زیبوک 1402 📚

ممنون بابت معرفی آقا مصطفی :pray:t4:
راستش من از خوندن pdf بیشتر لذت می برم
بخصوص که راوی خوبی هم داشته باشه
علاوه بر اون من به بیماری روانی سانسور هراسی مبتلا شده ام، نمیدونم، شاید هم حساسیت باشه، در اثر تماس طولانی با این ماده شیمیایی خطرناک بهش حساسیت شدید پیدا کرده ام، وسواس هم بهش دارم، نمیدونم چرا فکر می کنم تو تمام کتاب ها و اطلاعات اطراف ما یه جورایی وجود داره
:sweat_smile: :wink:

سلام
در مورد این اپ چیزی نشنیده بودم
یه توضیح میدین لطفا، ممنون
@arezoo-alipanah
متشکرم بابت توضیحات و راهنمایی :pray:t4: :deciduous_tree:
نه، با تورنت کار نکردم و راستش نمیدونم چی هست

1 پسندیده

عجب کانال فوق العاده ای، هوووف
تا اینجاش که عالی بنظر میاد
متشکرم :pray:t4:

3 پسندیده

سلام آقا بهزاد، من راستش خیلی وقته از این کانال چیزی دانلود نکردم، ی چند تا کتاب خوب داشت مثلا ی سری از کتابای تیلر جکینز رید رو ولی الان دیگه برداشتنشون.

2 پسندیده

خواهش میکنم.

بله متأسفانه سایه نحس سانسور در همه جا هست، حتا در کتابهای فلسفی. مثلا چند وقت پیش متوجه شدم ترجمه کتاب “فلسفه شوپنهاور” نوشته برایان مگی، قسمت دیدگاه شوپنهاور درباره همجنس گرایی که در متن اصلی انگلیسی هست به کل حذف شده. اینکار واقعا توهین به شعور خواننده و همچنین مترجمه.

5 پسندیده

کتاب زندگی نامرئی ادی لارو و هر دو در نهایت میمیرند رو هم به همین خاطر از سرور اپ حذف کردن. نمیدونم تا بررسی کتابا تموم شه، چند تا کتاب غیر کلاسیک قراره تو اپ بمونه. |:

4 پسندیده

چقدر بد.
من زندگی نامرئی ادی لارو رو به پیشنهاد شما تو لیست گذاشته بودم تا بخونم. حیف…

4 پسندیده

چیز بدردبخوریه:grin:توصیه میکنم یاد بگیرین

واقعا؟:expressionless: :expressionless: کتابش که چیزی نداشت اصلا:neutral_face:

4 پسندیده

اینم تو تلگرام‌ هست:sweat_smile:

4 پسندیده

جالبه من تازه کلیدر شروع کردم موندم چرا اینو سانسور نکردند
فکر کنم یادشون رفته :sweat_smile:

3 پسندیده

https://t.me/RespinaOfficial
اینجا داره کتابشو
این کانالم کلا رو کتاب نیست ولی هشتگ رسپینابوک رو چک کنین تک و توک کتابای خوبی داره:grin:
If we were villains مثلا اینجاست
که ازون کتابای فضای دارک آکادیمیا و شکسپیری و جالبه:grin:

3 پسندیده

ممنونم. :rose: :rose: :hibiscus: :hibiscus:

2 پسندیده

منم اولش متوجه نشدم، بعد که پرسیدم گفتن مربوط به افراد LGBT میشه. البته تصمیم تیم زبنشناس نیستش، انگاری ی عده به وزارت ارشاد گزارش دادن یا ی همچین چیزی. من الان استرس گرفتم بقیه کتابا رم گزارش بدن.:smiling_face_with_tear:

وای مرسی که این کانال رو به اشتراک گذاشتی! :heart: من اون روز میخواستم ی بار دیگه زندگی نامرئی ادی لار رو گوش کنم، دیدم از سرور حذف شده ی هفته فقط داشتم حرص میخوردم.
If we were villains ام خیلی دوست داشتم بخونم، خیلی اسم کتاب جالبه.

5 پسندیده

https://lithub.com/20-new-books-out-today-aug-29-2023/
سلام دوستان،اتفاقی این لینکودیدم که ظاهراکتابهای جدیدومعرفی میکنه،نمیدونم روزانه یاهفتگی،گفتم شاید بدرد دوستان کتابخون بخوره.

https://www.inc.com/kelly-main/neuroscience-holds-secret-to-good-decision-making-its-not-what-you-think.html
بودیکاجان @boudicca
من یادم نیست،کی وتو چه تاپیکی دیدم شما دنبال یه کانال مربوط یه نوروساینس می‌گشتید،خواسته بودید بهتون معرفی کننددوستان،من گاهی فرصت کنم مطالب این لینکی که گذاشتمو میخونم،چک کنید ببینید بدردتون میخوره.ببخشید اینجاگذاشتم لینکو.یادم نمیادکجاپرسیده بودید،بعدکه دیدیداگه لازمه پاکش کنم

3 پسندیده

خیلی ممنون صبا خانم:heart: الان وی پی ان ام وصل نمیشه ولی فردا حتما چکش میکنم.

