چالش لایتنر 1402 🚀

گلدوزی رو دیده بودم ولی رو چینی خیلی خاص بودددد! دقیقا یاد ظروف قدیمی افتادم.‌خیلی خاص و باحاله

5 پسندیده

واااای ممنون اصلا توقع نداشتم:face_holding_back_tears::face_holding_back_tears::face_holding_back_tears::face_holding_back_tears: اینچنین ابراز احساسات کنید مرسی که هستید:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
ببخشید من الان باید برم . مجدد میام پاسخ میدم:see_no_evil:امر واجبی پیش اومد

5 پسندیده

برو برو عزیزم. فقط یادت باشه دوست من بمونی :grin:توخیلی خاصی:rofl::muscle:

5 پسندیده

جیگروووو برو به امر واجبت برس :smiling_face_with_three_hearts:

انصافا عالی بودند
آفرین :smiling_face_with_three_hearts::rose::rose::rose:

5 پسندیده

سلام زهرا جون خوبی :heart_eyes:
والا عرضم خدمتوون که من هرچی پارتنر داشتم برای تمرین زبان ‌.موقع حرف زدن بیشتر فارسی حرف میزدیم تا انگلیسی اصلا شاید باورتون نشه من در زبان مادریم بیشتر پیشرفت داشتم :joy: ولی به دور از شوخی فعلا قصد دارم درک مطلب و شنیداریمو قوی کنم … چون واقعاااا لنگ میزنم :heart::kissing_smiling_eyes:

تورخدا کیف کردی ؟ :heart_eyes: من هنوز دارم کفو خونی که قاطی کردمو تمیز میکنم :joy: چه هنرمندیه :heart_eyes::heart_eyes:

ای بابا روز به روز رقیبا زیاد میشن :joy::joy: کار من داره سخت میشه

5 پسندیده

آقا منم میخوام ببییییینمممممم
قبول نییییسسسسسس:sob::sob::joy::joy::joy:

4 پسندیده

خب از اونجایی که شما پسر مامانی ( انکو)…و فکر نکنم بهت بگه ن . :grimacing:. امکانش هست بازم افتخار بده و دوباره ارسال کنه :drooling_face:

4 پسندیده

اره بخدا! هنوزم‌تو شوکم:grin: احساس میکنم عمرم هدر رفته:neutral_face::neutral_face:

5 پسندیده

نگو عزیزم .:heart:
شما ثابت شده ایی دیگه :heart_eyes:

4 پسندیده

واقعا آنکو هنرمنده:smiling_face_with_three_hearts:

راست می گی اما باید مواظب باشیم به انحراف کشیده نشه و یک هو نشه چت فارسی و وقت تلف کردن

4 پسندیده

:joy::joy::see_no_evil:

منتظر میمونم:grin::partying_face:

3 پسندیده

منظورم اینه که ، وقتی گفتید بعدش پیاما رو پاک کنیم

منم تشکر کردم که رعایت میکنید تاپیک بسته نشه

2 پسندیده

آقا من گیج شدم :woozy_face:

فقط ۳۵ پیام خوندم نفهمیدم چی به چیه

2 پسندیده

اصلاح میکنم ، ۳۳ پیام

1 پسندیده

میگم ، کسی نمیدونه داخل تهران ، فروشگاه گیم کجا هست ؟

چون تیر می‌خوام بیام تهران حالمو عوض کنم بعد اسپیکر و دسته کلید بخرم

1 پسندیده

@elinax1
@dastjerdi
سلام مجدد:see_no_evil:
مدیونید فکر کنید که من بیشعور و بی جنبه ام! بلکه باید مطمئن باشید که هستم :woman_facepalming:
ببخشید غیبت طولانی شد:pray:

عزیزم… اگر مجازی کاری از دستم بر میاد. در خدمتم:upside_down_face:
چند سالشه؟

من که به پات موندم:joy: تو هی طاقچه بالا میزاری! یه افسرده خاص پز دادن، نداره جانم! :joy: تو خودت آبنباتی شکولاتی، بابا خیلی گنده لاتی:face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth: اِ ببخشید اشتباه شد:joy::rofl::grimacing:

حیف تبلیغات اینجا حرام است :joy::rofl:

ایضا بنده … با این تفاوت که قصد خاصی در زمینه پیشروی ندارم…:grimacing: فعلا درجا زدن رو اختیار کردم!

:joy::rofl: نبینم اشکتو مادر… جوون جوون:candy:بیا این اُچولات بُغول :face_holding_back_tears:

بابا شما که وقتی لب به سخن میگشایید… فک مارا به زمین میسایییییید… (البته یه سری جایگزینهای حروفی قافیه سازیرو بهتر میکنه:face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth::rofl::zipper_mouth_face:)
عمر هدر رفته از ماس…

خواهش دارم! ولی به این حرفا تاپیک بسته نمیشه که!

:joy::rofl:زرگل!
چه کفی! چه خونی!
جو گیر کی بودی تو :kiss::hugs:

در پایان بازم ممنون توجهتون… اصن الان همچنینم:drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face:ایطوووو خر🫏 کیف:tada::confetti_ball::joy::joy::joy:

@erfanehhh1
:pleading_face: تو کجا ااایی… چرا نمی آیییی…

4 پسندیده

خلدم، خلی حوشمژه بود
مسی:joy::tulip:

4 پسندیده

6 پسندیده

6 پسندیده

عرفانه خانم چرا زده ۱۴۰۵؟

1 پسندیده