چالش وبلاگ 《mohadeseh》

Hi my dear
The firs post is the report of today :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

خدایی چون میخاستم طولانی بنویسم سخت بود انگلیسی بنویسم یکم سختمه هنوز انشاءالله کم کم راه میوفتیم
راستش چند روز پیش دیدم ک تو بعضی از کلاسای زبان یه بازی رو انجام میدن ک فک کنم شماهم ازش شنیده باشین
ازون جایی ک اقا کامبیز به ما‌گفتن ک با انگلیسی باید خوش بگذرونیم من گفتم این بازیو اینجا باهم انجام بدیم البته اگه تمایل داشتین و اگه خب موافقت نشد ک منتفیه قضیه دیگه :joy::joy::joy:
این بازی ازین قراره ک شما حروف انگلیسی رو رو ی کاغذ بنویسید یا اگه حضور ذهن دارید و فراموش نمیکنید ک خوشبحالتون و احتیاجی ب نوشتن نیست تو ذهنتون باشه و خب بازی به اینصورته ک شما از روی حروف نگاه میکنید و اولین کلمه ای ک با اون حرف شروع میشه رو میگید تا اخر حروف انگلیسی
مثلا این شکلی
A:apple
B:benana
C:…
و همینطور تا اخر البته شما کلمه هارو نباید از قبل بنویسید و باید همینطور فالبداهه بگید :joy::joy::joy: نمیدونم متوجه شدید یا نه اما امیدوارم ک منظورمو رسونده باشم باز هم اگه ابهامی بود در خدمتم
فقط یه خواهش دارم ک لطفا همون اولین وییسی ک ضبط میکنید رو بفرستید تا دور هم خوش بگذرونیم
این بازی واسه اینه ک ببینیم چقد کلمات انگلیسی تو ذهنمون نشسته :grin::grin::sweat_smile::sweat_smile:
خب اولیشو خودم میزارم :joy::joy::joy::joy:

27 پسندیده

بازیه خوبیه, فرصت کنم ویس میزارم, اینکارم میشد کرد که یه کلمه به انگلیسی بگیم نفر بعدی با انتهای کلمه, کلمه دیگه بگه و همینجور ادامه…

8 پسندیده

خدایی حق داریم از شما وویس بخوایم :joy::joy::joy:

خیلی باحال وویس میدید :grin::joy:

منم شرکت کردم

درسته؟

11 پسندیده

بازی قشنگی رو معرفی کردید. ازتون ممنونم.

مطمئنم به زودی زود یکی از کسانی خواهید بود که با انشاءهای زیباتون همه رو اینجا و همچنین در میان آشنایان‌تون شگفت زده می کنید. ناامید نشید و بااراده پیش برید.
موفق باشید. :bouquet:

11 پسندیده

مرسی گوشاتون باحال میشنوه :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
خیلی ممنون از مشارکتتون بله درسته فقط یادم شد اون اول بگم ک میشه این چالشو مثلا بگیم هر دفعه راجب یه چیز باشه مثلا یه سری صفاتی ک تو ذهنمونه یا میوه ها یا هر چیز دیگه ای :sweat_smile::sweat_smile:نظرتون چیه؟
W عااالی بود :joy::joy::joy:

9 پسندیده

خیییلی ممنونم ازتون اتینه جان اره این پیشنهاد شماهم میشه انجامش داد

8 پسندیده

عه تو زبانم ازین بازیا هست :sweat_smile::sweat_smile:
حتماااا شرکت خووهم نوووموووود :heart_eyes::heart_eyes::upside_down_face:

7 پسندیده

تبلیغ زبانشناس چیبود اون وسط :joy::joy::sweat_smile:
ولی خ عالی بود :blush::rose:

9 پسندیده

اسپانسر گرفتم :joy::joy::joy: :joy:

11 پسندیده

سلام محدثه جون
الوعده وفا :joy:
میگما من هر چی یادم میومد و گفتم کاری نداشتم طرف فعله حیوانه ضمیره انسانه خلاصه گفتم فقط :joy::joy::joy:

11 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

6 پسندیده

گفتم شرکت مینومایم
شرکت نومووودم :sweat_smile::upside_down_face:

11 پسندیده

سلام عزیزم مرسی :heart_eyes::heart_eyes::joy::joy::clap::clap::clap:
عااالی بود ممنون ک شرکت کردی :heart_eyes::heart_eyes:

5 پسندیده

خیلی ممنون مژده جان ک شرکت نمودی عااالی بود مرسی :heart_eyes::heart_eyes::joy::joy:
عزیییزم اون کوچولو کیه ک سرما خورده ؟؟:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::sweat_smile:

7 پسندیده

اوه اوه, برس بداد بچه, اولش دیدم صدای کودک میاد, بعد دیدم اخرش, بچه به سرفه افتاد, :stuck_out_tongue_winking_eye::grin::kissing_heart:

8 پسندیده

اینم چالش من

10 پسندیده

:joy::joy::joy::joy:
خواهرزادم رو پام بود داشتم میخوابوندمش :joy::joy::joy:
گناداره از داداشش سرماخورده :cry::cry:
میخوابه وسط خواب سرفش میگیره

7 پسندیده

ایشاله که خوب میشه, چه خاله مهربونی داره پس, آفرین

7 پسندیده

خخخ ممنون :grin::grin::grin:
خوبی از خودتونه