ارزیابی دوره «دروس پایه‌‌ی انگلیسی بدون‌تلاش»

ارزیابی دوره «دروس پایه‌‌ی انگلیسی بدون‌تلاش»
none 4.752873563218391 348

hi
I wanna practice English
so I need a partner

برای من عالی وجذاب بود

دوستان چقدر وقت لازم است تا فقط این انگلیسی بدون تلاش تمام کنم تقریبا چند ماه

سلام وقت بخیر
حداقل شش ماه لازمه، نحوه مطالعه این دوره رو میدونین؟

سلام وقت بخیر میشه نحوه مطالعه این دوره رو بگید . واینکه ایا میتونیم در حین اموزش این دوره دوره های دیگه رو هم ببینیم یا فقط تمرکزمون رو این دوره باشه ؟
سپاس

سلام وقت شما هم بخیر
در کنار این دوره میتونید پادکست، اخبار، مقالات، کتاب داستان یا روانشناسی و هر ژانری که علاقه دارید، کمیک و مانگا، فیلم و انیمیشن میتونید انتخاب کنید.
نحوه مطالعه این دوره لینک زیر رو مطالعه کنید

عالی

نرم افزار خوبیه اما یه تو مخی داره اینه که تایمر نداره و دقیق نمیدونی چند دقیقه از تمرین روزانت مونده، یه بیلبیلک اون بالا هست ولی عدد و رقم نزده.

باز نمیکنه

نسخه برنامه اتون چنده؟
از منوی برنامه وارد درباره زبانشناس بشید

عالی

عالی بود

میتونید به روز رسانی کنید و فایل های بیشتری رو بگذارید

من واقعا حس میکنم از وقتی که با اپ شما کار کردم انگلیسیم خیلی بهتر و روان تر شده همینطور هم برخی از گرامر ها و لغات و تلفظ ها هم به مرور زمان یاد گرفتم. من واقعا انتظار همچین پیشرفتی نداشتم. خیلی ازتون ممنونم. لطفا به کارتون ادامه بدین و زبان شناس رو به یک محیط عالی و ایده آل برای یادگیری زبان انگلیسی تبدیل کنید. مرسی

چطور مطالعه کنم

این لینک رو مطالعه کنید

سلام وقت بخیر. نحوه‌ی مطالعه‌ی دوره چطوریه؟

سلام وقت شما هم بخیر لطفاً وارد تالار زبانشناس بشید و لینک پیام قبلی رو بخونید

باسلام وقت بخیررر… من امروز شروع کردم باجدیت و علاقه زیاد ک دارم دوره انگلیسی بدون تلاش بخونم و یادبگیرم…
:blossom::blossom::thinking:اینجا فقط ی سوال دارم
ینی بعد اتمام دوره 6ماه
مکالمم روان میشه؟؟
تا چ سطح پیشرفت خواهم کرد
چون مکالمه و گرامر واسم خیلی مهمه

سلام وقت بخیر بستگی به تمرین، تکرار و استمرار شما داره.
بعد از اتمام این دوره به سطح متوسط می‌رسید و مکالمه سلیسی خواهد داشت اما کامل نیست.
بعد از این دوره انگلیسی قدرت رو ادامه بدید و در کنارش با پارتنر تمرین مکالمه کنید و بعد از هر درسی که مسلط شدید برای خودتون بازگویی میکنید صدای خودتون رو ضبط کنید و با صدای راوی مقایسه کنید.
و تکنیک ای جی هوگ رو پیاده کنید مطمئناً موفق میشید

نحوه مطالعه این دوره تاپیک زیر رو مطالعه کنید