چالش وبلاگ F. doostiا- Starting of a journey

Hi dear in fact it’s completely true :clap::clap::ok_hand:
Tnx for sharing :green_heart::four_leaf_clover:

4 پسندیده

.Yeah, I agree with it :clap::clap:

3 پسندیده

سلام عزیزم :rose::blossom::hibiscus::bouquet::bouquet:شبتون سرشار از عطر شکوفه های بادام :rose::blossom::sunflower::hibiscus::bouquet::cherry_blossom::white_flower:
آدرس تاپیکی که مدنظرتون بود نازنیینم ببخش اینجا ارجاعش دادم: :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::pray::pray::pray::rose::blossom::sunflower::hibiscus::bouquet::cherry_blossom::white_flower::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart::heart::heart::kiss::kiss::kiss:

3 پسندیده

ممنونم میترا جان :rose::rose::rose:
پارتنر عزیزم اینم تاپیکی که قولش رو داده بودم
@Narges_seifi

5 پسندیده

سلام فاطمه جان :rose::blossom::sunflower::hibiscus::bouquet::tulip::rosette::white_flower::white_flower::cherry_blossom:عصرتون سرشار از لطافت باران بهاری :rose::blossom::sunflower::hibiscus::bouquet::cherry_blossom:خواهش میکنم کاری نکردم عزیزدلم :rose::blossom::sunflower::hibiscus::bouquet::cherry_blossom::white_flower::white_flower::rosette::white_flower::cherry_blossom::bouquet::hibiscus::hibiscus::sunflower::tulip::rosette::tulip::rosette:

2 پسندیده

مرسی عزیزجان :heart_eyes::kissing_heart::pray:
و ممنون از میترای عزیز برای این راهنمای کامل @mitra9 :green_heart::pray:
:green_heart::heart::purple_heart::orange_heart::blue_heart::yellow_heart:

1 پسندیده

سلام خانم @Narges_seifi عزیز :white_flower::rose::tulip::tulip::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::rose::white_flower:شبتون پر از درخشش ستاره های خوشبختی :hibiscus::blossom::tulip::rose::rosette::white_flower::white_flower::rosette::tulip::tulip::blossom::tulip::rose::sunflower::sunflower::hibiscus:ارادت خانم گل :rosette::rose::blossom::blossom::hibiscus::hibiscus::blossom::tulip:خوشامد گویی نازنیینم :hibiscus::sunflower::tulip::rose::rosette::white_flower::tulip::blossom::blossom::tulip::blossom::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom:باآرزوی موفقیتهای روزافزون و به اوج رسیدن و در اوج ماندن نازنیینم :white_flower::rosette::rose::rose::tulip::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::sunflower::tulip::rose::rosette::white_flower:

1 پسندیده

سلام عزیزم :heart_eyes:
ممنون از این همه انرژی مثبتتون :pray::yellow_heart::blue_heart::orange_heart::purple_heart::heart::green_heart:
خوشحالم که در جمع شما دوستان عزیز هستم :wink::woman_teacher:
با آرزوی موفقیت برای همه ی شما عزیزان :v::1st_place_medal:

1 پسندیده

سلام به روی ماهتون :white_flower::rosette::rose::tulip::blossom::sunflower::tulip::rose::hibiscus:ارادت خانم گل :rose::tulip::blossom::sunflower::blossom::tulip::rose::rosette::hibiscus:ما هم خیلی خیلی خوشحالیم که افتخار دادیند و به جمع ماپیوستیند نازنیینم :rosette::blossom::blossom::sunflower::sunflower::blossom::rose::rose::rosette::rosette::rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::white_flower::rosette::rose::tulip::tulip::hibiscus::hibiscus::white_flower::rosette::rose::rose::tulip:بهترینها براتون رقم بخوره انشاالله :pray::pray::pray::pray::pray::white_flower::rosette::rose::rose::tulip::sunflower::sunflower::sunflower::blossom::rose::rosette::hibiscus::white_flower::white_flower::rosette::rose::tulip:

