2 پسندیده

نمی‌دونم اینو به عنوان طعنه به وضعیت اقتصادی گفتین یا جدی
منتها سوالم از اطرافیانم همیشه این بوده که آیا واقعا خریدن خودرو یا حتی گواهینامه رانندگی داشتن چیزیه که از قبل بهش فکر کرده باشن یا صرفا چون همه این کارو می‌کنن، ما هم بدوئیم که از قافله عقب نمونیم؟
من یه مدت صبح خیلی زود توی پارک ورزش می‌کردم یا بعضا کتاب می‌خوندم و هر روز علیرغم حس خوبی که از تماشای طلوع آفتاب نصیبم شده بود، با حجم کسالت‌باری از اندوهِ انبوهِ بوق و دود ماشین‌های مزخرفِ تک‌سرنشین به خونه برمی‌گشتم و حالم از مدرنیته و تمام مظاهرش به هم می‌خورد.
باور کنید همه لازم نیست شبیه هم باشن. بدون اتومبیل شخصی زیستن اونقدرا هم به آدم سخت نمی‌گذره!

4 پسندیده

بدون ماشین زندگی فلج میشه داداش
بدون این به اصطلاح مدرنیته که فرمایش کردی تصور یک روز زندگی مرگباره
همین برق اگه یک روز قطع بشه می‌میریم یا اینترنت
ولی شما مزاح منو در مورد پراید متوجه شدید بنده خودم ماشین شخصی دارم اونم پراید مدل نود و پنج

3 پسندیده

درسته
انتقادم به خود مدرنیته نبود
به دنباله‌رویِ بی‌اختیار از مصادیقش بود

1 پسندیده

اما موثره

1 پسندیده

نه نه پس می‌گیرم حرفم رو؛ هر دوی شما:joy:
من بیشتر طبق منطق دیالکتیکی نقش واسط رو ایفا می‌کنم اینجا:joy:
(من یه‌کم معذبم وجود اصطلاحات خاص بقیه رو اذیت نکنه، امیدوارم این‌طور نباشه)

بحثی نیست
من به هردو اعتقاد دارم
نه اینکه بگم طب سنتی کامل آدم رو خوب میکنه نه معلومه که نه
اما تجربه نشون داده و حتی بار ها و بار ها این در پروسه های پزشکی و بهبود بعضی بیمار ها ثابت شده
که طب سنتی هم گاها در مراحل ابتدایی یه بیماری جزئی کمک کننده تر هست تا طب پزشکی، چرا؟ چون داروهای شیمیایی عوارض جانبی خطرناک تری هم دارند و شما ازینور بهبود پیدا میکنی به یه جای دیگه بدنت آسیب میرسه
ولی خب در مواقع خیلی جدی هم طب سنتی جوابگو نیست و فقط طب پزشکی هست که کمک میکنه.
هردو به جای خود خوب هستن مخصوصا تو دوره الان که کلا روال تغذیه عوض شده و نوع و ترکیب مواد غذایی هم همینطور بیماری ها هم نسبت به قدیم پیشرفته تر شدن پس خیلی جاها طب سنتی نمیتونه کافی باشه
اما گفتم دیگه موثره ولی کم

1 پسندیده

بحث نکردم که یه نکته گفتم که کلا خارج از بحث بود:grin:
درسته موافقم باهات

1 پسندیده

:neutral_face: :joy:جددددییییی؟بابا لنتی خ زودتر بگو اقد خودمونو خسته نکنیمممم…وااااعیییی چقد داشتم تلاش میکردم ک بت بگم ت میتونی تا سال دیگ بخری …:expressionless:هعییی زندگی…!

بابا ماشین کجا بود کلا از ابعاد زندگی مدرنیته و ماشینی خوشم نمیاد وقتی آدم می‌تونه پیاده شایدم با اسنپ اینور اونور بره چه معنی داره ماشین
فقط خواستم کمی شوخی کنم

2 پسندیده

شما میگی یکی مریض شد دست روی دست بزاره تا خود عزرائیل بیاد؟

اوکی هرکاری دوست دارین انجام بدین:joy:

1 پسندیده

حتما حتما
کدوم یکی رو؟

چ زیبااااااا…
جالب بود ولیااااا :melting_face:

1 پسندیده

سمیرا جون من ی گذارش ریز بدم
ماموریت این هفته من خیلی موفق امیز نبود :x::x:
من هدف های هفته جدیدو نوشتم تا ببینم چیکار میکنم :grimacing:

2 پسندیده