چالش وبلاگ F. doostiا- Starting of a journey

مرسی که قراره برام هدیه بفرستیش :hugs:
چجور پنهان کنم این حجم شادی رو ؟

7 پسندیده

ی لحظه حس کردم پروین جان شده باشی :joy:

هدیه چه قابله خانم :hugs:
آدرس بفرست برام برات میفرستمش :yellow_heart:

6 پسندیده

متاسفانه تو آدیبل نیست کتابش :pensive:

5 پسندیده

:joy:

قربونت عزیزم شوخی کردم. همینم ارزشمنده برام. :kissing_heart::kissing_heart:

5 پسندیده

ولی من جدی گفتم :grin::rose:

5 پسندیده

پروین جان اگه نسخه صوتیش برات مهم نیست من متن pdf ش رو دارم. اگه خواستی بگو لینک بدم واسه دانلود

5 پسندیده

لطف میکنی عزیزم. سعی میکنم در خلال داستانای زیبوک بخونمش. مرسی :kissing_heart:

5 پسندیده

:heart_eyes:الهی عزیزم.
Your wish is my command

5 پسندیده

بفرمائید عزیزم

7 پسندیده

مرسی عزیزم :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts:

حتما می‌خونمش. قصد دارم خوندن با صدای بلند رو شروع کنم. استارتش رو با این کتاب میزنم.‌ بازم مرسی :hibiscus:

5 پسندیده

این روش خیلی خوبه. البته انرژی زیادی میخواد چون ماهیچه های صورت حسابی تمرین داده میشه :grin:
امیدوارم از خوندنش لذت ببرید :green_heart:

5 پسندیده

خب قصدم همینه. چون یکی از روش‌هایی که میشه گفتار رو به نیتیوها نزدیک کرد همینه. البته قطعا انرژی زیادی می‌خواد. من به روزی دو صفحه هم راضی‌ام :joy:

:revolving_hearts:

6 پسندیده

سلام . اسمش چیه
کجاست ؟

4 پسندیده

سلام آقا مهران
اون انسان در جستجوی معنا که داخل بخش غیر داستانی زیبوکه
کتاب " من او را دوست داشتم" داخل زیبوک نیستش ولی من لینک دانلود مستقیمش رو در جواب سوال پری جان گذاشتم اینجا . دوست داشتین میتونید pdfش رو بخونید :blush:

3 پسندیده

سلام خانم دوستی . حالتون چطوره
ممنونم :rose:
دیروز یه روانکاو توی پیجش اسم ایشون رو آورد و از فلسفه و روش درمانیش صحبت کرد ( معنا درمانی )
به نظرم جالب اومد
یه بخشی از صحبت های آنتونی رابینز رو هم یادمه که در مورد ارتباط اضطراب و ناراحتی و core value بود که ارتباط داره با همین معناگرایی
خلاصه که جالب اومد به نظرم و حتما توی لیست مطالعه فرارش میدم
ممنون بابت معرفی :rose:

2 پسندیده

خوووب :grin::rose::rose:

اره داخل بخش دوم این کتابش هم هستش . اسمش لگو تراپیه. بعد مثالایی که از نحوه درمان زده واقعا جالبه. مثلا ی جاییش میگه چطور ذهنتون رو برای تغییر اماده کنید و بعد برا هر کدوم مثال عینی اورده

خیلی هم عالی :ok_hand::ok_hand:

3 پسندیده

خیلی خوبه پس :grin::ok_hand:
باید حتما مطالعه کنم

3 پسندیده

Inter-species friendships are a subject that has marveled people every time. In some real stories bonding between human and animals save the live of thousand people. Between the animal dogs always show their loyalty and they are symbol in this case.

Togo is the story of a dog who was a special one. He was so curios and playful and with the help of him and his owner, people in a city threatened by a deadly disease were rescued from the risk of death. He saved his owner in very dangerous situations too.
At the last of this mission he hurt very bad and he was so close to death. His owner loved him a lot but he forced to leave him to going to work again. when he left him, dog did something that was super emotional. He reached himself to the owner in very bad conditions to prove that Love Knows No Boundary!
In fact words can not describe this part and I suggest you to see that

Thank you @mehran72es to introduce this movie :rose: :rose:

11 پسندیده

Your welcome :rose:
I hope you have enjoyed it .
Actually i haven’t watched it yet , but it’s in my list and I’m going to watch it whenever i can .
This movie was introduced to me by a friend of mine and she’d really enjoyed watching it ,
And I thought it would be nice to introduce to you , because of mega stories and unlikely friendships .
And William Dafoe is a great actor and in this movie , he has done a great job.
This movie is really emotional and can touch your hurt .
Thanks for sharing your opinion with us :rose:

5 پسندیده

This picture helps us not to take ourselves too seriously. We are in that point. All the wars and the bloodshed is at that point. It shows we are nothing…

11 پسندیده