زبان شناسی های عزیز ، دوستای خوبم سلام
امیدوارم حال دلتون عالی باشه و لبخند بر لب باشین :smiling_face_with_three_hearts:
امروز که داشتم فایلای لپ تاپم رو مرتب میکردم، لا به لای همه خاطره های قدیمی ی کلیپ خیلی خوب پیدا کردم که فکر میکنم مربوط به سال اول حضورم داخل تالاره …
به اندازه همون موقع حس و حال خوب بهم داد ولی اینبار کمی متفاوت تر، شاید چون اون موقع فقط دیدم ولی الان درکش کردم به این دلیل که با گذشت دو سه سال مخاطب خیلی از جمله های اون خودم بودم…

• نمیدونم کدوم یک از بچه ها تهیه کرده بود ولی ی بار دیگه ازش ممنونم :rose: :rose: :rose:
    من دوباره اینجا آپلودش میکنم برای دوستای جدیدم. شما هم باهاش خاطره بسازین و حسابی از این لحظه ها لذت ببرید.

ارادتمند همگی :smiling_face_with_three_hearts:

فاطمه

11 پسندیده

سلام فاطمه جونم
برای من هنوز باز نشده، فردا با لپتاپ میبینم، اما مرسی که حال بچه های تالار برات مهمه :heart::heart::rose:

2 پسندیده

ممنونم از شما و البته از کسانی که قبلا این ویدیو رو به اشتراک گذاشتن…زیرخاکی پرانرژی بود برا من یکی :sunflower: :apple:

منم اولین بار با این سخنران انگیزشی تو تالار آشنا شدم… jay shetty.

3 پسندیده

خواهش میکنم دوست متعهدم
پس گویا شما موفق به دیدن شدین
من دیگه ادیت نزنم :grin:

3 پسندیده

عزیزم :hugs::hugs::hugs:
برم بخوابم صبح کلی کار دارم اول صبح به یاد چالش سحرخیزی پاشم ویدیو تو رو ببینم، کنجکاوم ببینم چی بوده :wink::wink::wink:

3 پسندیده

دقیقا همینطوره خانم دوستی :ok_hand:
جالبه من مدتی ازین شاکی بودم که چرا تابحال شغل مورد علاقه ام رو پیدا نکردم… بعد از خوندن کتاب «شدن»، مصاحبه ای از میشل اوباما دیدم درباره کتابش که در اون میگفت: چرا ما از تغییر شغل یا مسیر زندگی میترسیم؟ آدم همیشه درحال تغییره و ممکنه مثلا شغلی که در سن کمتر دوست داشتی، در سن بالاتر برات راضی کننده نباشه.
واسه من کاملا صدق میکرد و آرامبخش بود… مرسی از شما :blush::heartpulse:

6 پسندیده

سلام فاطمه جان این ویدئو یکی از پروژه های تیمی بود که دو سال پیش بخشی از بچه های تالار قبول زحمت کرده بودند و در کنار هم چند سری محتواهای این مدلی تهیه کرده بودند.
@fateme871
@ tatym
@afarkhani
بچه ها من لینک همین کار رو اینجا میزارم تا دوستان جدید هم آشنا شن. یا کلا برچسب پروژه تیمی رو سرچ کنید و چند کاری که قبلا تولید شده رو مشاهده کنید. انصافا همشون عالی هستن و ارزش دوباره دیدن رو دارن.

7 پسندیده

آره یادم اومد هانی :heart_eyes::heart_eyes::wink:

5 پسندیده

سلام فاطمه جان
خیلی هم خوووب. خوشحالم برات مفید بوده :heart_eyes:

عه اره یادم اومد :grin::grin:
یادش خوش :hugs:

دم شما گرررم :ok_hand:

3 پسندیده

سلام فاطمه خانوم مهربون و سلام به همه ی زبانشناسی های گرامی :heart_eyes:امیدوارم که حالتون خوبِ خوب باشه :heart:
ممنون از کلیپ عالیتون،امروز بعد از مدت ها که اومدم تالار و این رو دیدم،مثل قبل دوباره انرژی گرفتم از شما و تالار،عالی بود :ok_hand: حال دلتون همیشه عالی :rose::rose::rose:

4 پسندیده

سلام کیمیا جاانم
امیدوارم تو هم خوب باشی عزیزم
پیامت چه حس خوبی بهم داد :heart:

خوشحالم که اینو میشنوم :hugs::hugs:
برات بهترین ها رو آرزو دارم دکتر جانم :heart_eyes:

2 پسندیده