معمای the flat earth society انجمن زمین مسطح!

جدیدا یک عده مجددا اعتقاد پیدا کردن که زمین مسطح هست و نه گرد، اونم بعد از اینکه چندین قرن پیش گالیله با ساخت عدسیها و تماشای ماه کاملا اثبات میکنه زمین کروی هست، هر چند تا چند وقت پیش هم کلیسا همچنان کروی بودن زمین رو نپذیرفته بود!
حالا این عده یه انجمن هم دارن تو فیس بوک با ۱۰۰ هزار عضو

سوتی های جالبی دادن تو این متن، کسی میتونه بگه چه سوتی هایی؟

1 پسندیده

من فکر کنم یکیشو فهمیدم :rofl:

بیشتر فکر کنم برای خنده باشه این صفحه. حتما شوخیه. یعنی نمیتونه جدی باشه

1 پسندیده

فکر نکنم قصد شوخی داشته باشند.

توی این صفحه به خیلی از به اصطلاح ابهامات پاسخ دادن.
خداوند راه راست رو به طرفشون هدایت کنه.

راس میگین!

What about Astronauts?

Most Flat Earthers think Astronauts have been bribed or coerced into their testimonies. Some believe they have been fooled or are mistaken.

:face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow:

منم دارم کم کم شک میکنم :sweat_smile::sweat_smile:

1 پسندیده

نه کاملا جدیه، حتی بخش هایی دارن تو مایه های رفع “شبهه”، مثل همون چیزی که در مذاهب هم هست.
یعنی آنچه که ما میگیم ۱۰۰% صحیح هست و اگر شما گمراهان شبهه ای در این حقایق قطعی دارید بگید که ما برطرف کنیم.

من متوجه نشدم میشه خودتون بگید

اولیش واژه globe هست که در هر صورتش یعنی کره! طرف که معتقده زمین مسطحه داره میگه: “انجمن ما اعضایی در همه around این “کره” داره” :grinning: و یادش میره که قبلا گفته بود flat.

بعدیش هم خود around هست. البته تا جایی که من کاربردش رو دیدم به مفهوم اطراف و گوشه های یه چیزی هست. اگر ما around زمین کروی رو در نظر بگیریم کل سطحش رو میتونه شامل بشه.
ولی اگر زمین مسطح به فرم یه کاغذ رو در نظر بگیریم around میشه گوشه هاش و این یعنی تمام مردم دنیا دارن تو یه محیط خیلی کمی در گوشه های این زمین مسطح زندگی میکنن :thinking: و چون کروی بودن تو ذهنش بوده اینطوری سوتی داده وگرنه احتمالا میگفت on the flat earth چون یه سطح صاف رو اگه بخوایم همه جاش حضور داشته باشیم باید on زمین مسطح باشیم یا under.

البته اینجا میشه از طرف پرسید که به نظرت الآن ما on the flat earth هستیم یا under the flat earth یا مردم همزمان رو و زیر این زمین کاغذی شکل شما زندگی میکنن :roll_eyes:

1 پسندیده