هر سوالی دارید بپرسید حتی به انگلیسی ربط نداشته باشد

اگر سوال بپرسید 5 دقیقه گمراه و نادان هستید ولی اگر سوال نپرسید برای همیشه گمراه و نادان هستید

5 پسندیده

کاملا درسته… اما امان از سوال‌های بی‌جواب

1 پسندیده

بله کاملا درست است البته اگر سوال بی جواب را بنویسد ذهن ادم کنجکاو می شه خوشحال می شم سوال های کنجکاوانه بگذارید

2 پسندیده

سلام.وقت بخیر
احساس میکنم نسبت ب قبل ضعیف تر شدم برنامه قبلم رو پایبند هستم اما…
تکنیک سایه و گسترده خوانی مانند قبل تو برنامه دارم …
اما قبلا تاکید زیادی داشتم ک حتما اگه وقتی موند، زمان بیشتری بزارم.
الان فقط هر روز شدوینگ و گسترده خوانی انجام میدم و تمام …
بقیه زمان رو بر کارای دیگه م صرف کنم.
انگار این عادت برام تکلیف روزانه شده قبلا فکر میکردم 1000ساعت زمان بگذارم لیسنینگم عالی میشه اگه اندازه 4تا فیلم سینمایی سایه بزنم گفتارم روان میشه یا لیسنینگ‌م زیرو رو میشه نمیگم نشده خیلی خیلی تاثیر داشته اما ن ک راضی باشم فقط بهتر از گذشته م هستم
تا کی باید اینکارا رو انجام بدم و بگم من عالی شدم چقدر زمان میبره؟
من تازه دارم میرسم ب ۱۰۰۰هزار ساعت زمان صرف انگلیسی کردن و ۱۰ ماه مطالعه هرروزه و ۶ماه استفاده از زبانشناس …
ولی انگاری مثل قبل نیستم حرارت و انرژیم کمتر شده انگار اهدافم رو فراموش کردم چیزی نیست ک بهش فکرکنم و بگم بخاطرش زبان یاد میگیرم فقط دارم سعی میکنم تو مسیر بمونم و درآینده نتیجه رو ببینم …
ب خودم میگم۶ماه دیگه بسیار عالی تر از الانم هستم اما کافی نیست زمان کوتاهتری میخوام دنبال نتیجه ام همش.
همه چی تکراری شده سایه زدن راحت تر شده گسترده خوانی روان تر شده اما اعتقادم رو ازدست دادم فقط دارم طبق عادت پیش میرم.
همه اینجوری میشن؟یا فقط من اینجوری ام:pensive:
خیلی از شور و هیجانم کم شده مطمئنم ک دست نمیکشم اما چرا از اون همه انرژی دیگه خبری نیس

3 پسندیده

امان از آدم‌های راحت‌طلب که به پرسش‌های سخت می‌گن بی‌جواب تا مبادا از دنبال جواب نگشتن بهشون بربخوره:relieved:

1 پسندیده

ببینید هیچ کس حتی یک فرد انگلیسی کاملا انگلیسی نمی دونه ببینید یک تعیین سطح ازمون بدید نیتیجه خود را ببینید چقدر پیشرفت کردید و زمان مهم نیست مثلا من 100000 هزار ساعت انگلیسی گوش دادم ولی در حالی که هیچی یاد نگرفتم 100 ساعت اگر بخونیم و در حالی از ان 100000 هزار ساعت خوب تر شدم

:drooling_face: :smiling_face:

1 پسندیده

متاسفانه تعیین سطح ها بیشتر تکیه بر اطلاعات گرامری دارن
معمولا با فیلمی ک سایه میزنم خودم رو محک میزنم.
مثلا اخرین بار قسمت جدید فیلم رو بدون زیرنویس تا۶۰درصد متوجه شدم درحالی ک در نقطه شروع هیچی متوجه نمیشدم حتی ساده ترین و واضح ترین جملات.
من منکر پیشرفتم نیستم اما انگار این مسیر خیلی طولانی تر از اون چیزی بود ک با تصورش شروع کردم…
در زبانشناس سطح چهار هستم ک حتی ی موقع بالا رفتن سطح یکی از دغدغه هام بود الان اصلا برام مهم نیس میدونم خیلی طول میکشه و باید آهسته پیش برم پس بهش فکر نمیکنم.
الان کتابای سطحb2رو مطالعه میکنم ک در زمان شروع A2 وB1بود
با این وجود فکر میکنم زمانی ک گذاشتم باید بهتر و بیشتر از این میبودم

هیچ می‌دونستین ثباتی که شما دارین هدفیه که من هنوز بهش نرسیده‌م؟ چرا انقدر دستاورداتون رو ناچیز می‌بینین؟ معلومه که از یه‌جایی به بعد یکنواخت میشه.
همین‌که با یه وضعیت ایده‌آل ذهنی که همه دارن فول‌انرژی پیش می‌رن مقایسه‌ش می‌کنین، خسته‌ترتون می‌کنه.
من جدا به وضعیت فعلی شما غبطه می‌خورم؛ دارم از اعماق وجودم اعتراف می‌کنم اینو. لطفا یه‌کم دست از سر خودتون بردارین و موفقیت‌هاتونو ببینین!

2 پسندیده

ببینید اگر شنیداری و صحبت کردن شما خوب باشه \س خیلی عالی است و اگر اینجور که خودتان می گید 60 درصد متوجه می شوید عالی است
ببخشید میشه مثلا چند فیلم را معرفی کنید و در چند مرحله یک فیلم را تماشا می کنید ؟؟

سلام ببخشید جناب کرکرکبجهبهه دو پنج دو… فقط من باب گمراه نشدنم! و اینکه نادان چشم از این جهان نبندم!
میشه مقداری در مورد نام پر بارتون واسم توضیح بدین:grimacing:و بعد اینکه شما همون جناب خویشتنداری هستید که یه عده خوش مشرب اومدیم تو تاپیکتون، بساط کردیم؟ آیا؟!

3 پسندیده

سلام
احساس میکنم دچار یکنواختی شدین!
مسیر های انتخابیتون واستون تکراری شدن! و دیگه اون شور و هیجان اولی رو واستون ندارن!(میدونم کاملا غیب گفتم:rofl:)
باید با توجه به روحیه تون بدنبال یه راه جدید باشید… نمیدونم چی! تشخیص و پیدا کردنش با خودتونه! (اینجا هم کمک شایانی بهتون کردم:joy:)
بریز سراغ گزینه بعدی…
بهتون پیشنهاد میدم در این مرحله دانسته هاتونو در معرض نمایش بزارید! با صحبت کردن با هر کسی که میتونید از پارتنر مجازی گرفته تا شخص حقیقی:ok_hand:

2 پسندیده

بله دقیقا برنامهspeaky برای چت انگلیسی خوبه

ببخشید ولی به نام نیست به عقله و شعور ادم است

می تونم منم بگم انکوو هم اسمه ولی نمی گم چون شاید علم وعقل و شعور شما خوب باشه ولی اسمتون نههه این اصلا ربطی نداره

اوه نادونی و بی شعوری بنده رو ببخشید.اصلا قصد جسارت نداشتم! فقط معنی پروفایلتون مد نظرم بود. در هر حال شرمنده.مثل اینکه اشتباه گرفتم! چون خویشتنداری در شما ندیدم… وقتتون بخیر

1 پسندیده

من هم قصدی نداشتم من همینجوری با عجله ی نوشتم همین

معلوم نیست داره باهاتون شوخی می‌کنه؟:confused:
من یه دقیقه داشتم به فارسی نوشتن یوزرنیمتون می‌خندیدم؛ واکنشتون تناسبی با لحن آنکو نداشت!

2 پسندیده

اونکه بله، اما امان از قضاوت های زودهنگام!

نمی دونم یوز من خیلی هم عجیبه من تا حالا اینقدر توجه نکردم

1 پسندیده