2 پسندیده

سلام عزیزم
بازم خوبه
ممنونم :pray:t4:

خوب
دیدگاه سانسورچی به خواننده چیز در حدود طفل صغیر، جنس مونث که معلوم نیست به کدوم دلیل و برهان عقلش کمه !!! و آدم کم عقلی است که صلاح خودش رو تشخیص نمیده و نیاز به ولی و قیم داره
با این دیدی که اینها به ما دارند، میشه بهشون حق داد که هر جیزی رو سانسور کنن
بهرحال برای چنین موجوداتی که اونها از ما تصور می کنن سانسور واقعا چیز خوب و لازمیه :rofl:

خیالتون راحت
اونم قطعا سانسور شده
چند تا تیکه بی خطر میذارن که ما تصور کنیم سانسور نشده
مثل اون قسمت های مسخره ای که تو فیلم های زرد می بینیم
اینها برای تلقین توهم آزادیه

از دید ما که شاید بشه بهمون گفت آدم های معمولی، هیچ چیز معقول و قابل پذیرشی ایراد نداره :sweat_smile:
.

دقیقا منم همین نگرانی رو دارم :thinking: :+1:t4:

3 پسندیده

اپ متعلق به سایت

تا حالا هر کتابی دنبالش بودم پیدا کردم در حالا حاضر هم از داخل بدون ف یلت رش کن قابل دسترسی هست. بعد از این پیام اینجا نمیدونم چه اتفاقی براش بیوفته

3 پسندیده

یکی از بهترین اپ های دنیا :ok_hand:

1 پسندیده

عاااا منم دقیقا میخواستم همینو بگم…

جلد یک و دو سانسور کلی نداشت. فقط چند جا بوق میزد:face_with_diagonal_mouth:
ولی الان که مجلد ۳،۴ احساس میکنم از توش زدن:neutral_face: بازم مطمئن نیستم برم جلوتر خبرشو بهت میدم:grimacing: @zeinabi23

:neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face: خیلی معذرت میخوام خیلی معذرت میخوام روم به دیوار گلاب بروتون ولی اصن از اعماق وجودم تُف :face_with_diagonal_mouth:

4 پسندیده

کتاب To kill a mockingbird نوشته ی Harper Lee

داستان از زبون اسکوت ی دختر بچه ۷ ساله نوشته شده و با روایت بازی ها و ماجراجویای اسکوت و برادش جم و دوستشون دیل و ی همسایه عجیب و غریب و اسرار آمیز به اسم Boo Radley شروع میشه.

پدر اسکوت، اتیکس، وکیل ی مرد سیاه پوست که متهم به تجاوز شده هستش و اسکوت ماجرا رو از دیدگاه خودش تعریف میکنه، این که چطور جامعه متعصب میکوم اهمیتی نمیده که پای جون ی انسان بی گناه در میونه، انگاری اینکه این مرد سیاهه و اون ها سفید، تمام شواهد و دلیلیه که اون ها برای متهم دونستن این مرد نیاز دارن و چطور این دنیای پر از تعصب و بی عدالتی هیچ جوره برای این بچه ۷ ساله قابل فهم نیست…

مرغ مقلد نماد معصومیت هستش و شخصیتای مختلف کتاب هر کدوم به ی شکلی ی مرغ مقلد حساب میشه…

این کتاب یکی از قشنگ ترین کتابایی بود که تا حالا خوندم. خیلی خیلی دوستش داشتم، واقعا همه چیزش عالی بود.

“Things haven’t caught up with that one’s instinct yet. Let him get a little older and he won’t get sick and cry. Maybe things’ll strike him as being—not quite right, say, but he won’t cry, not when he gets a few years on him.”

“Cry about what, Mr. Raymond?” Dill’s maleness was beginning to assert itself.

Cry about the simple hell people give other people—without even thinking. Cry about the hell white people give colored folks, without even stopping to think that they’re people, too.

6 پسندیده

کتاب An anonymous girl نوشته Greer Hendricks and Sarah Pekkanen

من دیگه چیزه زیادی نمگیم در مورد این کتاب چون قبلا ی ریویو کامل در موردش نوشته شده.

به نظرم کتاب خیلی جالبی بود برای خوندن، مخصوصا که اصول اخلاقی و مرز پایبندی آدما بهشون ی theme ثابت تو کل کتاب بود و نحوه نگاه نویسنده های کتاب به این موضوع جالب و جدید بود برای من و اینکه به من ی بار دیگه یادآوری کرد که چقدر موقعیتای به ظاهر ساده میتونن پیچیده باشن و هیچ وقت آدم نمیتونه قصه کامل پشت هر قضیه وحرکتی رو ببینه.

یکیم این که کاراکترای اصلی این کتاب هر ۳ تاشون برای من ترسناک بودن، انگار ی روده راست تو شکمشون نداشتن. :sweat_smile:

6 پسندیده