چالش لایتنر 1402 🚀

6 پسندیده

شبخوش دوستان، اصول امتیازدهی لایتنر چیه؟؟ چجوریه؟
Maybe I’m owl :sweat_smile::sweat_smile:

4 پسندیده

فعلا از ادونس,تو متوسطش موندم ولی از زمان امتحانای مدرسه عادتم شده کتابارو از آخر به اول بخونم:sweat_smile::sweat_smile:
اره شنیدم میگن خوبه ،اینو تموم کنم میرم سراغ اون:facepunch:

من خیلی با منابع آشنایی ندارم بنظر شما برای گرامر کدوم منبع مناسبه؟ اصلا فیلمای زبانشناس بدرد میخورن؟

2 پسندیده

گرامر فقس و فقط و فقططططط کتابهای. English grammar in use

من‌هر نوع کتاب گرامری رو امتحان کردم. این سری کتابها فوق العاده هستند. اموزشش به فارسی هم در یوتیوپ هست.
اگر بعدا کانال های خوب رو در یوتیوپ خواستید بهم جدا پیام بدید بهتون معرفی کنم.‌
اگر برای فقط مکالمه میخواین همین دوره های ای جی و اینا خوبه. ناخوداگاه گرامر رو یاد میگیرید.
ولی چون ان شالله قراره بعدا یک دانشجوی فوق العاده بشید و متفاوت ، حتما حتما گرامرتون رو با این کتابها تقویت کنید .‌چرا که دانشجویی که از پایه درست انگلیسی گرامر را بشناسد کلی متفاوت تر خواهد بود.

خیلی خوبه هنوز که دانش اموز هستید به فکر چنین چیزی هستید.‌

اما در مورد فیلم های زبانشناس.
من اگه قرار باشه بین یک فیلم فوق العاده که داخل زبانشناس نیست ولی یک تیکه فیلم معمولی در داخل زبانشناس هست انتخاب کنم صد در صد اپلیکیشن رو انتخاب میکنم.‌چرا؟؟؟

چون زمان شمارو برای وارد کردن لغت و اصطلاح مورد نظر در لایتنر کوتاه میکند و هر زمان شما به سراغ اون کلمه برید اون تیکه از فیلم رو مجددا به شما نمایش میدهد.

از این جهت هر چی فیلم گیرتون میاد تو زبانشناس ببینید! فایده اون از دیدن هزاران ساعت فیلم جدا که امکان استفاده مجدد از واژگان و عبارات آن نباشد بیشتر است.

4 پسندیده

دقیقا یادم نیست از بین صفر تا یک.‌اگه وارد یاداوری کنید حدودا ۲۵ صدم یا وارد حافظه طولانی مدت ۷۵ صدم ولی اگر وارد اموخته شده بشه امتیاز یک دارد.

2 پسندیده

امیدوارم در اپدیت های جدید عدم امکان کپی برداشته شود! اینکار عملا بخش یادداشت لایتنر را بلااستفاده میکند…

5 پسندیده

توی اپدیت جدید رفع شده (۸.۱۳.۳۸)

3 پسندیده

نشده متاسفانه و فعلا باید صبور بود.‌

2 پسندیده

لطفا کانالهای آموزشی یوتیوب و رو هم بفرمایین که یه سری بزنیم بهشون :pray::heart:

2 پسندیده

برای اینکه تبلیغ نشه براتون پیام‌میزارم. فقط یه لطفی کنید فردا بهم‌یاداوری کن دوست خوبم. امشب امکانش رو ندارم، :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

همین که الان میتونم در حد یبار کپی کنم بسی خرسندم کرده چون قبل ازین غیر از یه چیز خیلی کوتاه اونم گاهی… اصلا نمی‌تونستم کپی کنم
هر درسی که فکر کنم موقع خوندن زیاد سوال داره رو همون یک بار کامل کپی میکنم و میزنم توی کانال زبان تلگرامم، از اونجا ازش بهره میبرم:grin:
تا ایشالا زودتر به طور کامل رفع بشه

2 پسندیده

سلام دوستان شب بخیر :night_with_stars:

5 پسندیده

سلامت باشید دوستاننن:heart::heart::heart:

6 پسندیده

باز خوبه همین یک بار میتونی کامل کپی کنی
مال من دکمه کپی میپره دفعه اول هم سه چهار تا خط رو می گیره به زووور:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

ممنونم از همه کمک هات دوست خوبم
ان شاءالله که همیشه موفق باشی 🩷

4 پسندیده

سلام، صبحتون بخیر

هوم کلا باگش بگیر نگیر داره
ظاهرا بعضیا باگ‌های دیگه‌ای هم دارن
نمیدونم بخاطر تفاوت مدل و اندروید گوشی ها باشه یا چی
به هر حال امیدوارم تیم عزیز زودتر حلشون کنن

خواهش میکنم بانو ^-^
زنده باشید، برای شما هم همینطور:yellow_heart::sparkles:

4 پسندیده

Life is like riding a bicycle. To keep your balance, you must keep moving.

4 پسندیده

3 پسندیده

4 پسندیده

دیروز و امروز :smile:

4 پسندیده

سلام، ممنون.
اینم پیام یادآوری:
Hi dear,
You’re going to send me some YouTube channels, I’ll glad to your favour.
Thanks alot :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

2 پسندیده