Free Discussion 🗣️

سلام
تو این تاپیک همون‌طور که از اسمش پیداست قراره راجع به مسائل مختلف حرف بزنیم. حالا فرقش با تاپیک های مشابه که تو تالار هست چیه؟ اینکه قراره با وویس هامون درمورد وویس های بقیه نظر بدیم. مثلاً من راجع به یه مسئله اینجا وویس پر می کنم می فرستم. شمام در جواب وویس من یه وویس پر می کنید. یه جورایی می خوام شبیه گروه های تلگرامی باشه.

حالا چطوری وویس بفرستین؟ خیلی ساده ست. کافیه برین تو سایت ووکارو و دکمه ی ضبط رو بزنین و راجع به هرچی که دلتون می خواد حرف بزنین. بعدم وویستون رو دانلود بکنین و اینجا بفرستین. یه راه دیگه م هست که اونم به این شیوه ست که براتون پایین علامت گذاری کردم. روش کلیک می کنین و بعدم گزینه ی ریکوردر رو می زنین و صداتون رو ضبط می کنین.

راستی اینجا همه چی مجازه. از تپق زدن گرفته تا اشتباه کردن. فقط یادتون نره احترام همدیگه رو نگه دارین و قوانین تالارم که می دونین، باید رعایت بشن.

15 پسندیده

16 پسندیده

سلام
تاپیک خوبیه
ولی واسه این ایده زیاد مناسب نیست بنظرم…
زیادی زمانبره

3 پسندیده

11 پسندیده

25 پسندیده

11 پسندیده

مرسی که نظر دادین ولی حقیقتش باهاتون مخالفم. اتفاقا به نظرم فرستادن وویس تو محیط تالار خیلی م ساده ست و زمان زیادی رو از آدم نمی گیره. مثه پلتفرم های دیگه نیست ولی اونقدرام دیگه بد نیست.

1 پسندیده

6 پسندیده

3 years ago,when I wanted to live more easily…! (to get rid of my problems) I preferred to read Hafez. But I couldn’t continue… I don’t have a literary spirit.I mean, Hafez is too heavy for me.
I downloaded the program in those days and I’m sending you its symbol.
Sometimes I listen to it and it makes me feel better.
Screenshot_20230720_170425_One UI Home

@mostafa.76

10 پسندیده

10 پسندیده

I have another topic for writing. And you know that. So please try not to write here, only speak. Thanks in advance. (っ˘з(˘⌣˘ )

1 پسندیده

:zipper_mouth_face::saluting_face:🩵

1 پسندیده

بله

3 پسندیده

Thank you for the answer. :hibiscus: :rose:

1 پسندیده

3 پسندیده

Such a good topic i wanna join too but i can’t :frowning::smiling_face_with_tear::pleading_face::see_no_evil::sob::running_woman:t2:

5 پسندیده

16 پسندیده

Why? Don’t worry, no one is gonna judge you and if they do, who really cares?
I make a lot of mistakes in my speacking. This great topic is an opportunity to improve our speaking.

4 پسندیده

Mr, your voice is soothing :slight_smile: way to go…

3 پسندیده

:headphones:The easiest way to learn vocabulary:

11 پسندیده