چالش لایتنر 1402 🚀

منظورتو متوجه نشدم سید!
@elinax1
@zargol6
سلام ببخشید الیناز جان، زرگل هم میخواست ببینه گفتم اینجا چندتا بزار هر دو ببینید. باز زرگل تو یه اپ دیگه بودیم که متاسفانه عکس لود نمیشد

5 پسندیده

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:من هستم
صبر کنیم تا الیناز جان هم باشه :ok_hand:

4 پسندیده

3 پسندیده

اقا منم هستم :grin:
@uncoo
چجوری یک زمانی بیایم که باشیم هممون:grin:دلمونو بردی که:heart_eyes:

3 پسندیده

سلام عزیزم خوبی ممنونم :smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart: خدا رو شکر خوبم
یک ۵,۶ روز بعد درستش کردند اما من ناامید شده بودم خودم بعدش رها کردم :rofl::rofl::rofl: بعد از رها کردن من قبلی ها رو درست کردند
یعنی اون موقع زنجیره پاره شدم ۱۳۶ روزه بود
الان زنجیره پاره شدم ۱۴۳ روزه :rofl::rofl::rofl:
می دونم درست نیست ولی واقعا زنجیره هه انگاری برای اتصالم به زبان خیلی موثر بود :joy:
دو روز می خونم یک روز نمی خونم … این جوری شده

باید سعی کنم هر روز بخونم
حالا زبان شناس نشد ولی بنشینم روزانه برنامه ریزی کنم بخونم حیفه واقعا

3 پسندیده

اتفاقا درستهههه!
حالا که خداروشکر هم بهتری و هم دوستان کمک کردند و زنجیره برگشت همین انگیزه ابتدایی رو نگه دار برای برنامه ریزی. تا سر فرصت بتونی جایگزین های قوی تر برای برنامه ریزی پیدا کنی.
دوستت دارم همزاددد قوی:heart_eyes:

4 پسندیده

نگو نیستی خدا می دونه فکر نکنم تو این جمع کسی مثل من مشغله داشته باشه
بخون عزیزم می دونی چطوریه یک کلمه کی جا می افته؟ تو لایتنر شاید صد بار ببینی یادت نمونه اما مثلا می ری یک فیلم می بینی همون کلمه رو می گه آشنا می شه تو ذهنت باز یک چیز دیگه داری می بینی اونجا هم می شنوی موندگارت می شده شاید من و تو مثل الی وقت نداشته باشیم اما به اندازه خودمون اگه بخونیم نتیجه می گیریم :smiling_face_with_three_hearts:

4 پسندیده

چشم… دقیقا همینطور تو فیلم یادم میاد این همونی بود که تو لایتنر بود. ولی من یادم نیست چی بود:face_with_diagonal_mouth::joy:

4 پسندیده

@elinax1
@zargol6
@uncoo
@anarad

بچه ها کاش می اومدیم داخل یکی از این پیام رسان ها
بله ، ایتا، تلگرام یا روبیکا یک زمان مشخص در هفته مکالمه کار می کردیم با هم
من داخل lingbe اصلا نمی تونم صحبت کنم خیلی بده قفل می کنم
دیگه حداقل فکر کنم کمتر خجالت بکشم

آیدی عارفانه جان رو پیدا نکردم

5 پسندیده

خب می ری داخل لایتنر نگاه می کنی چند بار تکرار بشه درست می شه
فیلم های بچه گونه و انیمیشن ها بهتره برای شروع به نظرم

5 پسندیده

دوست جانم من که از خدامه و فقط هم‌تلگرام دارم ولی به خاطر نوع کارم اصلا زمان هام دست خودم نیست که همونم در وقت های اضافه فقط کتابهای آموزشی زبانشناس رو دنبال میکنم تا یکم از حد جنرال عبور کنم

4 پسندیده

یک روز در هفته همه آنلاین باشیم هم خوبه
نشد دو نفر هم آنلاین باشند با هم صحبت می کنند

5 پسندیده

واییییی…تبارک الله احسن الخالقین…عجب هنری داری !!! ماشالله
پاک کن پاکن چشم‌میخوری

5 پسندیده

این ها کار خودت عزیزم؟ :smiling_face_with_three_hearts::heart::heart::heart:

5 پسندیده

یعنی از دیدنش سیر نمیشم !!! آقا تو چجوری با این‌هنر افسردگی گرفتی ! اونم هنری که هم توش کلی میشه درآمد داشت و به هیچی وابسته نیست و هم خلایق عاشق دیدنش میشن و هم خیلی خاصههه

کلاس نمیزاری ؟؟؟؟ آقا با من دوست بمون لطفا:grin::grin::grin: باهات پز بدم

5 پسندیده

خدایی من کلا افسردگی گرفتم از حسادت :grin::grin::grin: اینا چی بود رو کرد:grin::grin: دمش گرممممم

5 پسندیده

خیلی باحال بودن
کاش می شد دخترم رو بفرستم پیشت بهش یاد بدی :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::rose:

5 پسندیده

خدایی منم حاضر بودم برم یاد بگیرم! این‌خودش یه تاپیک بزنه همینجا کلی شاگرد و طرفدار جذب میکنه

5 پسندیده

واقعا احسنت فوق العاده بودن
هم گلدوزی می کنه هم رو چینی طرح می زنه؟!!!

5 پسندیده

راست می گی :joy:

5 پسندیده