ارزیابی دوره «دروس پایه‌‌ی انگلیسی بدون‌تلاش»

ارزیابی دوره «دروس پایه‌‌ی انگلیسی بدون‌تلاش»
none 4.752873563218391 348

سلام دوست خوبم از طریق مرورگر وارد تالار زبانشناس بشید و در قسمت گفتگو براتون لینک ارسال کردم که میتونید مطالعه کنید :cherry_blossom::smiling_face:

سلام خسته نباشید برای استفاده بهینه از دوره چجور تمرین کنم و اینکه از کجا بدونم این دوره مناسب سطح منه ممنون میشم کمکم کنید

سلام وقت بخیر ابتدا تعیین سطح بشید و طبق سطح خودتون منبع مناسبتون رو انتخاب کنید.
اگر تعیین سطح نشدین در تاپیک زیر میتونید انجام بدید.

سلام به تیم زحمتکش زبانشناس:
به نظرم بهترین برنامه ممکن برای یادگیری زبان انگلیسی حداقل برای ما ایرانیاست. شما حتی از ویدیو های افراد مطرح در دنیا و چنل های یوتیوب آموزش گذاشتید واین خیلی خوبه. این بخش از برنامه به نظرم جذابه تا الان درس a kiss رو خوندم و خیلی برام باحال بوده ممنون.
خیلی خوشحالم که با شما آشنا شدم چون یه چند وقتیه آموزشگاه محلمون برای همیشه تعطیل شده اون بهترین آموزشگاه منطقه ما بود ولی الان با این برنامه یادگیریمو جبران میکنم

1 پسندیده

سلام نحوه خوندن این درس رو لطفا توضیح بدید

این لینک ر‌و‌ مطالعه کنید

تازه شروعش کردم،عالی به نظر میرسه

سلام وقتتون بخیر.خسته نباشید.برای دوره های اقای ای جی،اگر بخوام به ترتیب پیش برم پیشنهادتون چیه؟ میشه راهنماییم کنین ممنونم.

سلام وقت شما هم بخیر
در تاپیک زیر ترتیب دوره های ای جی هوگ گفته شده

بسیار بسیار عالی

درود بر شما
چرا برای گفتن [ما در ۲ سال آینده پرداختن را تمام خواهیم کرد] از مجهول استفاده شده we will be finished…چرا آینده ساده نگفته we will finish paying off…

سلام وقت بخیر راهنمای دوره رو میشه برام ارسال کنید؟

شیوه مطالعه و توضیحات کامل در رابطه با این دوره رو میتونید در مقاله زیر بخونید:

خیلی عالیه
در روند پیشرفت م واقعا اثرگذار است.
مخصوصا لغات درس را بررسی میکند

سلام.سطح زبان من A2 هستش،به ترتیب کدام دروه ها برای من بهتره؟
روش مطالعه دوره ها به چه صورته؟

سلام دوست خوبم لینک زیر رو مطالعه کنید از سطح مبتدی تا پیشرفته منابع معرفی شده میتونید یک منبع مناسب سطح خودتون رو انتخاب کنید

ali

سلام
برای یادگیری کامل این دوره کلا چقدر زمان باید گذاشت؟

سلام روزی دو ساعت زمان بذارید و هر درس رو تا یه هفته تکرار و تمرین کنید

سلام وقت بخیر.
راهنمای دوره رو می خواستم.
واینکه چطور بخونم و از کجا شروع کنم سطحم مبتدی هست.