تجربیات استفاده از زبانشناس

اها متوجه شدم ممنونم از توضیحاتتون ، پس میشه گفت هرکدام کارایی خودشو داره اما من چون ابتدا با زوم اشنا شدم و حالا کمی دچار سردرگمی شدم که از کدوم استفاده کنم به نظر خودم ابتدا زبانشناس بعد زیبوک و دراخر زوم باید استفاده بشه اگر هنگام تهیه نرم افزار این راهنمایی و توضیحات باشه خیلی بهتر کاربر میتونه تصمیم گیری کنه

7 پسندیده

خواهش میکنم بله حق باشماست
بله اول زبانشناس بعد زیبوک و بعد زوم این سه نرم افزار یه جورایی مکمل همن

5 پسندیده

دوست عزیز @mohadeseh34 درست گفتن.

زبان شناس : نرم افزار جامع آموزشی، دوره های متنوع، نمودار پیشرفت و …
زیبوک : کتاب های سطح بندی شده
زوم : فیلم ، انیمیشن، مستند و سخنرانی های متنوع در همه سطوح

درست می فرمائید، اما هم در گوگل پلی استور و هم در سایت زبان شناس ، توضیحات و کاربرد نرم افزار ها کاملا واضح بیان شده است.

3 پسندیده

متشکرم ، حتما من توجه نکردم ممنون که پاسخگو بودید.

2 پسندیده

البته الان که در بازار نگاه کردم هیچ توضیحی در بخش توضیحات نرم افزار داده نشده بود

2 پسندیده

اینکه هر نرم افزار ، چه محتوایی داره، با توضیح مختصر اونجا در گوگل پلی استور بود. (عکس های فوق)
از روی عکس های لود شده داخل گوگل پلی استور هم اطلاعات خوبی بدست میاد.
نهایتا سایت زبان شناس مرجع خوبیه.
البته شما که در تالار گفتگوی زبان شناس هم حضور دارید، به یه سرچ کوچیک، به منابع خوبی خواهید رسید.

3 پسندیده

بله اما منظور من چیزی بیشتر از این بود مرتبط بودن نرم افزارها و سطح شروعشون . چون این باعث سردرگمی من شد و قابل تشخیص نبود پیشنهاد دادم که در هرکدام نرم افزارهای دیگه و ویژگیهاشون و ترتیبشون ذکر بشه باتوجه به اینکه هزینه قابل ملاحظه ای پرداخت میشه و مدت دار هم هست از این جهت میتونه راهنمای خوبی برای کاربری که هیچ شناختی با محیط و نرم افزارها نداره باشه. البته پیشنهادم رو برای مدیریت ارسال کردم و نمیدونم این نظرات اینجا رو هم ایشون میخونن یا نه . به هرحال بسیار سپاسگزارم

3 پسندیده

من مدتیه که استفاده میکنم ولی چون خیلی خسته کننده ست تقریبا هر چی که یاد میگیری رو فراموش میکنم.هر وقت که به دروس قبل بر میگردی انگار بار اولته

2 پسندیده

خب شما اول باید تعیین کنین سطحتون در چه حدی هست…
بعد داستان ها و دوره ها رو براساس سطحتون انتخاب کنین…

3 پسندیده

من دوره های fce رو میخونم متوسط به بالا اگه بشه گفت والبته درکل فکر میکنم ترتیب زبانشناس بعد زیبوک و نهایتا زوم بهترین حالت برای تمام سطوح غیرحرفه ای مناسبه

2 پسندیده

سلام
فرق زبان شناس با زوم چیه؟
اصول جفتش یکیه
ولی تفاوتش چیه؟
من میخوام ایلتس امتحان بدم؟
باید حتما با زوم کار کنم؟

2 پسندیده

تجربیات دوستان واقعا عالی و دربیشتر مواقع راهگشا هستند.:rose::rose:پس بیاییم تک تک ما تجربه هامون رو دراختیار هم قرار دهیم:ok_hand::ok_hand::rose::rose:

2 پسندیده

سلام
اولین و مهم ترین کاری که من کردم خواندن مقاله هایی بود که مربیان قرار می دادند بعد اپ را نگاه کردم و با اطلاعاتی که درمورد آموزش بدست آوردم سنجیدم و از این طریق به سیستم آموزشش اعتماد کردم
به نظرم اولین کاری که کسایی که میخوان به این طریق آموزش ببیند اعتماد به این سیستم هستش
اینجا نسل جدیدی از زبان آموزان و مربیان شکل گرفته
کسانی که از طریق این سیستم مهارت کسب کردن و دلسوزانه نسل بعد را آموزش میدن
پس کافیه اعتماد کنید و پشتکار داشته باشید

4 پسندیده

سلام تشکر فراوان بابت برنامه عالی و منحصر به فردتون…یه سوال برای این پاسختون برام ایجاد شد یعنی کسانی که دارن برای کنکور ارشد آماده میشن از زبانشناس نمیتونن نتیجه بگیرن؟…من میخواستم از طریق زبانشناس زبان انگلیسی تقویت بشه ولی درکنارش کتاب های منبع کنکورم رو بخونم که با اصطلاحات رشته ام بصورت تخصصی یادبگیرم …الان چیکار کنم ؟؟؟؟؟

3 پسندیده

این انتخاب خوبیه. همین کارو کنید. هم زبانشناس هم منابع تخصصی کنکور.

4 پسندیده

خیلی ممنونم…:pray::hibiscus:

3 پسندیده

لغاتو چجوری یاد میگیری

2 پسندیده

سلام
من هم یه چهار ماهی میشه که از اپلیکیشن استفاده میکنم و همچنان از تکنیک سایه با استفاده از این تکنیک و تکرار زیاد به راحتی آب خوردن اصطلاهات فراواتی رو بلد شدم لغت های بسیاری رو یاد گرفتم، قواعد های بسیار زیادی رو بدون فشار آوردن به خودم یاد گرفتم اونم به صورت ناخود آگاه(subconscious) ولی یه مشکل دارم اونم اینه که نوشتن هستش و تو نوشتن مشکل زیادی دارم که حل نشده با این اپلیکیشن ولی در کل عالیه